СЪн, от който страдах
Днес сънувах нещо, от което много ме заболя.. В реалността харесвам и обичам едно момче, с което сме близки приятели... Най-добрият му приятел, който е и мой приятел каза, че той не изпитвал нищо към мен. Ии после момчето ми го каза.. Но продължава иначе да се държи топло и мило. Сънувах как идват до нашия блок на събиране и сме много хора. Това момче се отделя и вика едно момиче, с което в реалния живот е ходил отдавна, но са скъсали... В съня я хвана за ръцете, а аз ги гледах. Всички се бяха събрали на около 10 метра по надолу в последния вход, а аз стоях и най-добрата ми приятелка ме дърпаше като казваше, че нищо не мога да направя. Той я държеше за ръцете, пагледна ме и каза да не се измъчвам и да си тръгвам, защото трябва да говори с нея. Че изглеждам жалка като му се лепя. След това те се събраха и ги видях как се целунаха. Дойдоха на събранието и бяха заедно нон-стоп, прегърнати. Тогава той стана, а аз бях седнала до нея..Възползвах се да станем приятелки и станахме, макар че тя знаеше за чувствата ми. Той се радваше, но и беше объркан какво целя... А намеренията ми не бяха лоши... Това беше..Какво значи

Коментари

1.   Еми страх те е, че може да тръгне с друга. Сега като е свободен си мислиш, че все може да се влюби в теб, но като тръгне с друга това ще стане по-малко вероятно. Нормално е. Но да ти кажа щом той няма никакви чувства едва ли ще се получи нещо. И аз съм в подобно положение, но осъэнах, че няма как да бъдем повече от приятели и няма смисъл да се измъчвам. Знам, че е тежко, но не винаги всичко става, така като ти искаш. :)

2.   аз знам че те е страх ама знаи че и него го е страх,аз в моч живод сам го имал саштото и сега като се стештаме и като сме пораснали си казваме миналото и аз сажалявам и тя сажалява тажно да знам ама знаи че това е не благодарната лубов. мн малко хора ще го раберат ама си е такава.ГЛЕДАИ НА ПРЕД