Секс с по-възрастен мъж
Аз съм на 17 и имам сексуална връзка с мъж на 38. Запознах се с него, когато бях в Италия, на почивка. От начало го отблъснах, но си дадох сметка, че ми харесва с него и че ме кара да се чувствам добре. Беше ми първият и беше много внимателен, всичко с него ми харесва. Няма нищо общо с двете ми предишни гаджета на моята възраст. Проблемът е че е женен и има 15 годишна дъщеря(тоест колкото мен горе- долу). Знам, че нито съм първата му любовница, нито последната. И че ако не съм аз ще е друга. Но все пак не се чувствам особено добре. Знам че отношенията ни са само сексуални и приятелски (разбираме се чудесно) и съм наясно че не може да има нищо сериозно с него. Въпреки всичко- това, което правя ми се струва нередно. Той самият не се притеснява от това че е женен, но за мен това не е така незначително, ами ако съм на мястото на дъщеря му?
За тези, които ще ме нападнат, държа да отбележа че нищо не съм направила за да привлека вниманието му. Никога не съм си и помисляла че мога да попадна в такава ситуация. Винаги съм била против подобни отношения. На теория знаех всичко, но когато ми се наложи да избирам си затворих очите за някои неща. Реших да го изживея както ми харесва, а не както трябва да бъде. За първи път в живота си чувствам че излизам от правия път.

Коментари

1.   Ами ако ти харесва да бъдеш момиче за забавление можете да си поддържате връзка.Защото е повече от ясно, че нямате бъдеще.А едва ли искаш да разказваш, че някога си била любовница на мъж, който спокойно би могъл да ти е баща :)

*Syndrome

3.   Момиче бързо се отърви от този мъж! Само си представи как би се чувствала ако баща ти правише секс със 17 годишна! Я си помисли хубаво струва ли си този??? Огледай се навън колко много момчета има, и по-млади ,и неженени и без деца. Помисли си хубаво как биха се чуствали родителите ти ,дъщеря му и жена му и най-накрая самата ти, ако връзката ви се разкрие! Помсли хубаво дали трябва да си губеш времето с мъж в кризата на четиридесетте. Не мисля, че си струва да пропиляваш младосста си.Според мен за него си само секс! УСПЕХ!
(Аз също съм на 17)

4.   Може и да не си искала неговото внимание, но си се съгласила да бъдеш с него, въпреки че си знаела, че е женен. Няма да те съда, все пак дори не те познавам. Но наистина според мен трябва да прекратиш отношенията си с него. Първо ти дори не си пълнолетна, този е явно пълен кретен. Освен че може да си на мястото на дъщеря му, може и да си на мястото на жена му. В живота всичко се връща, тъй че не прави на другите нещо, което не искаш да се случи на теб.

5.   Към момичето... разбрахме що за стока си. По-добре прекрати тази връзка и се осъзнай малко.
Можеш да му викаш ТАТКО!

6.   Айде,почнаха веднага да ти вадят очите!Безгрешните!Дето
"не правят" и една грешка в живота си ! Изживей си го ! Не е редно наистина,но това е ,живота не е справедлив !
Виждам,че си осъзната и разбираш нещата,само ще ти кажа,не задълбавай наистина,за да не страдаш после,но..,е,всичко се преживява,по добре да го изпиташ и да заболи,да се почувстваш жива,отколкото,като кон с капаци се в правия път и какво,нищо не виждаш от живота! Успех и ..умната

7.   Тук е пълно с истории за връзки с женени мъже и всички са еднакви, но всяка си мисли, че при нея ще е различно. Много добре знаете как завършват такива романи, но си правите кефа и после търсите съчувствие. Ти самата казваш, че не се чувстваш особено добре и си против подобни отношения - тогава защо го правиш? Кой бяга от хубавото?
Мечо Пух

8.   Ако искаш остави ми имейл или аз да ти оставя там да поговориме, да отбележа жена съм , а не мъж, тъй че няма да те свалям

9.   Не е много редно, ама защо да не се позабавляваш, имаш време да търсиш сериозни връзки. Само не го приемай прекалено сериозно.Да не си пропилееш младоста по един женен и възрастен мъж.

10.   Така е миличка. Гледай в какъв свят живеем, гледай и се учи - подкрепят те, даа, бъди егоист, какво ти пука, че този има жена, има дете, забавлявай се. Ама какво ще се учиш, като гледам доста напред си с материала... Все повече се отчайвам, в какъв свят сме расли, в какъв свят ще растат децата ни... Всеки гледа себе си и своето си забавление, после се оплакваме от деморализация на обществото. То не че няма безгрешни, но поне да се учихме от грешките си... Ти я осъзнаваш, но..само до тук. Но не съм аз тази, която да те съди, само знай, че колелото се върти и всичко в този живот се връща. И все пак не ти го пожелавам.
Илси

11.   РОСИ РОС НА 49 г.
Прочетох ти словоизлиянията, иии само тези думи "ПРОСТИ"....
МИ ГОВОРЯТ С КАКЪВ боклук си се захванала.Цитирам те.....
"Той самия не се притеснява от факта ,че е женен."................
За какво говориме ...Без коментар....
Адски нагло копеле. Извинявам се за израза !!!

12.   Не ги слушай тези по-горе 4,5,7! Никой не знае в кого ще се влюби, особено пък на тази възраст- та ти си много малка. Приеми го като сексуален опит, забавлявай се, но не му се доверявай напълно! Всяка жена заслужава мъж, който да я обича истински и да се грижи за нея. Пази се от тези, които те използват.

13.   Росирос :ти ли ме ритна или аз сам паднах ???
"АМИ ,ако бях на мястото на дъщеря му ???
Не прави това мило момиче, осъзнай се докато е време, после
ще се срамуваш ??? След време ще си намериш мъж, ще имаш дете от него, може би дъщеря ???
ИИИИИИИ....как ще приемеш факта, ако ти поднесе същата история ??????????????????
Когато станеш майка, друга песен ще запееш,демек,другояче ще започнеш да мислиш !!!

14.   Умна е Росирос ! И расъждава логично . Прочети я поне 3 пъти !

15.   № 14
Ами прочети ме 33 пъти,ако искаш.

16.   Носиш глава на раменете си само за равновесие ли ?
До № 14

17.   Мария: Дали започваш една връзка или я прекъсваш, трябва да си запазиш достойнството пред партньора и най-вече пред себе си, зависи как ТИ се виждаш пред собствените си очи! И аз имам връзка с 38 годишен, но не е женен, аз съм на 23 и незнам до кога ще продължи.Какво търсиш в тази връска, а когато свърши...?Виж какво губиш и какво печелиш.Не си прави планове, не живей в очакване на мечтите си.Не съм никоя да те съдя!

18.   РОСИРОС ДО Авторката:Заглавието на темата:
СЕКС С ПО-ВЪЗРАСТЕН МЪЖ.......................
Освен Секс ....има ли Връзка.....Запозна ли се с дъщеря му ?
Утре всичко ще ти се върне...ако не спреш да се излагаш....
Не те съдя,искам да ти влея малко разум,имаш ли родители и
говорите ли на такива теми ? Според мен май не .

19.   До Росирос от Авторката: Първо, не е необходимо да публикувате 3,4 коментара казващи едно и също. Можехте да съберете мислите си и да ги изложите в един както правят всички. Второ, не виждам смисъл да нападате други коментирали, които на всичкото отгоре са на Ваша страна. Както и да е- това не е от значение за мен.
Да, особена връзка нямаме. Както казах- ясно ми е че такава не може да има, а и да има, тя няма да е за дълго. На теория ми е всичко ясно. Пък и той е от Италия и се виждаме около 3 месеца в годината. Не, не познавам нито дъщеря му, нито жена му. Знам само че страхотен баща. Що се отнася до съпруг- не знам. знам само че ако не съм аз, ще е друга, дори не съм сигурна дали в момента съм само аз.
За моето положение- аз друг грях нямам, а и не съм вярваща за да се притеснявам за себе си. Не се излагам, просто правя нещо, което ми доставя удоволствие. Мисля че имам право на поне един порок. Защото други нямам. Дали и с Вас е така? Или вие никога не сте грешили, особено когато сте били на моята възраст. Да, говорим много с моите родители. Те нямат никаква вина за това. Децата не винаги споделят всичко, колкото и да ги предразположите към това.
Както и да е, все пак благодаря за коментарИТЕ. Въпреки че от всички тях разбрах само че всичко ще ми се върне, нещо, за което съм се убедила че е пълна лъжа, ставайки свидетел на толкова много случаи... Една от причините да не съм вярваща. А всичко добро, което съм направила, защото то е прекалено много за моите 17 години, дали ще ми се върне? Или само лошото се гледа както винаги?
Благодаря на всички коментирали. За тези които ме разбират и подкрепят- БЛАГОДАРЯ, имах нужда от това. За негативните такива- пак благодаря, ще помисля над тях.

20.   Росирос До Авторката:
Не съм грешила никога на моите години.Винаги съм разсъждавала като "ДЪРТА",така казваха вс.мои близки ,приятели,роднини.Имах страхотна класна по Физика.Учеше ни
да не бързаме да се сприятеляваме,докато не опознаем човека до нас.Учеше ни да не правиме прибързан секс,защото много
рано ще се изхабим. Абсолютно беше права,както и моите родители,сега като видя съученици/чки на моята възраст.......
нямам думи на какво приличат на бабички...Аз нямам бръчки,
нямам бели коси,не съм напълняла като тях. Запазена съм.
Поради факта,че съм живяла нормално и не съм ИСКАЛА НА
всяка цена да порасна бързо и да взема вс.от живота. И....
успях да се съхраня и запазя.С моята дъщеря винаги сме били приятелки,винаги съм я предразполагала за това.

21.   Моят баща също се среща с млади момичета, долу горе колкото мене, но това си е негов избор и негов живот. Не мога да го променя. Щом им е добре да го правят ....

22.   точно така излизаш от правия път за това влез в него !!!

23.   Да, но твоят баща предполагам не е заедно вече с майкати, иначе щеше ли да се чувстваш добре да й изневерява с момичета, колкото теб. Според мен е извратено. Наистина аз не съда никой, той има право да се влюби в момиче по-младо от него, просто съм против изневярата и според мен тук случая е по-скоро патологичен, мъж на средна възраст, който иска да задоволи егото си, защото си мисли, че вече е стар или дори, мъж, който може да иска да спи с дъщеря си, но тъй като не може го прави с други, на възрастта на дъщеря му. Изглежда ужасно, но има и такива хора. Все пак, ако той се е влюбил в нея и иска да бъде с нея би трябвало за доброто на всички да се разведе с жена си, иначе всичко е загуба на време, при което все някога ще има наранени. Все пак истината винаги излиза на яве! Това е моето мнение и просто го споделям и повтарям не съда никой, в крайна сметка не съм въобще безглешна, напротив и аз съм правила глупави грешки, нито съм Господ. Просто споделям мнението си, което може да е от полза. Успех!

24.   Мария: Боже, хора вие комплекси ли имате - относно темата за вашите бащи, тук не се обсъжда тази тема, я вижте заглавието! До авторката: :) не се чувствай глупаво или да е срамно нещо за теб, никой не е савършен! Надявам се просто да не те боли и да не се терзаеш, момичетата на твоята възраст са още крехки емоционално и един евентуален срив може да те нарани. Аз на твое място бих оставила нещата да се развиват отсамосебеси, нормалко без огризения. И да, темата 'родители', затова сайтове като тези са анонимни :)

25.   Защо нападате момичето? Само така живей сега, и не го мисли защото животът е такъв какъвто е.Прекарала си хубаво-чудесно.Че всичко се връща не съм съгласна, не се връща просто всеки му се случват и лоши и хубави работи, независимо какво прави.Ако си се влюбила в него пак лошо няма, какво е живота без любов, какво като е женен да не е умрял! Като не си ти ще е някоя друга.Стига вече с този нашия морал, всички се знаем какви сме , и всички имаме кирливи ризи.Той е мъж срещнал едно момиче и какво повече от това има, бил женен, бил не знам си какъв в крайна сметка това просто няма значение,защото като са двамата света изчезва сигурна съм д това, и може би дори са просто самите себе си защото никой не очаква нищо повече от другия.Така че аз съм с теб, не се тормози и не го мисли, помни че кой каквото прави в леглото си е само негова работа, забавлявай се!

26.   До авторката. Аз напълно те подкрепям знам какво ти е аз съм в същото положение моята връзка с женен човек е вече 7 години. Ще ти кажа само едно живеи си живота както ти искаш, а не както казват. и който ми казва че не е правел грешки той е с най много грешки но просто го е срам да си го признае.

27.   Разбрахме,че днешните пикли мрат за женени мъже и като се хванат с тях бързат да се изтипосат в интернет. E,като знаете какво да правите и сте си направили избора, кво ни занимавате с детските си терзания?! Живейте си с илюзиите и си трошете главите!

28.   25 с теб съм!
Всеки има право, на чувства и на любов! Да не са брат и сестра или пък син и дъщеря,че да ги съдите!

И въобще за стар ли си смята един мъж на 38г.

29.   Мария: Ало '27' ужасен си! Ами нали това е интернет, 4е как иначе и то всеки може да посъпва по детски, зависи как го възприемат другите, все пак всички сме били деца! И моля без убиди, ако мразите някого недейте да го виждате във всеки друг!

30.   Ми че как ще му е зле на него, той си кара втора младост. Ами я си представи след 10години, той ще е дядо с внуче и може вече критиката да го гони. Ти ще можеш ли без секс, или ще си купиш вибратор...
Затова и ти сама си стигнала до извода, че нещо във връзката ви не е наред.

31.   постави се на мястото на дъщеря му та тя е долу горе колкото теб как би се чуствала тя ако научи за вас много си малка животът си е пред теб и трябва да го изживееш така както на теб ти харесв трябва да бъдеш много смела и да си помислиш добре но колкото по бързо се отдръпнеш от него толкова по добре а и ти сама знаеш че с този човек нямаш никакво бъдеще и неможеш да бъдеш с него така както ти искаш намери някои които наистина да е подходящ за теб и те уверявам че ще го срешнеш не можеш цял живот да бъдеш другата жена

32.   за да имаш връзка с женен мъж,или трябва да си пълен не пукист,или пълен мазохист.аз лично съм попадала в такава ситуация 2пъти.на 25 години съм.първият път бях наясно,и не исках нито очаквах нещо от човека,само секс.не се чуствах виновна,ако не бях аз щеше да е друга.но вторият
не знаех,че човека си има приятелка и чака бебе даже.бяхме си обикновена двоика около 6месеца,аз в тях той в нас и така.докато приятелката му не се прибра от някъде си,и не ради.до тогава нямаше нито кой да ми каже че я има,нито пък имах повод за съмнение.е когато разбрах,нали се сещате,,че беше измислена много тъжна история в която той не я обича и не са били заедно ,но сега ще пробват заради детето и тн и тн,сърцето да ти се скъса.обичах този човек и останах с него.но един ден просто си зададох въпроса струва ли си,да се лишаваш от толкова много неща,като на празници да си с любимя,а не сама,като това да е до теб всеки ден,да се лишаваш от това ти да родиш детето му.не не си струваше и аз го оставих.беше ми трудно защото бях хлътнала вече,но и ми беше трудно когато на всеки празник,беше с нея,а аз сама.така че моят съвет е бягай докато не си хлътнала,докато тои за теб е само по между другото,защото после е трудно да си тръгнеш и още по трудно да останеш.

33.   Галена има песен "Не тръгвайте с женени"

34.   Мария: О, това ми звучи като песента на Галена. '...най-тъжното от любовта...' А имам въпрос към предишните и следващи коментатори: Защо свързвате момичето със нечия дъщеря и нечий баща, защо да се поставя на нечие място, данеби да натяквате вина? А, и за Грандиозното голямо бъдеще, никой незнае какво ще му поднесе за утрешния ден, камули за каквато и да е връзка!

35.   Авторката: Първо, благодаря за подкрепата, Мария.
Аз съм напълно наясно с нещата и по никакъв начин не свързвам бъдещето си с него. В момента нямам сериозен приятел, така де, още не съм имала толкова сериозен човек до себе си, с когото да си представям бъдещето. Тоест- това е нещо като разпускане, с него се чувстам добре, той с мен също. Мога да говоря за всичко с него, разбира ме много повече от "приятелките ми" и винаги намира най-добрият съвет. Да, може би дъщеря му няма да е никак очарована ако разбере (въпреки че няма как), но това не би променило отношенията им, защото имат невероятна връзка. Затова не се притеснявам толкова.

До РосиРос: уверявам те, и аз разсъждавам винаги като възрастна( всички на моята възраст ми го казват), и аз не одобрявах започването на полов живот от толкова рано... преди да го срещна и да изпитам желанието да го започна, за първи път в живота ми...

36.   запони само едно момиче... в живота има много трудни моменти, които ни поставят в неприятни ситуаций, но ние имаме инстинкт за самосъхранение.