Как да я спечеля?
Здравейте!Казвам се Теодор и съм на 17 години.Ще започна моята история отдалече.Преди 2 месеца приключих 9 месечна връка.След това нямах сили и стимул за нищо.Нямах желание дори да се храня до преди 1 седмица.Всичко започна в фейсбук.Бях пратил покана за приятелство на едно момиче отдавна,бях забравил изобщо,че съм и пратил покана докато не ми писа съобщение да се запознаем и така започна всичко.Момичето е на 17 също.Чатихме си една вечер,вечер която няма да забравя.Тя искаше да ме опозная искаше да разкажа за себе си.Бях искрен с нея и и казах всичко.Беше споменала,че до сега така по интернет не се е запознавала така с момче.Каза,че е очарована и силно впечтлена.Тогава я попитах искаш ли да се видим и да си поговорим на 4 очи.Тя каза,че още е рано за това,но след около още час чат тя ме попита "искаш ли утре да се видим".Аз само това чаках.Излезнахме поговорихме си на всякакви теми.Нямаше нещо за което да не говорим и да не ни беше обща тема.Беше ми толкова хубаво,че не исках да свършва.След като си я испратих до тях си писахме по скайп.Тя каза,че отдавна не се е чувствала така и,че аз съм върнал усмивката на лицето и.Забравих да спомена,че е имала 2-ву годишна връзка.Каза,че съм и подарил един прекрасен ден.За мен деня също беше прекрасен.И така писахме си още един ден тя ми каза,че нейната приятелка се е върнала от Германия и ме покани с тях на бира.Останахме сами и си говорихме.Аз постоянно и правих комплименти и говорих толкова открито пред нея.Тогава реших да я целуна,тя ми отвърна и не след дълго трябваше да се разделим.Същата вечер се чухме по телефона я тя ме попита ако се целувам на втора среща ку*ва ли съм.Толкова гадно се почуствах,насълзиха ми се очите.Само ми присълта,че съм я накарал да си го помисли толкова лошо ми ставаше.На следващия ден ме поканиха на плаж.Прекарахме още един невероятен ден заедно.Днеска и званях по телефона 3 пъти,но усетих нещо.Май и досадих.Попитах я ако и преча или досайдам да не званя тя отговори не не е така и това беше.
Незнам какво да правя,отново испитвам онази тръпка която кара стомаха ти да се свива от притеснение и сърцето ти да бие лудо...Тя е необикновенна,много е сдържана и зряла и ужасно красива.Има най-красивите сини очи като кристали са...Незнам как да постъпя и как да я впечатля.Искам да съм с това момиче.Когато не си пиша с нея или не я чуя по телефона толкова ми липсва постоянно мисля за нея.Незнам какво да правя и как да постъпя.Искам и тя да испита същото към мен и искам отново да я целуна.Като ми се усмихне и ми се подкосяват краката.
Моля ви,дайте ми съвет.Тя е невероятна!!!

Коментари

1.   Не бързай още с тръпките,не насилвай нещата!Аз много не вярвам в любовта по интернет!Хората добре владеят мимикрията!

2.   Момко, тази май си играе с теб, има много такива, които го правят ей така, за собствено удовлетворение. А ти май здравата си хлътнал. Всички сме минали оттам, но не позволявай чак толкова да бъдеш заслепен, дръж се и на известно положение и с достойнство, иначе ставаш роб доброволно.
Мечо Пух