Раздяла
Здр на всички....Токущо скъсахме са приятелката ми имам чувстото че сърцето ми не е част то тялото ми вече.Ходим 2 месеца но за това време имахме невероятна връзка поне до преди 1 седмица.Запозлахме се в началото на лятото за по малко от месец вече ходехме тя беше луда по мен аз по нея.Говорехме по телефона по 5 6 часа на ден без да ни омръзва с дни бяхме заедно обичахме се до лудост.Незнам какво се случи до колкото ми каза и тя незнае просто в един момент явно е спряла да ме обича по начина който преди.Започна да иска да излизаме по малко не беше в настроение аз усещах че има нещо тя отричаше до днес.Всичко беше като приказка перфектно и свърши така изведнъж.Сега тя ми каза че съм най-добрия човек който познава че ме обича повече от всеки друг но не като авер а като приятел каза че се мрази защото иска да ме обича както беше преди.Прибрах се плачейки плакох и пред нея истината е че цял живот страдам така и вече незнам какво да правя чувстам се сякаш няма никои на този свят който да ме обича...Аз я обичам повече от собствения си живот давах всичко за нея.......
От тук накаде живеех с мисълта че колкото и да е гаден живота тя е моето стръкче щастие сега я няма..
Незнам какво да правя скоро ми предстои важен изпит за професионално развитие аз дори нямам желание да живея...................

Коментари

1.   ТАКА Е ЖИВОТА Е ГАДЕН ВСЕ ЕДНО РАЗКАЗВАШ МОЯТА ИСТОРИЯ И АЗ СЪМ КАТО ТЕБ АКО ИСКАШ ОСТАВИ ЕМАИЛ МОЖЕ ДА СИ ПОГОВОРИМ ПО МЪЖКИ
М30

2.   Отдръпни се, не се знае дали утре тя няма да те гони. тя губи

3.   Ами, човече, при жените си трябва малко хитринки, те са шматки и не мислят много. Просто е - омръзнал си й, ти си я задушил направо, кви са тия разговори по 5-6 часа, ти приятелка ли си й ? Добре е да разнообразяваш малко, днеска по-мил, утре леко хладен.. излизаш на бира с приятели и я виждаш след ден, какво е това е това нещо от тебе нон стоп с нея.. че как няма да ти бие шута, тя приятелки си има, мъж и трябва.
Като тръгнеш с друга да знаеш, че не трябва да се откриваш изцяло, трябва да има нещо загадъчно.. да и поддържаш интереса, почувства ли те сигурен - свършен си :)

М 22

4.   Колко тъжно...
Толкова си приличат по някога човешките съдби и преживявания. И аз като теб в момента изпитвам ужасно силна болка, причинена ми от любим човек...
И аз не знам на къде да поема и как да постъпя? Дали да си затворя очите и този път?
Дали отново да преглътна обидата и огорчението и да се направя, че нищо не е било?
Мисля, че този път не трябва...
Моите прошки се приемат за слабост и следващия път ми се сервира нова порция гадост...
Иска ми се да кажа: "Стига ми толкова! Достатъчно беше!"...
Но толкова силно ме боли...
Човекът, който толкова много обичам и с когото имаме връзка от две години, така и не се е научи да ме уважава...
Когато сме сами е много добър и всичко е перфектно, но... има едно "но"...
От комплексарщина ли го прави, от какво ли, не знам, но ужасно обича да флиртува в мое присъствие с други жени, включително и с мои приятелки, което ме поставя в много неловко положение, унижава ме и ме обижда... Кара ме да се чувствам отвратително, сякаш съм някаква глупава патка... А не съм...
Той ми казва, че проявявам ревност, но всъщност не е така...
Просто неговото е проява на неуважение. Когато флиртува пред очите ми с приятелката ми, все едно ми изсипва кофа с помия върху главата. Тя много добре знае какви са ни отношенията и той по този начин ме излага и унижава ужасно пред нея. Все едно, че казва: "Аз спя с онази там, но това не ми пречи да се свалям с приятелките й и тя търпи всичко, понеже е глупава патка..." Това ужасно ме наранява...
Понасях и прощавах тези изпълнения, защото наистина го обичам, предупреждавах го и пак прощавах, но за какво? За да се стигне до следващата негова простотия от същия характер...
Много ми дойде вече... Всичко си има някаква допустима граница, а той я премина отдавна... В момента съм просто като буре с барут...
След последната му изцепка миналата седмица, не издържах и му написах смс, че ако още веднъж се издържи така тъпо, ще му е за последно и ще го оставя да си се сваля с когото си поиска, само, че без мен!
След това не съм му се обаждала повече, нито пък той на мен...
Каква беше изцепката ли? Ами пак такава! - Бяхме седнали с него в едно заведение и приятелката ми се обади, че е наблизо и се отби при нас. Той започна да й се "лезга", извинявам се за израза, но за по-подходящ не се сещам и започна чак да я гали по крака... Тя подходи с чувство на хумор, а аз седях от страни и също се усмихвах на глупостта му, но всъщност се чувствах ужасно унизена.
Не исках обаче да покажа колко ми е неприятно, нито да правя сцени, затова не ми оставаше друго, освен да се правя на чук... После продължих да се правя на чук и дори прекарахме нощта заедно с него. Е, клъвнах го малко от тук-от там, но изобщо не се почувствах удовлетворена.
Когато се прибрах, продължих да си превъртам в главата унизителната сценка и в един момент подтисканите в мен чувства избухнаха и му написах онзи смс.
Много ми е болно, но ако той не се обади, аз няма да го потърся повече... Ако пък се обади, не знам как да постъпя... Не искам да го изгубя, но и не искам да продължавам по този начин.
Мъчно ми е. Не знам за какво го прави.
Много пъти ми е показвал, че държи на мен.
Имало е моменти, в които съм била на косъм да прекъсна връзката и тогава съм го виждала колко е притеснен, как чак скулата му играе и се чуди как да ми се извинява... А аз винаги всичко съм му прощавала без да натяквам след това...
И за какво? За да може после да ми сервира още по голяма порция с помия?
Не мога да си обясня защо се държи така? Това не поведение на зрял мъж, минал четиридесетте, а някакво тъпо, комплексарско поведение на някой, който не е минал още пубертета...
И това смятам да му го кажа...
Ако иска да се занася с разни жени, защо се обажда да ме търси мен?
Не е нужно аз да присъствам на изпълненията му и да си четка егото за моя сметка...
А той прави точно това - иска да се види с мен и започва да се занася някъде си... Тъпотия...
Започвам да се чудя на себе си, за какво го искам този глупав мъж... Ама на - искам го! Сигурно наистина съм глупачка... :(

Ето, че то моя коментар си стана цяла една изповед... Ще взема да го преработя малко и да го пусна в сайта. Просто може би ще ми поолекне, като го споделя с други хора...

А на теб какво да ти кажа, приятелю? - няма какво...
Нито аз мога да взема твоята болка, нито ти моята...
Всеки сам ще си я носи и сам ще се оправя с нея...
Дано скоро отмине мъката ти и да намериш своето щастие. Пожелавам ти го.

5.   И при мен е същата работа. И на мен ми казваше , че съм добър и нежен и, че ще си намеря друга и, че няма за дълго да остана сам. Да ти кажа честно това звучи малко, като подигравка защото тя е наясно какво чувствам към нея. Обаче на......и аз я искам ама тя вече не иска да съм с нея.
И никога не сме се карали. Явно да си много добър и открит
не е силен коз. Не мога да се променя и да стана лош. Няма оправия в тази ситуация....и очите си да изплачеш, когато на нея не и пука ако разбере най много да и паднеш в очите. Знам, че ти е заседнало на гърлото и не можеш да дишаш направо, но това е факт. Нещата винаги могат да се променят обаче. Не искам да ти давам надежди, но преди да тръгнем с нея всички казваха, че е невъзможно и, че не сме един за друг ала се оказаха в грешка. Не знаеш какво точно и се върти в главата. Съвети няма да ти давам. Само не падай на колене и не се моли. По скоро бъди отново себе си без да показваш слабост пред нея. Ако държи на теб може и да се върне. Когато двама търсят мост винаги го намират. Пожелавам ти от сърце всичко да се нареди. Ако това момиче е имало чувства към теб се съмнявам да те е забравила.

6.   И аз бях така, но аз съм момиче. Той ми каза, че ще си намеря някой по-добър от него, а всъщност много се обичахме, много. Всички бяха против нас, но ние се опълчихме на всички и всичко и бяхме заедно. След едногодишна връзка той ме заряза. Бях съсипана - не желаех да се храня, да излизам, имах чуството, че живота ми няма смисъл. Толковва време седях затворена в стаята си и не разговарях с никого, имах време да размишлявам много и накрая стигнах до извода, че не си засложава да старадам, а трябва да си живея живота. Аз много малко и сигурно още много раздели ще приживея. № 3 не всички момичета мислят, че да говориш с приятеля си по 5, 6 часа е задушаващо. Например аз не мисля така, на мен ми е приятно да говоря с приятеля си, с момчето което обичам. И много ще се радвам ако се виждаме всеки ден! Незнам на колко години си (автора), но моя съвет е да продължиш на пред и да не мислиш за миналото. :)

7.   Тя те обича все още,но,не го е осъзнала защото е доста млада.
Задръж така и ще видиш ,че тя ще е тази ,която ще те потърси.
Росирос

8.   Росирос до Автора:
Мисля си,че чувствата и не са били достатъчно силни към теб
и си е намерила друг. Не страдай ,живота е пред теб.
А към № 4:Неговите изцепки с твои приятелки ....или те изпитва,за да види как ще реагираш,но все пак не е нормално.
Той те унижава искайки да разбере твоята позиция,т.е. дали си
за него. Прояви твърдост,отдръпни се от него,да видиш дали
ще те потърси.Ако те потърси ,не се хвърляй веднага в обятията му,дръж го под напрежение,но елегантно.Тогава ще си
проличи дали държи и колко на теб.
Жена на 49 г. успех на всички!!!