За първи път се влюбвам...
Здравейте. На 20 години съм и за първи път в живота си се влюбвам. Винаги съм било момичето, което не е заинтересувано. Никога не съм имала времето и нервите за сериозна връзка. И желание липсваше.. Някак си бях възприела идеята, че всичко е фалш между хората. Така..Историята е следната: Преди 4 месеца се запознах с един мъж на 31 години. Срещнахме се в заведението, което държи, което пък, аз разбрах с течение на времето. От начало, когато се запознахме ме привлече много, и аз направих първата стъпка. А по принцип избягвам да завързвам контакти по места, на които се забавлявам, защото в повечето случаи нищо сериозно не излиза. Както и да е.. Същата вечер бяхме излезнали само аз и моята приятелка на по бира и аз и споделих, че мъжа на бара много ми харесва. Тя махна с ръка да дойде и ми даде лист и химикал за да му оставя номера си. Още с идването му към масата той сияеше и очите му бяха право в мен. Много приятно чувство ме сполетя и като цяло имах много добро усещане за нещата. След като му дадох телефона, той ме попита кога да ми се обади и аз му отговорих, че това е изцяло и единственно негово решение. След около седмица, почти бях огаснала от тази емоция.. Не само заради цялата седмица, която измина, но и имах прекалено натоварено ежедневие. И ме изненада като ми писа 1 съобщение, кога съм свободна да се видим. Писах му че след 2 дена имам почивен ден (наистина тогава нямах никакво време, дори за спане). Същия ден, когато почивах, премина без да ми се обади и аз реших да ида пак в неговото заведение. Видяхме се, той пак сияеше, гледаше ме все едно ме искаше най-много от всичко на света. Точно този поглед постоянно ме караше да продължавам да искам да го виждам.. И това чувство, когато съм до него, все едно съм единственната жена за него. Нещата се развиваха бавно, и с всяка среща ставаше все по-хубаво. След околу месец преспах с него. Викнах го вкъщи след работа. Понеже той е постоянно зает, както и аз, очаквах, че ще поиска да се прибере вкъщи след като преспим. Но той остана и до обяд не ме пускаше от прегръдките си. Вижданията ни се зачестяваха. Всяка вечер ме викаше да затваряме заедно и да се прибираме, но една нощ се случи нещо.... Бях отишла при него с една друга приятелка. Най-добрата ми. Пихме по бира, две, три... понапихме се, танцувахме, докато не дойде време да затваряме заведението. Бяхме аз, моята приятелка, той и Dj-a. Явно ме беше усетил, че бях замотана и ме заведе зад една завеска и започна да ме съблича. Аз му се оставих, докато в 1 момент той ми казва, да извикам и моята приятелка!! Бях шокирана. Не от факта, че бих направила тройка (това желание имам от доста отдавна), а от това, че иска друга. Почувствах се ужасно. Почувствах се заблудена и до някъде наивна. Не реагирах в първия момент. Казах му, че тя едва ли би се съгласила, което наистина е абсурдно за нея. Продължихме до 15тата минута, при което аз казах, че не искам повече. Явно алкохола ме беше хванал доста и се облякох като седнах срещу него и запалих цигара, а той стоеше прав пред мен и ме гледаше очудено. Питах го защо е искал да викна и моята приятелка, при което получих отговор "беше само идея, любов моя'' и аз изстинах. Нищо не му говорих, стоях и мълчах. Аз наистина нямаше какво да кажа. Изгасих си цигарата и се съблякох. Държах се ужасно през цялото време. Избягвах целувките и не му отговарях на въпросите по време на чукането. Свърши и аз се облякох отново. Излезнахме, заключихме и аз си тръгнах с моята приятелка, която пък ме чакаше в едно съседно заведение. Същата вечер исках само да се прибера, да заспя и да забравя. На другия ден всичко ми се стори прекалено драматизирано от моя страна и му се извиних за поведението. В продължение на 1 месец всичко беше нормално. Виждахме се, опознавахме се все повече и до преди една седмица дойде майка му на гости в града..... и през цялата седмица го бях видяла само един единствен път, като все се оправдава, че няма време или не може. Без да се обеснява какво има да върши и кога. Вчера бях при него вечерта. Бяхме аз, същата приятелка, нейният приятел и още едно момче. Той изобщо не отдели време, да дойде да говори с мен. Помислих си, че е прекалено зает. Към 3часа някъде моите приятели искаха да си ходим. И аз го попитах дали да го изчакам или да си ходя с тях. Той ми каза, да се прибирам, понеже майка му е там и не може да е остави да си ходи сама. И аз си тръгнах сама. И този път не с такси, а исках пеша да се прибера по това време. Седнах по пътя на една пейка и пуших. Исках толкова много да го видя насаме.. И направих грешката (така мисля) да му изпратя смс. Писах му, че се влюбвам в него и го попитах дали да го оставя. И от тогава нямам никакъв отговор... Днес цял ден съм мислила, какво се случва с мен и защо се чувствам толкова зле. Някак си непозната със себе си. Нови емоций. И искрено казано, не искам да го губя. Искам да съм с него. Но незнам как да се държа. Незнам как да водя една връзка със сериозни намерения. Просто искам съвет.. Не исках да споделям с моята приятелка понеже ме е срам да и кажа, че съм го изревнувала от нея, а с половин история тя няма как да ме посъветва правилно..

Коментари

1.   От поведението на този човек личи, че няма сериозни намерения към теб. Ако имаш нужда от сериозна, пълноценна и, подчертавам, моногамна връзка, трябва да се ориентираш към друг човек. Съжалявам, ако се окажа права...много е хубаво да си влюбен...когато е споделено :) Желая ти щастие! Не спирай да търсиш!

2.   Мила... ще те заболи от това,което ще ти напиша, но това мисля аз... този мъж не е за теб и не те обича, не съм със стари разбирания, разкрепостеният секс може би е хубав /аз не знам/ но на първия месец след първите пъти в които сте били интимно заедно ... да пожелае друга , да реши , че не би ти пукало да ч*ка и приятелката ти ... типичният женкар.... на 31 години изпечен с номерата си .... искренно се надявам да греша!! Ще те боли , но ще мине, както всяка болка минава! Не се унижавай заради него,да му се отдаваш... истинската любов е,когато мъжът с кого правиш любов вижда само теб... усещаш как те желае ,а не да те съблича и да те чука встайчки в заведения на първия месец... не че имам против,но след като с еопознаете свикнете един с друг ... съжалявам ...

Ангелчето---

3.   Минавало ли ти е през главата, че човека може да е бройкаджия?

*Syndrome

4.   Авторката:

Нямам нужда от сериозна връзка, а имам нужда от неговото внимание и това той да е около мен. Принципно всички връзки, които съм водила до сега, са били краткотрайни по мое желание. Или не съм имала интерес, или време, или не съм имала нервите. Този път, от желанието ми за него се очудвам, как дори време за себе си намирам. Но ще видим какво ще следва. Аз седнах, помислих и реших да се оставя по течението. Без никакви очаквания и тормоз. В крайна сметка и най-големите бройкаджий си намират жената на живота. Това дали ще съм аз или някоя друга зависи от много поредици изживявания и събития. Никой човек не е лош за това, че знае какво иска, въпреки и неосъзнателно да наранява хората покрай себе си. Все пак трябва да преследваме, това, което искаме и имаме нужда от него; било то само секс или даден човек,който ни прави щастливи. А това е най-важното: Да открием щастието си, защото няма кой да го направи вместо нас.

Благодаря ви за съветите. Много мило, че хората в този сайт се опитват да помогнат на напълно непознати, без много да философстват и да нагрубяват :)

5.   Ами може би си се ориентирала леко материално към тази любов за всеки мъж е като неписано правило разлика от 8 и повече години си е чисто материален интерес от страна на жената е да материален, но защо не и нещо повече си казват жените, но при мъжете това се забелязва