Кошмарна "любов"
Прочетох толкова истории за чужди съдби и във всяка от тях откривах своята! На 28год. съм. Имах близо 4г. връзка, която беше грешка. Знаех го още в самото начало, а последиците тъпя и до днес. За 4години бях наричана как ли не, от боклук и леш до баба, психиката ми едва оцеля.Видях всичко грозно, на което е способен да те подложи един "влюбен"мъж. Никога не беше доволен, каквото и да направя, все грешно било. Колко сълзи съм проляла знам само аз. Когато съм питала, защо е целия този тормоз, тои ми казваше, че е с цел да ме превазпита , да не стана или бъда курва. Но истинския ми кошмар започна в мига, в които се събудих и сложих края. Обърна града и не спря да ме унижава пред всички, легенди съчини за мен с помощта на верни другари, както самия тои ми е казвал с цел да ме унищожи. Направи ме за посмешище пред всички. Вече губя почва под краката си и най-вече изгубих себе си! Опитвам се да мисля трезво, но незная какво да направя или не, за да свърши кошмара. Имам чувството, че няма да издържа. Мога роман да напиша, но няма смисъл и за това ще спра до тук!

Коментари

1.   Здравей!
Искам само да ти кажа, че няма смисъл да си тровиш нервите с този идиот!

Да говори, да клевети, но на теб да не ти пука! Който те познава и уважава пак ще си има добро мнение за теб, а тези които му вярват - за тях поне ще знаеш, че никога не са ти били истински приятели! Че то, като се замислиш, това си е най-добрият начин да разбереш на кои хора от обкръжението си можеш наистина да разчиташ.Тоя простак услуга ти прави:)))

Не се оставяй да те повалят! Бъди силна и му дай да разбере, че всичките му усилия са напразни, че ти си чудесна и неповторима и заслужаваш истински мъж до себе си, а не жалко подобие на такъв!

Желая ти много силна воля и всичко най-добро!

2.   Така е! В началото си принцеса, после се превръщаш в боклук за "любимия си мъж". Естествено има исключения, но твърде малко. Всички мъже се стремят да те променят и когато това стане, вече не те харесват.

3.   Здравей, не е редно да продължаваш да се тормозиш за това защото живота е пред тебе и трябва да си го изживееш на макс както се казва днешно време. Колкото до слуховете и легендите които е разнесъл за тебе да не ти пука-вдигаш глава и продължаваш напред защото няма място за тормоз след всичко което е направил. Покажи му че без него ти си нещо много повече от както си го оставила. Успех

4.   Вдигни високо глава!!! "по добре сама от колкото зле придружена". Нека хората говорят, мъките винаги след време биват възнаграждавани, а убидите наказвани

5.   не се предавай! стискай зъби! майната му на малоумника! ще говорят ще говорят за теб и ще спрат! не се тревожи! бъди силна! МОЛЯ ТЕ! всяко чудо за три дни нали знаеш! а и на кого му пука! тези които те познават знаят че не си такава! не се предавай!

6.   Аз съм мъж. Чети какво пише 1. А да не ти пука. Не знам откъде си, но ако решиш можеш да го съдиш за "нематериални щети". Ако пък те види с друг тогава сигурно ще побеснее. Ще трябва да търсиш пари за ваксина за животни и хора. А ако нямаш дете съвсем няма какво да те притеснява.

От мен му предай, че щом като така ще те превазпита, да не станеш или бъдеш курва, то той е курвата Кажи му, че съм искрен. Желая ти щастие!

7.   Здравей, твоята история направо ме потресе. Не знам как си могла да живееш толкова време с такъв мъж. Но помисли след като сега не си с него има за какво да живееш и за какво да се бориш. Ти си успяла да преминеш през лошото. Господ ще ти помогне, рано или късно ще намериш смисъла за които ще си заслужава да живееш.

Ти си силна и можеш да преодолееш този кошмар макар да бъде незабравим за теб. Но живота в труден пълен с много стръмни пътеки и аз знам ще намериш своето щастие. Моли се и споделяй с Господ само той може да ти помогне, не губи вяра в себе си и Него. Касмет!!!