Летни грешки
Kакво има в това море.. всеки път, когато се нагълтам със солена вода следва голяма грешка. тази години - грешките бяха от онези големите и постоянно се случваше нещо. за 20 дни на морето сътворих големи поразии, но винаги са засягали лично мен. последната ми изцепка е свързана с гаджето на приятелка. засякохме се на морето, питиета ,заведения и в края на вечерта се случи така , че с приятелят и щяхме да се целунем и тя ни разтърва едва ли не. и сега.. ще кажете - поредната драма на някоя 20 годишна пикла. обаче на мен ми е гузничко, чувствам се зле от станалото.. и в този ред на мисли, случвало ли ви се е нещо подобно. много много да харесате половинката на ваш близък или да разделите двойка?

Коментари

1.   Радвай се! Някои тая година го пропуснахме морето.. :s

*Syndrome

2.   Aма, че си нагла

3.   Не те обвинявам,дори те подкрепям!Живей си живота както искаш,както мислиш за добре и въобще да не ти пука.Прави си каквото ти се прави не се съобразявай с приятелки на днешно време такива няма !

4.   Съгласна съм с номер 2, хвани си гадже и една като теб да му се лепне.После си отговори сама

5.   Syndrome, някои ги успокояват, че няма нужда от отпуск, защото на море имало къде да се отиде и декември.
Ралф

6.   Солената вода няма никакво влияние върху лекото поведение, а алкохолът си е вечното оправдание. Все пак внимавай да не получиш някъде отрезвяващ ритник.
Мечо Пух

7.   ДО Синдром ,Мечо пух,Ралф...постоянното присъствие,като мен" ХУБАВАТА ЛЕЛКА".
За Хубавата лелка,........МАЙТАП БЕ УИЛИ,ЧЕ ДА НЕ зачекнем СЕГА ПАК ТАЗИ ТЕМА,ТА с една дума проста :АКО наистина сте интелигентни мъже, за каквито се представяте, а ,и никога , не се съм се съмнявала за което, и за мен е удоволствие да контактувам с такива,както и че винаги съм се разбирала по-добре с Мъжете,....ИМЕННО ЗА ТОВА СЪМ БИЛА ЖЕНОМРАЗКА .
АМАН от "Кухи лейки ",допълва мъжът ми , и в този ред на мисли ,знаете ли какво означава " И .Т. П ."
Предварителни извинения :ИЗКЮЧИТЕЛНО ТЪПА ПУ*КА ".
Иначе си губи ефекта .
Такива под път и на път.
Не слагам всички под ОБЩ знаменател !!!
ПОЗДРАВИ: РОСИ РОС

8.   Tъпа пу*ка ли ме нарече хааа
жестоки сте тук... убивате ме с тези лафчета. много ми се лепят , какво да правя, да ги ритам по кокалчетата , за да не се доближават? беше ми интересно дали някой ще се усмели да разкаже интересна история.
да започнем с хубавата лелка.. старите хора имат доста истории по джобовете, мм нали сте дъртички, освен да критикувате може да споделите малко опит (нагла съм)

10.   Хубавата лелка,не съм дъртичка,ако ме видиш,със сигурност,
изглеждам по-добре от теб !!! Ти самата си го споделяш:за 20 дни, сътворих големи простотии на морето...............За какви истории жадуваш ??? Не сме били никога малоумни като теб и др. като теб !!! Мога да се похваля с доста по интересни случки....,спрямо твоите простотии.....Имахме достойнство....
та чак и до ден днешен !!! Не подценявайте мъжете,затова не ви "обръщат внимание" !!! Виждат що за стока сте !!!
Росирос

11.   РосиРос, мацката каза, че мъжете й се лепят. Къде прочете, че не й "обръщат внимание"?.
Ами - млади, искат да вземат всичко от живота. Кой не прави грешки... Е, хубаво е, когато сгрешат, после да се опитат, ако не да поправят, то поне да не повтарят грешките си, но не всеки го може от първия път. Особено, ако е грешката е минала без лоши последствия.

Нямам такива истории. Не съм спонтанен човек. Сигурно не съм и интересна, но съм спокойна и съвестта ми е чиста. Въпрос на приоритети.

12.   Драга Росирос,
наистина не разбирам тази Ваша мания за самоизтъкване. Пък било то и на външния Ви вид. Колкото добре и да изглеждате, някои неща се променят във възрастта, в която сте. Няма как да изглеждате по-свежа от едно 20 годишно момиче. Не Ви отива да се сравнявате с младите. Кожата, очите, си носят белезите от 49 годишния Ви живот. Белези, които и след пластична интервенция трудно мамят окото. Радвам се много, че се поддържате, че сте щастлива с втория си съпруг (при все, че като гледам, че в 4 сутринта сте пред компютъра, вместо в прегръдките му и това не е само днес, се съмнявам), че имате една добра дъщеря, НО - ЗА БОГА! - престанете да се сравнявате с младите. Не сте "първа младост" вече, колкото и да не Ви се иска да го приемете. Всяка възраст носи и своето достойнство - не заравяйте своето. Старейте с достойнство!

13.   Я, тая история колко интересна станала с толкова коментари отдолу :))

*Syndrome

14.   росирос :аз не се самоизтъквам !!! Пак някой зачекна тази тема,не се сравнявам с младите,нямам бръчки, не се поддържам, просто ген,а....това,че ме виждате в тези ранни часове,аз не ходя на работа..... за известен период,мъжът ми ме храни,и затова стоя на компютъра в ранни часове !!!
АААААА това за прегръдките МУ....,Ние си го взимаме преди да седна пред компютъра, нямате представа за много неща ииии затова само обиждате!!! и ЗАВИЖДАТЕ !!!
Всеки наш познат ми казва ,че изглеждам като момиче !!!
Не искам да зачеквам тази тема,когато някой ме види на живо..
Друга песен ще за пее !!! Пожелавам на всички ,да изглеждат като мен на тези години !!!
А, ти "поредната пикла ",погледни себе си !!!
Не гледай в чуждата паница и без завист !!!!!
Защото тя ще те погуби !!!
Благодаря за вниманието !

15.   Росирос :
До синдром ???
Я,тая история като ти е станала интересна,дай си мнението!!!
Питам те за пореден път / питам ВИ за пореден път/,Вие ерген
ли го раздавате ???
Май че да !!!

16.   Росирос,
покажете ми обидната дума към Вас в кометанра ми, ако обичате!
Аз гледам себе си, но също така оставям и околните ми да преценят що за човек съм - и като визия, и като интелект - не се "бия в гърдите" по форумите! Колкото до завистта - повярвайте ми, наистина няма за какво да Ви завиждам..ама наистина! "Пикла" със сигурност не съм - голяма жена съм, семейна, очаквам и дете и определено няма какво да ме погуби - не се безпокойте за мен. Просто се опитвам да Ви кажа, че по начина, по който се самоизтъквате ( да, това правите), дори и да сте такава, каквато се описвате, че и в пъти по-добра, единственото, което постигате, е антипатията на останалите участници във форума.

Поздрави!

17.   № 16 от росирос:много ГОЛЯМО удоволствие изпитвате,и откъде разбрахте за АНТИПАТИЯТА към мен,нещо като избиване на комплекси ??? СЛЕД КАТО НЕ КАЗВАШ КОЙ СИ ,КОЯ СИ ,за разлика от мен ,не споменаваш години,име ???
ТИ ,авторката ли си малоумна ???
Нещо много се засегна ??? Това ,че чакаш дете,не си авторката?
а,АКО СИ АВТОРКАТА ......толкова по-зле за теб .След като не си "ПИКЛА",ЗАЩО СЕ ОБИДИ И ЗАСЕГНА ?Кажи на колко години си ,всички си ги крият,за разлика от мен ?
Ще ти отговоря по смисленно, №16,КОГАТО КАЖЕШ :коя си/кой/си?

18.   О, не приемайте уточнението ми като знак за това, че съм се засегнала или обидила. Определено не сте в състояние да го направите. От край време ме засяга мнението единствено на хора, които уважавам :)
Не избивам комплекси - просто нямам такива. Опитвам се човешки да Ви кажа някои неща, но явно е безмислено!
Не съм авторката и съм на 33 години. Колкото до името ми, едва ли е от значение. Но ок - Ще се разпиша.

Поздрави!
Холи

19.   "откъде разбрахте за АНТИПАТИЯТА към мен"

Само сляп не би я видял. Досега не съм попаднала на някой, който да те подкрепя. И на мен не си ми приятна. И честно казано - не вярвам на думите ти. Нито за външността ти, нито за живота ти. Поведението ти тук ги опровергава.

20.   Роси рос : Подкрепяли са ме жени и момичета,които по-същият начин са били "нападани",за това,че изглеждат добре.
Ако искате ми вярвайте,Ваш проблем.Изглеждам добре,в брака съм страшно щастлива,спокойна със стабилен, сериозен,уравновесен,отговорен,верен,добър,чаровен МЪЖ !!!
Който твърди за мен,че е СПЕЧЕЛИЛ 6-ЦА ОТ ТОТОТО !!!
Весела, контактна,палава,не съм скучна,с чувство за хумор.
Симпатична...Пожелавам на всеки такава ЛЮБОВ.
Поздрави

21.   Бъркаш нещо, Росирос. На никого тук не му пука как изглеждаш. "Нападаме" те, защото постоянно го афишираш. Натрапваш го, повтаряш го постоянно, толкова ли е сложно да го разбереш??? Тук не е сайт за запознанства, че да си изтъкваш прелестите си.

22.   И аз изглеждам добре и не съм първа младост, но когато го напиша или кажа, много жени ме нападат и обиждат, че се самоизтъквам, а всъщност ги е яд.

23.   Роси рос или там както се казваш, забавна си :D "АААААА това за прегръдките МУ.... , Ние си го взимаме преди да седна пред компютъра, нямате представа за много неща ииии затова само обиждате!!! и ЗАВИЖДАТЕ!!! " много си била палава... Много ни вълнува това.. защо меко казано ТИ се заяждаш с другите? И какво, като авторката е малоумна? На теб какво ти пречи? Да не би да ти е позната, роднина или нещо от рода, да я виждаш всеки ден, за да я знаеш колко е умна или както каза ти проста? хмм.. мисля че не :) и знаеш ли, този сайт е за споделяне.. независимо дали е истинска случката, скучна и каква ли не.. СПОДЕЛЯ СЕ! сайта се казва СПОДЕЛИ. НЕТ! :) неискам да се заяждам, но с твоите коментари.. просто ме дразниш :) не ме интересува дали си дърта чанта или млада върба, дали си палава или предпочиташ садо мазо, дали си забавна (според мен си далеч от истината.. досега невидях нищо забавно, а забавните хора гледат да обърнат нещата на майтап, а ти се хващаш за всяко нещо, като удавник са съчка.. ако имаш предвит забавна, като Цербер, това е добре, защото си 6+ :) ) личния ти живот си го запази за себе си.. а ако беше достатъно добре с главата за една жена.. мисля, че нямаше да се занимаваш с такива сайтове :)
И моето лично мнение е, че ако майка ми беше с характер като твоя и се държи като хм.. цитирам те И. Т. П. и я видя какво прави щях да се срамувам че омъжена жена с деца сяда по нощите на лаптопа и пише небивалици :)

Бо 15г.

25.   Номер 23, супер як коментар :) хахаха
А по темата между другото... виждам, че доста сте се отдалечили - аз не подкрепям такъв тип поведение, НО момичето не е чак толкова виновно, колко искате да я изкарате. В крайна сметка не ми се струва, че е накарала момчето насила да направи нещо. Той явно не е сериозен във връзката си, щом посяга към други момичета. Нещо не му е чиста работата. Аз съм много спокойна за годеника ми, защото му имам доверие и знам, че дори някоя да се опита, ще удари на камък. Така че съм ги гледала с насмешка и дори съм се забавлявала как се мъчат да го впечатлят. :)