Избор между две момичета
Здравейте, много харесвам две момичета и не мога да си избера и двете са страхотни и имат качества, всякаш сърцето ми ме тегли към едната, към нея имам огромно сексуално привличане, но пък другата е по-стойностен човек според мен. Двете направо се допълват, говорим за сериозна връзка и трябва да избера, вече съм и на 27 години и искам сериозни взаимоотношения. Първата е голяма лудетина и адски много ме възбужда, другата също е страхотна и тя ме привлича много, просто е по затворена, но и се възхищавам, че сама се оправя, преживяла е много. Вътрешно знам, че трябва да се пробвам с втората, но не искам пък да изгубя и първата, гадна работа :). Сигурно всички ще ме оплюят, но знайте, че нямам намерение да въртя и двете, просто ще избера. Очаквам вашите съвети!!

Коментари

1.   А те знаят ли за чувствата ти? Занимавал ли си се с тях поотделно? Показвали ли са че те харесват?

2.   Втората

3.   Ако се колебаеш между две, избери втората, защото първата ако си я обичал, нямаше да се влюбиш във втората! ;)

4.   А помислил ли си за чувствата и на двете. Каквo мислят те за теб и дали изпитват същите чувтва. Да, ти се колебаеш и ти е трудно, но в случая е важно и тяхното мнение, защото и да избереш някоя от двете, ако и двете не те харесват, няма как да се случи нещо. Ако едното момиче те харесва, а другото не, избери тази, която те харесва. Ако пък и двете те харесват, избери втората в която си се влюбил...все пак едната би трябвало след другата да си я харесал..нали така. Помисли си, но знай и че какъвто и избор да направиш, важното е момичето до теб да изпитва същите чувства. Бъди с тази, която те приема и те разбира. И двете хресваш, но със сигурност само едната може да ти бъде по- добрия избор и да е тази, която повече ти допада, ссмо дето не си го осъзнал. Вгледай се в качествата, характера и държанието на двете към теб. Забрави за момент външния вид и помисли върху това.

5.   Ако обичаш двама души еднакво, избери вторият. Ако си обичал достатъчно силно първия, нямаше да се влюбиш след това.

6.   Абе вие четете ли изобщо - първата е верния избор - избора на сърцето ти, тази която желаеш сексуално. Момичетата не са последователни влюбвания. Авторът просто ги е описал последователно. Първо е описал тази, която му е по- на сърце, а после и другата. Казва, че първата желае, а на втората се възхищава, защото много е преживяла. Авторе, нали не искаш да я накараш да преживее още повече, като се обвържеш с нея? Възхищението не е любов - остави момичето да си намери някой, който истински ще я обича, а ти избери лудетината, по която си луд, за а не съжаляваш после, че си послушал разума, а не сърцето си.

7.   Да, авторе, избери първата, защото сексът е 90 проц. в една връзка, и не върви ли той... нищо друго не върви! Нека сексът ви да е перфектен, за да няма после тема - абе обичам я ама, сексът не върви... или - тя не иска да правим секс-какво да правя!

8.   Аз съм на същото мнение като номер 6, ако трябваше да избирам между двама мъже, бих предпочела този който ме привлича повече но много често хората правят грешката да бъдат със по удобният.

9.   Понякога точно така се случва, влюбваш се във един човек но се появява друг по подходящ и трябва да избираш, първата е този със който трябва да бъдеш според мен... дай шанс на чувствата!

10.   Нито едната. Защо ти е сериозна връзка с която и да е, когато нямаш сериозна чувства към никоя? Не споменаваш от колко време ги познаваш.
Ако толкова държиш да е една от двете си представи, че имаш една последна среща, но само с едната, а за другата забравяш. Коя избираш? :-)

11.   Може и да паднеш от два стола. Но все пак ти вътрешно знаеш отговорът на въпросът си. Просто си послушай вътрешният глас.

13.   А какви зодии са двете момичета?
Второто момиче според мен не си я опознал добре, може да е преживяла много, но може и тя да е лудетина в характера си, но да не го показва, тоест да е скрито още.. Всъщност избери тази която ти е повече на сърце..

Представи си, че ще живееш още само 1 ден и трябва да видиш само едната- коя ще избереш.. точно тогава?
Извинявай за примера, но не зная как да ти помогна, защото и аз съм в същото положение, но аз пък избирам между по-улегнал и такъв на моите години.. , но накрая може да се укаже, че този който е с 10г по-стар от мен, да излезне по-неулегнал и от този, който е колкото мен.. защото в началото на връзките първите впечатления лъжат.. , но сърцето не лъже..

14.   Достатъчно е само да слушаш сърцето си- то ще ти подскаже най- добре коя да избереш, независимо от това кой какво те съветва. Успех!

15.   Поставен съм и аз в много гадно положение, имам силни чувства към едното момиче с което вече се познаваме от няколко месеца, но това е че тя не показва толкова привързаност към мен колкото другата която я познавам едва от 3 дена. Сърцето ми иска първата и това и смятам да направя. Независимо дали ще е грешка или не, няма как да разбереш ако не опиташ ;)

16.   Първата. Не ти трябва жена, която "сама се справя".

17.   Задължително пробвай и двете, и ако още не можеш да вземеш решение коя повече ти харесва, а се налага да решаваш (то едва ли е толкова належащо) избери тази, която харесва тебе повече. Има малък риск да останеш между два стола, но си заслужава. Според мен, по-скоро обратното и двете ще те захаресват още повече - ако знаеш как да си изиграеш правилно картите. Умните хора не избират между зелето и козата, а правят така, че да изберат и зелето, и козата.