Поредната изневяра
Имам сериозна връзка, с човек, с когото искам да прекарам остатъка от живота си. Той е мил, нежен, грижовен, сексът е добър, обича ме много, би направил всичко за мен и т.н. Изневерих му. Защо- защото исках и защото се влюбих в другия- който ми е приятел от 5-6години и е с 3 години по- малък от мен.
Всичко тръгна от една игра- непрекъснато гушкане и бъзикане. Но от играчка стана плачка- защото уж на шега- той ме целуна. И от там за месец и нещо - всичко останало.
С приятеля ми имаме да не кажа идеални отношения- не се караме почти за нищо, водим интелектуални разговори, разплакжал ме е само 1 път- и то аз си бях виновна...
Защо тогава му изневерих. Защо си позволих да хлътна така и да стигна до дъното...
Проблема не е дали другото момче ще каже нещо на някого, а как да живея аз за напред със съзнанието за това, което направих...

Коментари

1.   Да беше помислиля по рано за тези работи. Като го обичаш и ти дава всичко от което имаш нужда, а и щом и секса ви е добре ... тогава какво търсиш другаде. Помислиси наистина ли си сигурна в чувствата си към приятеля си и щастлива ли си наистина с него. Намери начин да преодолееш тези си терзания, защото може приятеля ти да усети че нещо се случва.

2.   Ще ти мине, няма да ти е за последно...Секса ти е добър, но си е друго да опитваш от забранения плод...:)

3.   Мисля, че нямаш достатъчно морал, за да имаш достатъчно угризения, които да те притесняват.
Причината да напишеш историята си тук, не е ли желание, чрез хората, които ще те успокояват, да получиш индулгенция за глупостта си? Защото умен човек не би рискувал нещо хубаво просто така. Заслужаваш да го загубиш, защото не го заслужаваш.

4.   ЗАЩО ЛИ НИКОГА НЕ ОЦЕНЯВАМЕ ТОВА, КОЕТО ИМАМЕ?

5.   Имаш в къщи телевизор, а ти се ходи на кино... Ах ти :)

Не е много сигурно, че искаш да си прекараш живота с него...
Не го мисли прави каквото сметнеш за правилно, прави неща които винаги ти се е искало да направиш...
Небързай да се омъжваш, браковете в ранна възраст не свършват добре... Живей си така, че да не съжаляваш, сега ти е времето!
Така ще опознаеш по добре себе си !
За задомяване мисли към 30-те тогава ще си взела много от живота и ще може да си по всеотдайна към семейството. :)

6.   Човек греши, но се учи от грешките ... Подала си се на страстта в даден момент и това сега ти тежи на съвестта
Ако мислиш че искаш да останеш с приятеля си, ще трябва да сложиш може би край на близките отношения с с другото момче. А щом си изневерила може би има някаква вина и в сериозния ти приятел, вината за изневяра е и на двамата обикновено. Дай си някаква равносметка и помисли с кого искаш да продължиш напред
lexy

7.   Ще го преживееш ,какво като си му изневерила , хубаво е да пробваш и друг за да разбереш ,че мъжа ти е човека за теб

8.   Просто в една връзка няма място за приятели от противоположния пол. За какво ти е тоя приятел..не можеш ли да споделиш с приятеля ти или пък с някоя приятелка? Това твойто са точно детски истории. Ще ти кажа и защо, пък който иска нека ме съди и тн. Преди много време имах връзка и отделно "приятелки". След като скъсах с момичето, с което бях тогава преспах с две от "приятелките" ми. Не беше трудно. Направих го от любопитство. За да не звуча крайно ще кажа, че от 10 години имам само една приятелка, която ми е наистина приятелка и никога никой не се е опитвал да "гушка" другия и да го целува нашега както казваш ти. Липсва и сексуално привличина между нас. И така...но такова приятелство си е истинска рядкост. Пък и не ми е кой знае колко близка все пак.
Ралф

9.   Каквото и да кажем ти ще постъпиш както желаеш. Но ето ти моя случай- дълги години с моя приятел, аз не виждах други освен него, но такастана че се хвана с друга жена- обичал я прочие , промени се спрямо мен, обиждаше ме, но каквостана на края, там нещата никак ама никак не вървят върна се при мен подновихме но беше временно и аз казах край, стига вече - изцеждаше ме всичко това, остави долбока рана вдушата и сърцето ми, а той сега е сам нито с нея нито с мен. № 3 мн добре е казал - заслужаваш да го загубиш

10.   Мисля, че след като с приятеляя ти нямате проблеми , а си му изневерила ей така... ти не го обичаш ,а ти е добре с него . Другото е,че от това че с него ти е добре не ти стиска да скъсаш с него и да си с тоя,когото харесваш и желаеш... ако връзката ви е без проблемна и изневериш,не го обичаш,но ако сте имали лош период,караници ,тъга,нерви ,виждала си края,а в един миг се оправи всичко,тогава вече изневярата ще да е от липса на любов и празнота,тогава е различно... аз няма да те съветвам как да постъпиш,сама помисли ,от нищо не се изневерява... успех !

от:Ангелчето---

11.   Ралф, направо ме изумява начина ти на мислене! Евала! Дай боже повече мъже като теб. :)

12.   Да,Ралф разсъждаваш много правилно,ако не е нахално би ли оставил твой мейл или скайп!?

13.   Благодаря за мненията.
Знам че заслужавам да го загубя...и че ще го загубя...
Явно наистина съм спряла да го обичам и просто се чувставм добре с него.
Моето единствено обяснение- не оправдание- е че той искаше да се оженим още когато тръгнахме- на по 18 години. И от тогава насам той непрекъснато прави планове как ще живеем заедно, и непрекъснато се вайка защо не искам да се оженим.
Просто имам чувството че с него всичко ми е предварително ясно- и дори и секса да е добър, аз винаги знам кога ще правим секс, дори той е като по график...
Е това не е ли плашещо за едно момиче, на 20 години, което е доста глупаво и постъпващо детински.
В другия видях нещо ново, непознато- естествено непознатото привлича.
Приела съм факта че ще бъда сама, а може би и точно това съм искала вътрешно. Не очаквам нищо нито от единия нито от другия.
Лошото е, че не заслужаваше да го направя докато сме още заедно, а трябваше първо да приключа отношенията си с него, защото сега просто му разбих сърцето, а той не го заслужава.

14.   Номер 12, ако искаш ми остави скайпа си и ще ти пиша.
Ралф

16.   Ти не си се наживяла, моето момиче.Ще разбереш след време ,че мъжете готови за брак са малко.Добре е ,че си осъзнала грешката си и не я повтаряй занапред.

17.   В твоя приятел те привлича сигурността и предвидимостта.От другия търсиш страст,която ти липсва.Не бягай от питомното-страстта бързо изгаря,ако няма любов и грижа за другия.

18.   РАЛФ,моят втори мъж преди да се запознаем също е имал приятелка,която не го е привличала сексуално, и след като се влюбихме и събрахме, той прекрати връзка с нея,не му е вървял първият брак,но не са си говорили неща на тази тема,а общи приказки за живота.ТЯ ЗАМИНАВА ЗА ЧУЖБИНА И СЛЕДИТЕ СЕ ГУБЯТ, ТЯ ПЪРВА СПИРА ДА ПИШЕ .
След като ми сподели за нея,спомена,че не му трябва вече никоя,освен мен И ПРИЯТЕЛКА И ЖЕНА И ЛЮБОВНИЦА.
На въпроса от сорта "дали я е желаел като жена " ?
Отговори:никога не съм я харесвал като жена и не ми е минавало и на ум за такива неща "/т.е.да преспива с нея/.
Не те съдя,само вмъквам .
РОСИРОС

19.   Абе, карай... Може това да те научи, че полза от изневярата няма, когато до себе си имаш любящ мъж, който ти дава всичко необходимо, за да си щастлива, включително и добър секс.
Някои от грешките ни ни отварят очите. Важно е да са грешки само един път.

20.   от № 18 до № 19
абсолютно съм съгласна с написаното
ПОЗДРАВИ : РОСИРОС