Жени манипулаторки
Чудя се с какво точно ви привличат тези тип жени манипулаторки, които просто ей така решават да ви откраднат от гаджето и да ви имат на всяка цена....явно ви харесва някой да ви командва и да сте в нечии капан обаче истината е че тези жени са пълни нещастнички съжалявям обаче всяко нещо си има граница и накрая те се оплитат в своята собствената си мрежа или си намират майстора както се казва.... дано сте щастливи и те могат да се правят на милички обаче отвътре са тотално различни

Коментари

1.   Мъжете харесват жени със силно изразена индивидуалност, знаещи какво искат от живота, грижещи се сами за себе си и разбира се напористи и винаги в действие. Една такава жена наистина би била по интересна на някой мъж, отколкото една посредствена и обикновена жена! Не бива да виним никой, защото мъжете сами си избират да отидат или не при една такава жена.

2.   Е да обаче има и мъже които се плашат точно от такива жени, които са повече от тях един вид сещате се какво искам да кажа ама то си зависи до човека и характера му

3.   Едва ли са остана ли много мъже които за да докажат липсващта си мъжественос, живеят с хленчещи, мрънкащи и вечно недоволни от всичко жени. Аз можеби съм от този тип жени които наричаш маниполаторки защото приятелят ми заряза бившето си гадже заради мен. Незная мила можеби трябва да се научиш скъпо да продаваш собствената си кожа и няма да имаш проблем и дори и да те зарежат няма да ти пука за това. А ще осъзнаеш че точно този мъж не те заслужава след като не те е оценил колко струваш

4.   аз ги мразя бе, хаха

5.   На мен ще ми се наложи да съм такава, защото страшно харесвам едно момче, но той си има приятелка. Аз не съм от този тип манипулаторки, но като страшно ми харесва - мисля дори, че съм влюбена.. Осъзнавам обаче, че аз бих се почувствала ужасно на нейно място...не знам способна ли съм на нещо...на някакви действия, които да спомогнат раздялата им...