Загуба на доверие
Тотално загубих доверие в него, а знам че доверието е важно. Последния случай - наелонче с етикет от презервативи до леглото на техните. Той живее с тях, а те бяха на море. Каза че били на брат му, а той цяла седмица спеше само при гаджето си. Не вярвам и на една думичка. Вдигнах луд скандал. Не искал да се разделя с мен. Да съм питала брат му и гаджето му дали са техни. Седи в гепи и сваля жени. Писах му там от фалшив профил. Знам че паранойасвам и това не съм аз но го направих. Покани ме у тях докато техните спят. Нямало проблем дори да ме видят. Накрая заяви, че си знаел че съм аз. Тогава защо го прави, да ми говори глупости, за да ме тормози ли?
Нямам му грам доверие и смятам, че връзката е загубена кауза. Заедно сме от година и малко, но не мога повече да си тровя нервите. То даже не е ревност, просто много мразя да ме правят на глупава, ама МНОГО!

Коментари

1.   Ми тогава няма смисъл да бъдеш с него.Нямаш му доверие,а е задължително да съществува доверие,за да бъде една връзка сполучлива.Ти си знаеш най-добре,но аз те съветвам да го оставиш.

2.   Мило момиче,все едно чета моята история.Дори да ти звучи грубо-зарежи го,той не може да те оцени,за такива псевдо мъже е важен секса,не момичето до него,ако останеш с него винаги ще ти изневерява и ще си играе с теб,плюя на такива "мачовци".Рано или късно такива като тях разбират какво е любов,но сами си я погубват заради поредното си "забавление".

3.   Както го описваш, изглежда, че е въпрос на време докато се разделите.По-добре ти сложия края, понеже после ще ти е гадно, че той те е зарязал.Не стига, че те прави на глупачка, ами и да те зареже...кофти ще е.По начина по който описваш нещата, имам чувството, че не го обичаш толкова, че да не можеш без него..

4.   Обичам го да му се невиди, но пак повтарям Егото ми е голямо, твърде голямо. И той като цяло се държи перфектно, помага ми, глези ме. За това няма проблем.
Но имам чувството, че все едно има таен, паралелен живот на разгонено животно.
Благодаря ви за мненията!

5.   Аз също мисля като останалите. Прекалено много съвпадения, за да няма нищо гнило и нередно. А дори и да няма, ти вече не му вярваш, а доверието е любов и любовта е доверие. Прецени дали можеш да бъдеш с него по този начин.
Илси

6.   Обикновено не съм крайна, но тук и аз не виждам смисъл от продължаване на връзката. Ако не ти, той ще я развали.