ЗАщо ?
Какво не ти дадох ? Какво не ми взе ? Какво не направих ? Защо постъпи така подло с мен ? Защо ме излъга ? Защо ме измами ? Не ти ли стигах, не ти ли стигаше всичко, което правех за нас, че отиде при друга ? С какво е по - добра ? С какво ? Не разбирам !!! Не ти ли стигаше любовта ми ? Не ти ли стигаха вниманието и нежността , които ти дарявах ? Всичко, ВСИЧКО е било лъжа.. ЗАЩО ? Защо постъпи така с мен, защо ме излъга, защо отиде при друга ? Нали нямаше друга, никога нямаше да има ? Тогава какво си правил с нея ? Нали обичаше само мен ? Лъжи, лъжи, всичко е било лъжи и само лъжи ! Искам да те мразя, но не мога ! Най- голямото ми желание е да те намразя и после да те ЗАБРАВЯ ! Да не мисля за един подъл лъжец, който дори нямаше смелост да ми каже истината и нещата, които е направил.. Искам да спра да си ви представям ! ;(

Коментари

1.   Извинявай за въпроса,на колко години си ?
Напълно ти съчувствам !
росирос 49 г.

2.   Искрено ти съчувствам ... Разбирам просто, че ти се е случило това, което нито една влюбена жена не иска да й се случи. Обичаш даден човек,вярваш му,а накрая едно долно предателство, съжалявам! Това е нещото, от което изпитвам неописуем страх със сегашния ми приятел и се надявам никога да не ми се случи, просто не знам какво да кажа повече.

4.   Напълно те разбирам - знам как се чувстваш...

5.   Любовта боли много ... Понякога обичан човек никога не се изтрива от съзнанието ни напълно ... С времето спомена ще стане по-малко болезнен ...
Само бих ти казала да продължиш със всички сили напред и да продължиш да живееш , колкото и да боли
П.С Няма да се отплесвам... ще кажа само че съм преминала през същото нещо, но аз го понесох ужасно , дълго време плаках, пиех, пушех, почти не излизах с познатите си ... всичко ми беше на заден план ... само той беше пред очите ми ...
Така че не изпадай в подобно състояние на мойто , моля те , стисни зъби и вдигни глава!!! ЖИВОТЪТ ПРОДЪЛЖАВА !!!

6.   На 19 съм :(( Защо ?

7.   Предполагам, че е отишъл просто за секса и да знаеш много мъже го правят. В природата им е, поне на повечето от тях. Лошото е, че вие сте твърде млади и ви е твърде рано за изневери ако любовта е истинска, но... факта говори, че има изключения.

8.   Много незряло! Показва тотално неразбиране за основните принципи, на които се основават човешките взаимоотношения, за съжаление... Едва ли си много извън тийнейджърската възраст, или пък си твърде инфантилна.

Нито ти си Центъра на Вселената (дори на неговата), нито пък той (както и всеки друг човек) като ти е обещавал нещо би могъл да знае "на какъв акъл" ще е след седмица, месец, година... За добро или за зло хората се променят, развиват - това което си днес няма да е същото като това, което ще си утре!

Освен това човешките отношения се основават на принципа на резонанса - докато сте "на една вълна", докато имате какво да си кажете и да научите един от друг - сте заедно. В момента, в който това се изчерпа - пътищата ви се разделят, и нито можете да направите нещо за да се "задържите", нито пък има "виновни" за станалото...

Така че - по-спокойно, след 10-тина такива раздели щеш-нещеш ще разбереш как стоят нещата и ще престанеш да се палиш толкова и да го преживяваш. А резбереш ли го, ще станеш по-толерантна и към чуждите, и към своите постъпки, мисли и импулси.