Моите голи снимки не са интересни, но тяхните...
Днес, докато го нямаше реших да поровя в компютъра му. Тои е невероятно мил мъж. Невероятно умен. Но не мога да разбера защо става това... В хронологиите виждам как е посещавал някакви не порно сайтове, а такива със снимки на голи моделки, някакви класации, следи, гледа, а казваше 4е не гледа.... а когато му покажа някоя моя гола снимка тои не и обръща особено внимание........ 4увствам се ужасно... плюс това на този лап топ има само фонетика, на която не мога да пиша и сега сигурно супер много ще ме упрекнете за това и сигурно ще кажете 4е заради правописа ми е така.... няма как да сменя езика, не мога.. надявам се да полу4а съвет.. за6тото наистина ми е много зле, 4е моите снимки биват пренебрегжани а постоянно се следи за голотиите на някакви други.........
после за6то искаме да ставаме модели... за6тото ни пренебрегжат като жени а искаме да сме като тях...

Коментари

1.   Абсолютно нормално мога да ви кажа.
Просто ние мъжете обичаме да зяпаме такива неща.
Имах позната, която нямаше нищо против, а даже понякога заедно с приятеля ? заедно гледаха порно.
И ако наистина гледа само по модели, едва ли има от какво да се притеснявате.Щом е с вас, значи ви харесва.

*Syndrome

2.   От авторката... да, аз гледам порно с него, няма проблем, но да пренебрегжа моите снимки заради някакжи други.... сигурно само фото6опа им е пове4е от мен....
намерих снимки с бившата му голи, тои с нея, и се 4удя защо ги пази.. обидно е....

3.   Бих те посъветвала да не си правиш прибързани изводи от това. Ако в леглото те кара да се чувстваш обичана и желана, ако се старае да ти достави удоволствие ако всичко е наред там - значи няма за какво да се тревожиш. И моят мъж си е сложил в RSS-ите такива сайтове, дори не се притеснява да ги разглежда пред мен, но това не ме наранява, нито ме тревожи.

4.   Аз не бих ги пренебрегнал :D Спокойно може вече да е свикнал с тялото ти и да не му прави голямо впечатление но всеки мъж гледа било то снимки или порно.

5.   Не мога да схвана - защо да гледа снимките ти, като може да гледа теб? На снимките по-добре ли изглеждаш?

6.   РОСИРОС НА 49 Г.
1. До синдром: Вие стар ерген ли сте ???
2. Обръщането към непознати се пише с главно Вие !!!
3. Вие,преди време ми направихте забележка,че "ПРАСКАМ",
запетаи,не където трябва !!!
4. Мъжете "зяпате" или "гледате" "такива неща" ???????????????
5. Би ли си казал годините ???
6. Сега към авторката: На колко г. сте и двамата ???
7. Ако имаш дълга и сериозна връзка,обидно е да си пази голи снимки ???
8. Не съм комплексарка: Въпрос на разбиране и уважение !!!
9. Разбирам да има нормални снимки,НООО ГООЛЛИИ...........
10. Задавам същият въпрос като № 5 ????????????????

7.   Охохоу, колко въпроси :)
Вече няколко човека от сайта така или иначе знаят доста за мен, пък и не мисля, че имам какво да крия.

1. Ерген съм.Даже доста млад.Повече отколкото ВИЕ си мислите.
2. и 3. Благодаря за забележката.Никога не съм твърдял, че пиша изключително правилно.Просто може да се каже една идея по-грамотно.
4. Може би съм изполвал дадената дума нарочно :)
5. Не мисля, че в момента моите години имат значение.

*Syndrome

8.   Мадам, ( Росирос ),
това Вашето е "присмял се хърбел на щърбел" :). Вие пишете изключително неграмотно - пунктоацията, сигурно представлява за Вас научна фантастика. :)
Но - нейсе! Само се чудя, откъде си извадихте заключението, че Синдром е стар ерген. Че имаше и "предистория" с Ваши нападки към него, както и съмнения за пола му! :)

А колкото до снимките - защо да няма и голи такива, които авторката - а и всяка жена, която желае-, да споделя с партньора си?

9.   Ако твоят човек го влече изкуството в голото тяло, ще гледа.
Ако вие сте от категорията футболист + футболна сапруга,
то твоят човек си търси нова бройка.
Какво значи да искаш постоянно да ти гледа голите снимки.
Една ДАНАЯ на Тициан се ресува със месеци. Там е тръпката.
Публична тайна е че моделите и манекенките са елитни
проститутки.
И за какво се натискаш да ставаш модел.
Аз съм един художник, който няма време да си нарисува
любимата жена. Май е най лесно да пробиваш с голия си гъз.

10.   И Синдром продължава да не си казва год.за разлика от мен.
Разбрах че си от "СЛАВИЯ" И по бели гащи да ме хванат,ще казвам,че съм от този отбор."Имам в предвид :репликата:
"МОЖЕ БИ съм използвал дадената дума нарочно.
До № 8:Виждате ми се недорасъл,адвокат ли сте на Синдром?
Ако двама влюбени си размятат в къщи голи снимки на бившите си ??? Съмнявам се за факта,дали сте изпитвали и знаете какво е истинска ЛЮБОВ? Всичко има морал.
Къде е Вашата"ЦЕННОСТНА СИСТЕМА?
Какви са Вашите Приоритети? Благодаря.

11.   Потънала е някъде в забвението, заедно с правописа Ви и с добрите Ви маниери на една 49 годишна жена!

Моля!

П.П.: Кой говори за снимки на бивши, Мадам?

12.   До прелестната 49-годишна: честно казано не винаги разбирам всичко, което сте писала.Затова ще отговоря на онова, което прихванах от последният Ви коментар.
Не, не съм от Славия.ЦСКА-р съм.Точка по тоя въпрос.
И тъй като явно адски се вълнувате от възрастта ми ще ви кажа само скъпа 49-годишна красавице, че спокойно мога да ви бъда син.
Поздрави и на вас и на съпруга Ви!

*Syndrome

13.   ДО синдром: Благодарим за Вашите поздрави/с мъжът ми/.
Това за /Славия/е стар виц,ще ти го разкажат твоите родители.
Става въпрос защо си от Славия:Тези,които лъжат приказката
е:И по бели гащи да те хванат, кажи,че си от "СЛАВИЯ".
Затова не можа да ме разбереш,както и за много други неща.
Именно защото си ми син,но все пак не ти прави чест да си
криеш годините,като някоя комплексирана Жена.
Говоря за искренноста,не че ме вълнуват твоите години.
И въпреки всичко ....ТИ СТИСКАМ ръка,тъй като не си злобен,
като останалите от Форума.Успя да запазиш добрият тон.
Страшно си интелигентен. Поздрави : Росирос
П.П. Винаги съм била добронамерена към твоите изказвания,
та дори и НАПАДКИ.

14.   До №11
Росирос
Ами № 2 Авторката говори за бивши ГОЛИ снимки!
Четете внимателно !!!
Нещо да кажете по-въпроса ???