Въпрос за любовта
Здравейте, имам въпроси към вас.
Възможно ли е да обичаш истински само след месец-два връзка? Възможно ли е да си заблуден относно чувствата си, да не е истинска трайна любов, а просто силно влюбване или физическо привличане? Как може да се разграничат двете емоции?
Благодаря.

Коментари

1.   Според мен е възможно.
Има хора, които си подхождат адски много.Направо "създадени един за друг".И когато има едно такова преплитане на интереси и характери не е нужно да минат години за да опознаеш човека.

*Syndrome

2.   Може да е всичко. Може да е любов, а може и само физическо привличане. А как да ги различиш? Времето ще покаже. Ако е любов, в един момент, ще го знаеш.

3.   Трябва да познаваш много добре един човек, за да можеш да кажеш, че го обичаш.

4.   Не трябва да се убеждаваш,че обичаш този човек защото през тези два три месеца може просто да сте се престрастили един към друг,но е възможно и да се обичате! Не мога да ти помогна по тази тема .. ти трябва сама/сам да разбереш все пак знаеш как се чувстваш .. :) Успех !

Gerry ..

5.   Възможно ли е да обичаш истински само след месец-два връзка? Някои могат, други не. Според мен зависи от хората и е твърде относително.

6.   От авторката: Точно това е въпросът... Как да разбера дали чувствата ми (и неговите) са дълбоки?

7.   Силното физическо привличане е уникална предпоставка за голяма любов

8.   Любовта мисля че в тоя век не существува сигурно я има тук таме ама...

любовта в тоя век вече е изкуствена както всичко останало....

защо ? изискванията на живот са такива и промения всичко.... така че мислия че няма какво да си говорим
ако търсиш човек да те обича щи кажа едно

Всяка жаба да си знае гьола !!!

9.   №7 според мен не прав/а, може да е силно физическото привличане и да не е любов, това са просто хормони..., е може и да прерастне в такава, но за това трябва време. Иначе минава един известен период от време и започваш да се чувстваш някак празен...Страстта си е отишла, хормоните са поотихнали а усещаш, че нещо не е наред тогава.. Трябва да съзреят нещата.

10.   Привет на всички
И най вече на Синдром
Росирос :Аз вече писах за интелигентното момче,младо,но със здрав разум и добра преценка.Точно такъв типаж сме с моя съпруг.Създадени един за друг,не е нужно да минат години,
за да разберем,че си подхождаме.Поздрави .
и ДО авторката:и № 7 е абсолютно права.
При нас с мъжът ми...точно така се получи !!!

11.   Ами аз мисля че е възможно. Момче съм в точно това положение . ДА ДА ДА ДА Просто трябва да бъдем силни и да се справим с всички примеждия.

12.   Тррябва ли всеки път да слушаме хвалебствия за живота на РОСИРОС И мъжа и? Добре,идеални сте, просто тук хората търсят съвет, а не самодоволни хвалебствия за личния ни живот!Хайде усет малко,а? И такт! На 49 би трябвало да ги имаш вече!

13.   Хората по различен начин се влюбват, има хора които само 2 седмици са ходили и след тва са се оженили и си имат и деца и просто са си били един за друг. Всичко е възможно, тъй че няма точен отговор на този въпрос, все пак вижте че секи си отговаря по различен начин, следователно сичко се случва така както си е писано да се случи.

14.   ДА