Той е с друга, за да ме накаже
Здравейте, преди около 6 години започнах връзка с момче 7 год. по-голямо от мен. Аз го обичах, но той постоянно искаше да се целуваме, често идваше у нас, защото с брат ми са приятели (живее близо до къщата ми). Много ме обичаше, а любовта ми към него с времето намаляваше. Доста пъти ме е целувал дори насила, след като му казвах, че не искам да сме заедно. Той постоянно ме преследваше, но вече се влюбих в друг. Казах му го, но след доста време разбрах, че си има нова приятелка (сестра му ми го каза). Та искам да ви кажа, че се чувствам виновна, защото мисля, че той е с нея, само защото иска да ме накаже и да докаже, че вече не ме обича. Мисля, че все още има чувства към мен, но от всичко това ще пострада новата му приятелка, защото си личи че тя е добро момиче и го обича. Има ли вероятност опасенията ми да се окажат верни?

Коментари

1.   Не, спокойно, недей дa лицемерничиш, че и през редовете ти личи. Човекa си гледa животa и изобщо не се сещa веме зa теб, мaй товa ти е проблемa.

2.   Егото ти е много голямо и ти пречи да виждаш по далеч от носа си. Кое момче ще има приятелка, за да натрива носа на друга? Глупости на търкалета. Излагаш се много с тая тема. Момчето си има приятелка, с която нещата са взаимни и вашите отношения са минало за него.

3.   Айде сега, ти защото си незаменима, та той го прави, за да те кара да ревнуваш! :) Едва ли си принцесата за която се взимаш, приеми го-човекът си е намерих добро и готино момиче, и си е щастлив, явно.

4.   Остави човека на мира! Той най-накрая е преживял раздялата ви и е започнал нова връзка и сега изведнъж ти пак мислиш за него и се вкарваш в някакви филми. Правел го за да те кара да ревнуваш, да бе! По-скоро най-накрая е намерил някоя, която го обича. Така, че остави ги и двамата и си гледай своя живот.

5.   Ама разбира се, че всичко го прави заради теб. Та ти си толкова специална.

7.   Aуу, поредната "femme fatale"! Защо си мислиш, че момчето няма много по-приятни занимания, отколкото да се сеща за съществуването ти? Не се коси за приятелката му, а гледай да се приземиш, понеже принудителното приземяване, в повечето случаи, е доста болезнено.

8.   Ама ти май чак като го видя с друга осъзна какво си имала и че вече го нямаш? Признай си, че ревнуваш, ако не беше така нямаше да те интересува дали е с нея за да те "накаже" или просто я харесва.

9.   Моме, остави мисленето за други хора, нали сте с различни партньори в момента... Нали си му казала, че не искаш да си с него - кво ти пука кой какво доказва..? ! Ти пък чак и виновна се чустваш.. недей, живей си живота и не се бъркай в неговия..!

10.   Може и да си права, но може и да грешиш. Но дори и да е така ти не можеш да помогнеш. Това е тяхната връзка нека те да се справят сами с нея. А и той може и да е продължил напред.