объркване
хейо на всички!(: на 14 съм и историята ми е следната: в новия ми клас имаше едно момче, още в първия миг се влюбих и за да не затъвам в началото не дружах с него, но уви след време се оказахме най-добри приятели. Бях заблудена от близостта ни и реших да му призная чувствата си, той каза, че ме харесвал, но това щяло само да обърка приятелството ни. Окей примирих се с тази мисъл , но продължих да си го обичам той не се отдръпна от мен и даже станахме по-близки. През това лято той замина на море и в чужбина и изведнъж във фейсбук видях да е качил снимка с една мацка, и снимката вещаеше повече от приятелство. След това се загледах и осъзнах че това е момчието което през време на учебната година му пращаше някакви целувки и бях като тресната. След известно време асимилирах нещата и видях че това е момиче е от полша и изведнъж се сетих че той все обясняваше колко обича тази страна и много иска да отиде там, вобще наредиха ми се нещата. Но на тази снимка те не се целуват което ме обърква, още нищо нз, но отвътре имам едно на ум, че през новата учебна година той няма да е необвързан... Гадно ми е защото (не искам да ставам банална, но) просто съм влюбено и то искрено, за мен той не е само момче което харесвам, той е и мой приятел и за първи път ми е толкова силна връзката с някой. Странно е че той винаги се е държал с мен все 1 ходим само дето не се целуваме, правил ми е толкова комплименти, но може би са приятелски кой знае, някво-никво , но беше хубаво и изведнъж е тръгнал с кифла на вс отгоре, а толкова ги плюеше преди... Моля дайте ми съвет, и се извинявам ако историята е наситена с тресящия ме пубертет.

Коментари

1.   Браво браво, значи е голям задник ... в днешно време не виждам да има приятелство между момче и момиче (мъж и жена) а и спрямо гледката, не вярвам някога и да е имало ...
и аз съм на 14, и не разбирам що за момче би бил, да станете приятели и просто еи така мхм :S .... ае я го зарежи този

2.   Не искам да те натажавам мила .. но той не те заслужава .. :(( ако искаш като се върне излесте и си поговорете по тази тема обесни му,че до някъде си наранена от постъпката му .. попитай го дали испитва нещо към нея и така .. нооо зависи и каква е била целувката (на снимката) ако го е целунала по бузката няма смисъл да се тревожиш толкова (може просто да са приятели което ни най малко не го оправдава .. нали знаеш всички момчета/мъже са прасета.. ) но .. ако е била по устните (или с език) тогава вече става по-различно .. не мога да ти помогна много .. но все пак излесте и си поговорете .. ако може си запазете приятелството дори да има нещо с това момиче.. Успех и дано всичко да си остане както преди (преди да замине!) !!

Gerry ..

3.   Много много ,не разбрах за кое по точно искаш съвет, но според мен и двамата трябва точно да си изясните чувствата защото няма смисъл ако той няма към теб нищо повече от приятелски чувства , няма нищо лошо пак ще имаш един много скъп приятел и оценявай това,бъди силна и го преодолей , но ако той се замисли дори и малко дали чувствата му са приятелски или нещо повече значи имаш някакъв шанс, просто бъди силна !

A.П

4.   Еми излезнахме приятелски, и ми каза че наистина има момиче , но беше някък гузен към мен, после излизахме още с компания и имахме доста близки моменти лежахме заедно бяхме гущнати и лежах на рамото му, беше ми направил и смумчка ама тогава беше на базик щото бяхме с едно момиче и те двамата се караха как се прави и на мен се изпробваха, изобщо винаги се е държал странно, и всички смятат че сме повече от приятели и се чудят за кво е така положението, но и те с тва момиче от полша мн се карат и той ми обясни нали и обаче ми каза че си харесва с едно момиче от съседния клас, даже й го казал още миналата година но тя нищо не направила и каза че още има симпатии към нея, а всъщото време ми обясни че съм на върха в неговото сърце, че ухая прекрасно и си легна в мен, но не ми го е обяснявал като любов а като на сестра, даже каза че съм му повече близка и от сестра и не знам кво да правя.. преди време бяхме спали заедно в нас на едно легло но само спане де ! и всичко е толкова странно.. явно не знае кво иска , но яко си въобразявам за мен явно се чуди за двете други момичета, адски ми е объркано..

5.   еми последно ви натрапвам праблема, та с момичето от полша скъсаха , а другото момиче продължава да харесва доколкото виждам, казах му че не мога да го забарвя,защото ме обърква с действията си и той ми отговори не мога да ти помогна само времето, беше доста глупаво от негова страна все пак квото и да е най-добри приятели сме, можеш еда е по мил. Както и да е вече осъзнах че явно не ни е писано, и си продължавам живота даже си харесвам едно момче, но той си остава най добрия ми приятел защото мн го обичам като такъв