Не харесвам своите връстнички
Писна ми да го крия - аз съм момче на 22 години, но не харесвам своите връстнички, а ме привличат момичета на 15-18 и жени на 30+ Ако има други като менр коментирайте. Ако ще ме съдите, по-добре не коментирайте. Всеки има право на предпочитания.

Коментари

1.   Нема лошо, пич!Хвани си кака да те отрака!

2.   Tо и аз не харесвам връсниците си ама ...... в това няма нищо лошо щом те прибличат по млади,не значи че си педофил или че имаш проблем

3.   Ами това го определям като вкус, иначе не виждам нищо ненормално просто вкус. Може би не харесваш връстничките си сега, но не се знае за бъдеще.

4.   КАКВИ СА ТЕЗИ аномалии:15-18....
30+.........НЕ те съдя, само питам ???
ЩЕ ИЗЛЕЗЕШ много чувствителен,а,света не е за такива .
РОСИРОС

5.   Мисля, че си внушаваш. Помисли си - след 5-6 години може би ще харесваш 22-годишните (които вече няма да са ти връстнички, но ще са си същите, като сегашните 22-годишни). Значи проблема не е при тях, а при теб. Имаш някаква предубеденост. Има всякакви 22-годишни - и сериозни, и глупави, и забавни, и красиви, и чаровни, и неприятни - както при всички възрастови групи.

6.   Те така или иначе не ме забелязват, защото аз пък изглеждам на 16-17. От автора.

7.   Повечето не харесват връстниците си! Аз например забелязах, че напоследък все се заглеждам по големи мъже :) Не е проблем, но както каза номер 5- наистина може би си предубеден спрямо връстниците ти, всеки е различен, не съди прибързано!

Мег*

8.   А нима годините им са на челото написани, хващай, което те привлича.
Годините значение нямат, стига характерите да си паснат и да го има привличането, химията да я има...
Желая ти успех!!!
КИАРА

9.   Ами винаги са ме привличали възрастни жени.
Като бях на 15 си харесах няколко жени от един курс - едната беше на цели 50 и няколко, другите две на по 30 и 40. Сега си харесвам една жена на 56 години колкото маика ми даже са приятелки.

10.   Пич няма нищо лошо аз съм на 15 , приятеля ми е на 20 и ни е супер . Нашите си го харесват , аз дори пия често кафе с майка му без той да е там :Д има разбирателство между нас (заедно сме от 1год. и половина ) и досега е нямало проблеми за възрастта .Така ,че ако си харесаш някоя действай не гледай годините :)

11.   ДО автора :
С какво те привличат жените ,на годините на майка ти ?
Какво бъдеще ще градиш с тях ?

12.   Чист Едипов комплекс!Не е нормално!Ти любов ли търсиш или майчинска закрила?

13.   Ах какви сме начетени - не е Едипов комплекс, защото не харесвам майка си, не я приемам като жена, а като майка.

14.   Ах,не ах-ти имаш проблем,не ние.Едиповият комплекс не е само да обичаш майка си,поограмоти се малко.

15.   Значи всички момичета на 15-20 дето ходят с 30 и отгоре мъже имат същия или подобен комплекс обаче тях не ги съдите нали? ЧИСТ СЕКСИЗЪМ И ДВОЕН СТАНДАРТ Е ТОВА!!!

16.   Аз предпочитам жени с опит но и малки на 15-18. Първите заради опита, вторите заради чистотата им. Обаче връстничките на 19-29 са най-противната възраст за жената - е*е се със всичко що има панталон, невярна е, краде ти парите, лъже те, тъпа е - не можеш да завържеш един интелигентен разговор с нея, прилича на магистрална проститутка, не знае как да се облича, прилича на травестит и т.н.

17.   Виж какво пишеш-"писна ми да го крия".Е,що го криеш,след като мислиш,че е правилно?Харесваш дърти бабички,ами твой си е проблема!Ние кои сме,че да ти кажем какво да правиш?Щом се чувстваш геронтофил,бъди такъв!Явно проблема ти е да търсиш одобрение в хората.Мисля,че не си имал никаква приятелка до сега и това доста те е депресирало.Купувай си вестник"Трета възраст"- има обяви,там е разковничето към проблемите ти.

18.   №17, аз съм на 32 години, което никак не ме причислява към категорията на "дъртите бабички". Имала съм връзка с мъж, с 6 години по-малък от мен. Едва ли е геронтофил!
Пиши пак, като станеш на 30+, за да ни кажеш дали си дърт дядка!
Авторът крие този факт именно от такива плиткоскроени момченца като теб.
Иначе - лошо няма! Авторе, моят съпруг е с 15 години по-възрастен от мен. Много ми мрънкаха в началото приятели, близки и познати. Сега, разбира се, непрекъснато повтарят какво страхотно семейство съм създала и колко добър и грижовен е мъжът ми. И всичко това, само защото отказах да платя данък обществено мнение!
Дерзай!

19.   Е № 18 засега си добре,но помисли ,когато той е на 70 г. ти ще си в разцвета на силите си 55 г...дали той ще може все още?

20.   №19, дори и да не може, семейството ни, връзката ни, се крепят на неща, доста по-ценни. Друг е въпросът, че съм сигурна, че конкретният мъж ( мъжът ми) и на 80 ще е все така еротичен. Може да се наложи да го правим по-рядко, но качествено. А колкото до ерекцията - има вече куп лекарства за това.

От №18

21.   здравей аз също си падах по-поголеми или по-малки незнам защо така търсех голяма възрастова граница това ме възбуждаше в смисъл че беше нещо нередно аз бях на 18 и спах с жена на 42 после като бях на 28 спях с момичета на 18, но сега се наситих и сега излизам и ми харесват само жени на моята възраст ще го израстеш опитай от всичко после данямаш фантазии,не се притеяснявай всичко ти е наред просто не си се преоткрил и затова се луташ така,като се влюбиш в някоя мацка всичко ще си дойде на мястото,сега събираш опит

22.   Ами, просто се радвай на живота... с някоя, която ти харесва. Не си "длъжен" да харесваш наборки. И аз не харесвам набори! Какво от това? Аз мисля, че с коя излизаш и с коя си лягаш си е лично твоя работа и това не засяга нито "обществото", нито роднините, нито съседите ти! Майната им на тъпите предразсъдъци!

Борония