Самотата изгаря душата!!!
Самота ......... това е основното нещо което чувствам постоянно, от както се помня. Някои казат живота ти е такъв какъвто си го направиш .... просто се пресягаш и намираш подходящата и си щастлив. Седя пред компютъра болен от същата болест от която и всеки от вас, наречена интернет. Сякаш колкото повече развлечения предлагат новите технологии толкова по-самотен се чувствам. Определено не съм от хората които си стоят затворени в къщи зомбирани пред компютъра и телевизора, но какво от това ще ми се да намеря жената в която да се влюбя и на която да се отдам изцяло. Без глупави игрички, без опити за манипулации, без желания да променяш другия просто двама под небето, които се обичат и знаят, че човека до рамота е човека когото искаш. На 28 съм и немога да се влюбя претръпнал съм, няма страст , няма любов живота е нещо много сиво и безмислено нещо живееки го по този начин. Бях влюбен веднъж ... истински ... имаше страст, имаше трепет , говорихме си с часове , за какво ли не . Тогава не бях самотен, за първи път в живота си. Знаех че нямаше да продължи вечно тя си имаше друг преди да се срещнем, нямах намерения към нея, но чувствата се появиха . Мина време .... оттърсих се, но нещата не са същите. Всяка ново запознанство продължило понякога 2, понякога 3 месеца завършва по един начин ... нямам чувства и прекратявам преди за другия нещата да са станали по лоши.
Мечтая си за нея ....

Коментари

1.   Остави мечтите и живей в реалността!

2.   И аз мечтая за него...за другия, за по-добрия, по-чистия, по-истинския, за несъществуващия, а не за този, който мина през мен и ме потъпка...Много е тъжно, когато животът изправя вярата ти в любовта пред редица изпитания. При някои хора вярата остава непоклатима, при други се пречупва. Остава само безразличието и цинизма. При мен остана само болка...

3.   И АЗ СЪМ ТАКА ОСТАВИ ЕМАИЛ ЗА ВРЪЗКА МОЖЕ ДА СИ ПОГОВОРИМ
ЕМАНУЕЛА 30Г

4.   Ако ти мислиш за нея, то най вероятно и тя мисли. Приеми, че така било писано и продължавай да опитваш. Дай си време и се отпусни. И аз съм минала по този път, но го надживях. Дори сега като се сетя как се чуствах, мога да се посмея.

5.   Все си мисля, че щом мъжете в живота ми не са способни да чувстват и всички други са такива.Но ти ми показа друго.Оставяйки самотата ти на страна, ще ти кажа, че се радвам, че те има. Че има мъж, който чувства и не се страхува да го сподели.

6.   Ще намериш точната жена,но в днешно време е МАЛКО трудно.
Много интересчийки,материалистки,неверни момичета,празни души,дребни души,жени без морал,без ченности ...............
Въпреки всичко това, ГОРЕ ГЛАВАТА !
УСПЕХ !

7.   От Автора: colapsar@abv.bg

8.   С колкото повече бързи комуникации се обграждаме, толкова повече стават самотниците. Е, аз съм от поколението, което предпочита софрата пред телефона и скайпа, срещите и разговорите очи в очи, реалната преценка на мераци и възможности - при вас е колкото повече комуникации, толкова по-малко комуникиране. А и ти си падаш романтик и търсиш една мечта - понамирват се, макар и рядко в меркантилното ни съвремие - успех!
Мечо Пух

9.   И аз съм на 28 и съвсем на скоро намерих точно това, което исках. Естествено по закона на Мърфи продължи много кратко време. Разделихме се заради една дума (не обидна или нещо такова). Момента беше труден за мен и точно тогава се случи и това. Един месец по-късно все още ме държи все едно се е свършил света. Работя, излизам, имам много приятели, но когато остана сам всичко се стоварва с трясък върху мен отново. Разбирахме се много добре и не знам какво се случи
изведнъж. Лошото е , че сме в обща компания. Като си спомня колко щастливи бяхме......... От мен съвет ! Не подхождай с предразсъдъци към никоя. Всяка жена и всеки мъж може да си приличат, но си имат и уникални черти.

Най вероятно с нея няма да се съберем отново и може даже и да не се видим повече , но между нас наистина имаше нещо.