Обича ме, но обича себе си повече
Здравейте
Дайте съвет да потърся ли бившия, разделени сме вече от доста време 6м връзката ни беше 1 г и няколко месеца (преди да станем гаджета бяхме просто приятели в една компания ) в начало правеше много неща за мене който никой не е правел и като мъж и като приятел, обичаше ме но някакси нещата не вървяха често спорихме за малки неща просто и двамата сме хора с изграден характер и се опитвахме да , , мелим, , но не ставаше той правеше компромиси аз правех, много се промених за него но каквото и да правехме нещата не вървяха по мед и масло. Той е козирог аз вярвам в тези неща, и доста горделив и не обича да прави компромиси най вече ако засягат егото му. На думи мн пъти сме се разделяли вечер говорим като зрели хора че епо добре да се разделим и всеки да поеме по пътя си, но на сутринта той пак се милваше и искаше да се събираме и така доста пъти. Но на 23 ноемри се разделихме окончателно по взаимно съгласие седнахме говорихме.
Започнах да си търся квартира и той доста ми помагаше с това Аз се преместих в нова квартира беше голям удар за мене защото преди месец бях останала и без работа а и наближаваше 25 ми рожден ден. Чувахме се за празниците и нищо повече. Средата на януари пак се събрахме виждах в очите му че не обича но имаше нещо и не мина 2 3 седмици и пак се разделихме пак беше шок за мене даже по голям (бяь започнала нова работа която изискваше да съм съсредоточена на 100 %) С обяснението че не можел да забрави една моя грешка която допуснах мн в началото а връзката. И така минаваше време а аз постоянно мислих за него рядко ми пишеше само за празниците. Аз реших да замина за морето лятото и се видяхме за кафе държеше се доста студено когато се разделихме прегърнах го и видях че се разплака и се опита да се прикрие (защото е прекалено горделив) и аз се направих че не го виждам и си тръгнах едвам се задържах да не се разплача с глас. След това сме се чували просто ей така как си и това е. Но една вечер без да искам му препратих стар смс , , Желая ти лек и успешен ден обичам те мисля за тебе :*., , (настина неволно) и следва позвъняване в което звучеше доволен но моите нерви неиздържаха започнах да се смея и му казах истина при което каза че е изморен и иска да спи и просто затвори.
Разказах ви накратко историята ни дайте съвет сега излизам г друг но пак мисля за него да го потърся ли

Коментари

1.   Дори в Библията пише „Обичай другия, така както обичаш себе си“. С две думи - първо обичаш себе си.
Не смятам обаче, че си подхождате. Обича те по свои начин, а ти си зависима емоционално от него, а може би и материално ти е било по-добре да сте заедно, но няма истинска любов между вас.
Голяма работа - млада си, той е млад, ще срещнете точните за вас хора. Спри всякакъв контакт с него и спри да се мъчиш. Приятно прекарване на моренцето, но трябва да прекратиш просто контакта с него