КАК ДА ПОСТЪПЯ С НЕГО
Вече напълно ще откача, с приятеля ми сме заедно вече 8 месеца а аз на нищо не мога да му повярвам,имам усещането че постоянно ме лъже.От време на време се питам защо съм с него и понякога искам да го разкарам,защото държанието му е много странно,в началото когато тръгнахме се даржеше ужасно когато му званях не ми вдигаше или ми даваше отказа или пък си изключваше телефона,а като му писах съобщения не ми отговаряше и на тях и се виждахме само в петък в дискотеката след това винаги си ме изпращаше до вкъщи и се даржеше много мило но само петъците когато бяхме на дискотека,а през другото време изобщо не се сещаше за мен или ако ми се обнади е в 1,2 през ноща и ми говореше само за секс,колко много искал да ме люби и колко бил възбуден и така докато станаха 3 месеца от както ходим след това тои се промени стана много сериозен започна много често да ми звъни,казваше ми че ме обича, но въпреки това аз не бях готова да го направя с него защото доста често ме лъжеше или поне аз си мислех че ме лъже.

Вече когато направихме 5 месеца стана още по сериозен и се виждахме всеки ден и постоянно ми повтаряше че ме обича но аз въобще не му вярвах на думите.Един ден реших да му звънна аз и аз да го викна да излезнем но той не ми вдигна телефона и аз си помислих че е с друга и наистина е било така.Моя приятелка го е видяла в парка да се целува с едно момиче което е по малко от мен с 2 години,а аз съм на 18 ,приятеля ми е на 24 и като ги е видяла приятелката ми веднага ми звънна и ми каза с коя е бил и аз му звъннах и му казах дано бъде щастлив с нея а той каза че ще бадат много щастливи и така скъсахме но след 3 дни той ми се обади и толкова много настояваше да се видим че нямаше как да му откажа и излезнах каза ми че защото 5 месеца съм с него и несъм му пускала затова е отишъл при това момиче,поиска да се съберем,а аз му казах че неискам,а той каза значи си си намерила друг и ще разбера кой е тоя аз му казах че няма дуг и той настояеаше да се съберем и аз се съгласих.Вече сме заедно 8 месеца и несме правили секс защото нямам никакво желание да го напраея с него,а всеки ден когато е с мен е ужасно въбуден и си мисля че ако му пусна ще направя голяма грешка имам чувството че той е с мен само и само да ме наебе и пак постоянно ми казва че ме обичал той дори когато трагна с мен се похвалил ии на сестра му че ходи с мен,а аз немога да го разбера защо се даржи така с мен защо прави такааааааааа ;(........сега когато споделям това с вас и като се замисля за него просто той ми е безразличен просто ми се иска да го зарежа веднага но утре когато се видим съм сигорна че сърчицето ми пак ще се разтупка и корема ми ще се свие на топка,просто съм ужасно объркана КАЖЕТЕ МИ КАК ДА ПОСТЪПЯ С НЕГО???????????? КАК? ДА ГО ЗАРЕЖА ЛИ????? ДАЙТЕ СЪВЕТ МОЛЯ ВИ

Коментари

1.   8 месеца и ти нямаш желание за секс с него? Това означава само едно - между вас няма химия, няма го онова привличане, оная страст, която кара двама влюбени да се нахвърлят един върху друг. Най-добре всеки от вас да си върви по пътя.

А като оставиш 24 годишно момче без секс за осем месеца не се чуди, когато ти кръшне.

Дядо Торбалан

2.   Аз не бих се върнала при него още след случката в парка...

3.   Но защо не опиташ да пишеш правилно? Дразнещо е.

4.   ?е ти трябва такова момче,неможе постоянно да те е лъгал и ти сега да му вярваш като последната луда... осъзнай се и си намери момче което наистина да му пука за теб :)

5.   От авторката: не че нямам желание за секс,но просто съм много объркана,защото той постоянно ми казва че ме обича но и много често лъже,затова не му пускам,дори веднъж ми каза ти не ме обичаш просто си свикнала с мен

6.   Росирос жена на 49 г.
Бягай бързо и Далеч от този бройкаджия.
Имай достойнство и минута не стой при него и с него.
Много време отдели за този :ПОМИЯР ....ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ИЗРАЗА.
СВЕСТНИ МОМЧЕТА ПОД И НА ПЪТ !!!
УСПЕХ В ИЗБОРА

7.   № 6 съм пак росирос
До авторката:Евала точно така,не му давай да те докосва.
Продължавай в същият дух,сиреч да имаш достойнство!
Най лесно е да "вдигаш"крака.
Друг достоен мъж ще те заслужи.
ДЯДО ТОРБАЛАН:Поздрави от мен 49 г. жена.
Един мъж,когато има чувства,и е сериозен,отговорен,няма да гледа "Само за секса".Ще я чака и цял живот,ако трябва.
Не обърквай младото свестно момиче.
Те "се броят на пръсти".
До авторката: такива възбудени.....под път и на път ,където
им подскача в гащите.
Зарежи го: успех
Аз съм ти майка:Засега браво на теб. Дръж се по този начин
до край с него,не заслужава.