Има ли начин да се оправи тази ситуация
Добър ден, мъж в 20те съм, става дума на момиче на същата възраст. От месеци на работното ми място съм забелязвал, че гледа към мен и много пъти ме е поздравявала и т. н., но през този период бях в ужасно състояние, имах много лични проблеми и може да съм се държал грубо с нея, игнорирах я и я подминавах когато ме поздравяваше. На скоро започнах да и обръщам внимание, но тогава тя започна да ме игнорира на 100%. Има ли шанс да стане нещо? Аз искам да и се извиня, но дори не знам що за извинение да поднеса в този случай, след като не е нещо конкретно. Скоро няма да мога да я виждам, но искам да и се извиня докато мога и да не ме мрази. Не знам какво да направя.

Коментари

1.   Това е редовен номер на жена която те харесва, когато и обръщаш внимание те игнорира, прави се на недостъпна, но накрая "леда се разтапя".

2.   Поддържай професионални отношения с нея, както и с останалите си колеги! Всички там сте за да работите и да си вадите хляба. Като те поздравяват, поздравяваш и ти.

"имах много лични проблеми и може да съм се държал грубо с нея, игнорирах я и я подминавах когато ме поздравяваше. " Ти си там на работа и трябва да се държиш нормано с всички, а не да си го изкарваш върху другите!!!

" Има ли шанс да стане нещо? " По-добре да стане, че след това може и други проблеми да възнкнат на работа.

" Аз искам да и се извиня, но дори не знам що за извинение да поднеса в този случай, след като не е нещо конкретно. Скоро няма да мога да я виждам, но искам да и се извиня докато мога и да не ме мрази. Не знам какво да направя. " Щом няма нищо конкретно, тогава не се извинявай -- просто се дръж естествено. А това дали те мрази няма никакво значение. Щом скоро няма да можеш да я виждаш и тя ще те забрави.

Извод: Дръж се добре с всички!

3.   Съгласна съм с 2.

4.   Защо скоро няма да може да се виждате, разделят ли ви в отделни офиси или някой от вас ще напуска. Нормално е да е спряла с погледите и намеците, като е видяла, че нямаш интерес в началото... даже може да е решила, че е грозна за тебе или нещо такова. Пробвай се пак, но в никакъв случай не се извинявай, защото ще се наложи и да обясняваш за какво го правиш, а едва ли има нужда, след като не е ставал конфликт между вас.

5.   Говори пред друг колега, който е нлизо до въпросното момиче, и кажи че си миналщвал през нещо трудно и тежко и че си бил непоносим и арогантен едва ли не с хората около теб. Момичето все ще чуе, пък и ти се постарай да те чуе. И като обясниш така, после като минаваш покрай нея й се усмихни и я поздрави и после я гледай от бюрото си или там където си. Нека тя забележи че се интересуваш от нея. После започвай малко по малко да се сближаваш с нея като например носиш дпкументи при нея. И така докато се стигне до разговор, питай я за номера й, покани я на кафе и т. н. :) успех boyo

6.   Не знaм зaщо толковa усложнявaте елементaрният контaк.
Не виждaм кaкво ти пречи просто дa и кaжеш -" извинявaй, бях в лош момент ". Нa всички ни се е случвaло някогa, не виждaм нещо кой знaе кaкво дa е стaнaло толковa.