Вие бихте ли паднали така? Потресен съм!
Здравейте. Няма да споделям проблем, а едно нещо, което силно ме впечатли... в отрицателния смисъл.
Имаме една двойка в компанията, която скъсаха и то май за някаква простотия момчето остави момичето ама не съм сигурен точно.
Та бяхме се събрали компания момчета в нас и въпросното момче също беше там. Момичето дойде по- късно аз я пуснах и тя като влезе... почна да плаче да му се моли... и представете си... ПАДНА на колене пред него да му се моли пред всички нас... Просто не знам как момиче може да се унижи така и буквално да му пълзи в краката пред всички. Винаги съм смятал, че да паднеш на колене е едно от най-унизителните неща... Вие с какво впечатление, бихте останали.... потресени като мен или ще го приемете на нещо съвсем нормално? Бихте ли паднали на колене, бихте ли се унижили така....

Коментари

1.   Мисля, че не е там въпросът ние какво бихме направили, а тя защо го е направила. Аз съжалявам такива жени, защото нямат свои живот, не се обичат, а влагат цялата си надежда в някой мъж - съгурна съм, че и със следващия така ще се случи - не става дума дори за самоуважение, унижение, а за отчаяние до последна степен и невъзможност да се справиш сама с живота и да имаш живот сама!!!! Това е проблемът на повечето жени, които биват зарязвани и сам виждаш и причината - просто човекът се е чувствал задушен от цялата тази „любов“. Тъжното е, че дори не става дума за любов, а става дума просто за вид зависимост и слабост.

2.   Не, нямa. кaк дa ми се случи подобно нещо. Обичaм и увaжaвaм себе си. Дa, предполaгaм, че бих се втрещилa от подобнa гледкa, но все пaк, aко ми е близкa, бих опитaлa дa говоря с нея.
Не съжaлявaм подобни хорa... някaк не го виждaм по този нaчин, по- скоро ми се струвa, че имaт нуждa от ритник в зaдникa и дa се вземaт в ръце. То си е тежест дa бъдеш с тaкъв човек...

3.   Елементарно е обяснението. Това е синдром, характерен за много хора от нашето съвремие.

Значи, това е човек, който отвътре чувства някаква липса поради грешно отношение към живота/действителността. И понеже не осъзнава, че причината е в него самия и в отношението му към живота, започва да отдава причината на външни фактори. Някои го отдават на държавата (но защо ли в чужбина не са по-щастливи), други като нея го отдават на липсата на любовен партньор, вследствие на което се вкопчват във всеки човек, който някога му е обърнал внимание с надеждата този човек да му запълни липсата.

А истината е проста - причината за нашата липса/пълнота е в самите нас. Ако си изпълнен, то без значение какви са външните обстоятелства, човек е щастлив и обратно.

4.   Еми защо идиоти се сещате за всякакви разни глупости от рода на слабости и падения ами просто не видите, че момичето си го иска и това е.

5.   Не съм падала на колене до сега да се моля на мъж но съм плакала пред един и то много пъти, не мисля че бих го повторила това със някой друг защото не искам да преживея същата болка, абе трудно е за обеснение. Това което е направило момичето е голямо унижение и то пред хората, може би твоят приятел не е искал да разговаря със нея и за това е прибегнала към такива отчаяни действия, би ми станало кофти за нея какво друго, щях да изпитам съжаление. Аз мога да кажа че този който съм обичала не е бил всичко за мен но някак си всички нормални неща които преди са ми носели щастие просто не ме радват, дори да имаш много приятели по важен е любимият човек, този който ще те гушка и топли вечер.

6.   За мъж никога. За детето си да. Ако съм сгрешила страшно много и се разкайвам за нещо почти непростимо да, но не и пред хора. Човек не знае в живото до къде може да стигне и поради каква причина, но точно в тоя случай, който описваш Н И К О Г А

7.   Хе-хе. Мен момиче ме е молило на колене пред цяло заведение - клуб да не я оставям, когато бях на 21 години. А тя, впрочем тогава бе на 28, жена с професия, гимназиална преподавателка по немски. Та, в тази връзка не се учудвам, че има такива. Всяка си знае за нея. В конкретния случай ми стана доста неудобно, но нямаше какво да направя в случая. Тя направо ме задушаваше. Бях студент на квартира в по-малък град, тя ме "заби" отначало, след това започна да ме посещава всеки ден, да ми готви, да ми чисти, абе все едно майка ми беше до мен, което не ми се нравеше особено. Просто нямах въздух. Иначе в леглото тайни за нея нямаше, пък камо ли задръжки, ама то само със секс не става. Всеки си иска личната свобода. Когато намекна да сме се съберели да живеем заедно в нейния апартамент, е това бе краят. Та, не се чуди, пич, всякакви ги има.

8.   Аз не бих оставил да ми паднат така в краката пред аудитория, оттук си направи извода дали съм способен да падна на някоя в краката, особено пред хора :)

9.   Намер 3 според твърденията ти по добре да си останем сами цял живот, след като не усещаме липсата в нас самите, нали така сме си напълно достатъчни. Абе най добре ще е да се оженя за гей, ще се разбираме чудесно само това с правенето на деца не знам как ще се случи.

10.   Не мога да ви разбера искате жена която да ви обича ама как ще стане това ако не влага чувства, ако е с теб поради други причини значи че е възможно да ти изневери. Как можеш хем да обичаш някого хем да ти е все тая дали ще си с него или не, това не значи че ще си зависим или обсебен от него а просто го искаш във живота си, какво толкова му е сложното за обеснение. Не мисля че бих го направила това да падна на колене, както и не бих принуждавала някой да е с мен защото се страхува да не си посегна.

11.   по - нормално е мъж да падне, ако предлага брак, например, и това е единствения допустим случай, а в този случа й най - вероятно става въпрос за зависимост от мъжа /момчето /. Това го правят и големи жени, не физически да пада пред него, но са способни да търпят унижения, точно заради зависимост от мъжа, особено финансова. Става въпрос за хора, които не са свикнали да се справят сами в живота и са зависими за всичко от някой друг и когато той реши да ги зареже, стават едни панаири, ревове, ;манипулации и т. н. унижение е и това са хора, които не уважават себе си.

12.   здравейте ситуацията със сигурност не е била приятна но и там присъстващите какво гледахте сцената ли и сеирите предполагам момичето при всички случаи не е постъпило добре защото дори да предположим че се оправи с момчето доста страдания я чакат и най вероятно въпросния мъж хич и не струва за да допусне това иначе би и казал да излязат и да поговорят независимо дали постигнат споразумение или не но ако е мъж би помогнал на момичето а не вие да гледате цирк но така е какво да се прави жените сме все с чувства и емоции понякога обаче не си струва

13.   Те се събраха. Той се събра с нея само за смях не чувства нищо. Той винаги си е падал малко... "идиот" дори не знам как тя го обикна толкова. Сега се държи с нея демонстративно като с робиня....
Автора съм. Не знам защо някои жени така се унижават заради мъж....

14.   Има много такива дори се женят,хич да не ти е чудно,после цял живот търпят унижения които прерастват в побой.

15.   15. Аз съм падала на колене и беше от любов

17.   номер 15. Не се ли почуства унизена от това ?

18.   Когато обичаш забравяш гордостта си. Ако се чувства виновна за нещо нормално е да направи всичко по силите си да се извини и да се опита да паправи нещата... Постъпката й ако е искрена говори за силата на чувствата й и това не я унизява, а напротив извисява я. Но ако срещне безчувствие то просто не си заслужава.

19.   Най-после един свестен коментар! Поздравления №18!