Няма що - любов!!!!
Не зная да се смея или да плача! Все попадам на кретени! Как за близо 30г. не случих на свестен мъж и аз незнам. Имах приятел вързан за полата на майка си. Тя имаше тежката дума за всичко, а той понеже бил единствено дете, при това син, за всеки проблем м/у нас при нея тичаше. Както и да е, да е жив и здрав! Разделихме се, а тои след поредната консутация с мама се ожени. Има дете, а мама, т.е вече баба не ще и да чуе за 2-ро внуче.

Следващия се оказа мъж със златни ръце, но успяваше да "втечни" всичко припечелено! Много беше добър в това. Изпотроши всичките си коли, че и чуждити, но "хубавото" в случея беше, че това му е занаята, та сам си ги ремонтираше, а аз ремонтирах потрошената му глава, понеже това е моя!

Следващия се оказа просто идеален! Бореше се с живота, ама ниското му самочувствие все го спъваше. "Налях" му такова и в този момент се оказах аз неподходяща! Какво не ми е достигнало толкоз и аз незнам, но мисля, че проблема е бил в липсата на перхидрол по главата ми и наличието на мозък в нея! Ожени се момчето и вече не се чувства интелектуално застрашен, напротив на фона на простеещата булка той видимо се отличава! Да са живи и здрави!

Сегашния ми, обаче слага всички предишни в малкия си джоб! Думи нямам! Толкова е "бос". От елементарни неща не разбира, но това не му пречи да дава мнение и акъл по всеки въпрос. За илюстрация ето ви няколко примера: чупи прозорците с чук, вместо да ги свали с рамките; кола не може да кара или ремонтира, но има претенции за "меко и недрусащо" возене; от ремонт на апартамента идея си няма-щял да поръчва врати, преди да е оправил подовете и какви ли още не щуротии. Но това не е всичко. Той не може да работи какво да е, макар че почти от нещо не разбира! Чуждото все му се струва по-лесно и печелившо. За това работи 3 месеце в годината за минимална заплата, ама поне е щастлив!

Аз съшо работя, печеля много добре, но моето "съкровище" пак е недоволно-защо съм се срещала с мъже по работа!? Какво щели да си кажат хората!? И не само това-като съм с грим, заради кого, а когато съм без, пак защо!? Иска моето "злато" да финансирам ремонта на апартамента, както и него самия. Така било редно, ми казва. Да платя за нашата сватба, че и да заделя пари за бъдещото ни дете, време му било, а и аз не съм била първа младост!

Алкохолните му запои ще прескоча. Те край нямат. Както твърди "любимия", всички мъже пиели и се напивали така! Ще спра до тук да ви занимавам със "семеината ни идилия". След няколко дена и той ще е графа "бивши". До тогава ще му правя баници, ще му копувам маркови питиета и ще ги поднасям с тънки мезета, че тои всичко не яде! Стомаха му е "малко" чувствителен. Сега спи сладко, а събуди ли се ще започне да "сърфира" в нета и да търси нова будала, че аз вече отстъпих мястото. Ако има кандидатки, нека пишат за ованкантинената длъжност. На драго сърце ще ги сватосам! А за непочитателките на лентяйте ще кажа само да се пазят, че един такъв скоро ще броди на воля по света! А аз.................очаквам следващия принц! Чудя се само с какво ли ще ме "изненада"

Коментари

1.   Надявам се да намериш истински мъж най-после. Успех:)

2.   Земи промени представата си за "идеален"

3.   оооо наистина нямаш никакъв късмет с мъжете! Но в крайна сметка един ден ще дойде и твоя принц и тогава ти ще чакаш да има някои недостатък но няма да намериш такъв! Има и свестни мъже все пак! Пожелавам ти това да ти се случи скоро!

4.   Хах :) Настоящия ти почти съвпада с описанието на баща ми :) Само дето моя поглъща всичко, без значение марково или не... пиене ли е - до дъно! ...
Дано всички тези грешки на природата, на които си попадала, да допринесат за твоето откриване на по-точен мъж от предходните ;) Успех в търсенето! :)

5.   Личи ти, че си силна жена. Сигурна съм, че ще намериш точния човек. Имах позната с подобна съдба и от близо
две години си живее с един човек и е щастлива. Тя е вече на 36 години. Мисля си само, че преди да се впуснеш в следващата си връзка и да и се отдадеш и душевно и финансово все пак не е лошо първо да разбереш с какъв човек си имаш работа и след това да го допускаш толкова близо до себе си.
Желая ти щастие!

7.   Хахахах, с малко разлики аз да бях писала по-точно нямаше да се изразя.

Първия приятел все шефа му беше крив, на втория политическото и икономическо състояние на страната, третия поне не се оплакваше, ама и грам амбиция няма, така, че му е все тая (междувременно аз си развих кариерата и издържам в момента 2 семейства, щото те горките от жалните пролетари дето жалеят по хляба от 38 стотинки).

Само не прави моята грешка, аз като видях, че не пие, не е женкар и няма генетични проблеми се ожених :)
Проблема е когато на 32 разбереш, че си направил грешка и точния човек е в съседната врата, ама ти вече не си свободна.

Мисли момиче и вярвай, че ТОЙ съществува, дано имаш по-голям късмет (и акъл) от моя.

8.   От това, което прочетох пишеш само за това, какви са били мъжето до теб! а защо не помислиш, дали няма причина и в теб! за отношенията между двама определено вината не е само в единия, когато има проблем!

9.   Хуваво е че вече знаеш кой да избягваш за в бъдеще. Успех в живота и не се примирявай с някой който е утрепка, комплексар или мамино синче. А към теб един съвет- горе главата, повече увереност в късмета и силите си и собствената ценност!

10.   искрено, с цялото си сърце ти пожелавам да намериш истинския за теб мъж! не се предавай! силна жена си! не позволявай на някоя отрепка дето не те заслужава да ти диктува живота! поздравявам те за страхотния разказ! умееш и да се самоиронизираш! браво! късмет и успех ти пожелавам!

11.   Хей момичета къде останаха истинските мъже? Дане би да са изчезнал вид ида ги пазят в резервати че неможем да ги срещнем? Може би сами сме си виновни защото сме поскоро майки от колкото жени на мъжете които обичаме. Вместо те да поемат своята отговорност в този живот, ние ги носим на гръб. Кофти в българия мъжете се свдоха до алкохолици, лигльовци и мамини синчета. Чак да ти дойде да избягаш на далеч

12.   11, България се пише с главна буква.

14.   Жалко е че мъжете в българия са такива...мила по добре сама от колкото с някой който не се чустваш добре,винаги гледай на теб да ти е добре,не на тези който не могат да ценят...аз съм сама и обичам да рисувам....отдайсе на нещо което ти харесва и там излей твойте желания и фантазий ...и ще видиш колко е добре....

Бог да те благослови теб и всички самотни и страдащи жени !!!!

15.   Това ме накефи.Пича си е паднал на оназ работа с такава мацка обаче явно е бавноразвиващ.

16.   Или много си глезиш мъжете, или късметът Мърфи го е дялал!
Каквато и да е любов, как подяволите търпиш такъв търтей... че и на ревнив ще се прави, не им се давай!
Успех със следващият кон, че нали знаеш принцове вече няма, пожелавам ти да е расов ;)