Как да и кажа че я обичам истински ?
Здравейте и от мен. Момче на 15 години съм, преди 2 седмици се срещнах с едно момиче от миналия ми клас. Познавам я много добре излизали сме преди заедно с компания. Започнах много да я обичам, започнах да и пиша по-често, да и правя комплименти разбира се в рамките на нормалното. Тя се държеше с мен доста добре, също така и аз докато си писахме един път и предложих да се видим някой ден и да се разходим някъде в парка или където тя по иска, и тя каза добре. Но не знам как и кога да и кажа че я обичам страшно много и при мен може да се чувства сигурна и винаги ако има нещо може да разчита на мен. Моля за съвети.

Коментари

1.   Момко, любовта се показва, тя не се дикламира. Не е важно говоренето, а това да й покажеш, че я обичаш. Ако тя дойде на среща, можеш да й кажеш, че я обичаш, но после потвърди това с действие, прегърни я и я целуни. Първо по бузата, ако не се противи и отдръпне, веднага и по устата. Ако и така не не се противи, пусни и език. След това си говорете за звездите и висините. Дано те огрее щастието, явно си влюбен, покажи й го.

2.   Първо - не я обичаш и второ - не бързай да го казваш, преди да си сигурен, че е готова да го чуе. Нека мине още малко време и ти сам ще усетиш момента.

3.   Любовта се показва. Изчакай, забавлявайте се и след време щш й кажеш, когато дойде момента. Ще рсзбетеш. Ако й кажеш срга, толкова бързо може да се усъмни в твоите шувства и да не ги вземе на сериозно.

4.   Еми кажи й, че я харесваш и ако тя те харесва ще станете гаджета и другото е лесно. Може да не й казваш, а да й по казваш. Вземи й нещо - цвете например.

5.   Ми целуни я и й признай всичко. Ако и тя те обича ще е на седмото небе!

6.   Не и го казвай, покажи и го :)

7.   здравей,
първо не я обича, а харесваш (след десетина години ще разбереш разликата_
второ - не й казвай каквото и да е било, ПОКАЖИ Й ГО!
ти може да й кажеш каквото искаш, но не може да направиш всичко което може да кажеш. затова действията са по-ценни от думите...

8.   Много лесно - "(името), обичам те истински! ". Но какво означава да обичаш истински? А да обичаш неистински? Според мен няма такива неща, а има харесване, привързаност, жертвоготовност, разбиране, търпение и още много стойностни неща съдържащи се в опростената думичка "обичам". В повечето случаи части от пъзела липсват, затова рядко има щастливи връзки и всеки си обича "истински", но предимно във въображението си, а в реалността нещата са много по-трудни. Обичта се показва, а не се казва, и изразходва много сили, което не е лесно за повечето хора и обикновено обичта им се простира само до харесване и общуване, тоест влюбване. :)

9.   Просто го "изплюй". Тоест както си говорите и се смеете просто го кажи, но не натрапващо или налудничаво- с нормален тон. Така ще я предразположиш и тя да ти каже, ако изпитва нещо подобно.

10.   Най-вероятно ще я поуплашиш. Изчакай поне 2-3 месеца.