Просто история
Здравейте!! Аз не търся съвет ... А просто да напиша и аз мойта история.

Имах приятел с който имахме връзка в продължение на 4 години. За тези 4 години ни се роди и едно красиво момче което сега е на 3 годинки. Преди една година се разделхме с него, поради факта че реши да си намери и любовница ... Много от нещата ще ги спестя защото на всички им е известо какво се получава в повечето случаи. Това не му беше първата изневяра, но аз все си затварях очите.

Наричал ме е боклук..., псувал ме е и други подобни (не ми се иска даже и да си помням). Та той ми беше казвал, че обича това момиче много и бил готов на всичко за нея. ОК. Събрах си багажа и се изнесохме с детето и се приобрах при моите родители. А не бяха минали и два дена след като си събрахме багажа и тя вече спеше в моето легло. От хората научих, че не е стока (но той си я избрал), за него аз съм боклука, а тя е правилният избор. Много тежко преживях всичко това. За няма и 2 седмици успях да направя рекорд по сваляне на килогрми (15 кг.).

След известно време след раздялата реших да се опитам да завържа нова връзка ... Но тя не трая дълго само 2 месеца. Нещо беше умряло вътре в мен. Пък и на това новото момче бившата приятелка му беше казала, че може да е бременна. Но интересното е в случая, че той продалжаваше и на мен да ми се обажда и на нея едновременно. Естествено аз се оттеглих. Просто за 4-5 месеца два такива подобни случая ми дойдоха в повече. След известно време разбрах от трети лица (мойта най - добра приятелка), че този втория е говорил за мене, че аз съм си търсила мъж който да ми гледа детето.... Когато чух това, бях побесняла. Казах му, че не искам да ме познава, че не съществувам повече за него и че като ме види някъде искам просто да ме подминава, защото за мен той вече е нищо.

Доста често се засичаме и да ви кажа наистина продължавам да е за мен един непознат. Разпитвал е защо се сърдя, но обещах че ще бъда коректна и няма да намесвам лицата които са ми казали. След този въпросния втория се появи едно момче с което работихме до скоро аедно в една фирма. Успяхме мн бързо да се сближим и интимно и духовно. Преди 3 месеца напусна. Не мислих, че ще ми е гадно, но да ви прозная за първи път след моя бившия мъж изпитвах към друг човек нещо (сърцето ми трепкаше). започнах да се усмихвам. Мислих, че след като напусне няма да контактуваме, но не беше така... Имаше моменти когато цяла седмица ми звънеше или ми пращаше смс-и и на следващата седмица пълно мълчание. даже като се обаждах по телефона или не ми вдигаше или ме отбиваше. Даже ако излезнем на кафе се криехме ...?!?!?! Това не го разбирах. Макар, да ви кажа в последно време беше доста трудно да го накарам и на кафе да се излезне камо ли да се видим... Накрая разбрах, че и ме е излъгал. да ви кажа доста незначителна лъжа, за мен беше достатъчно за да му напиша смс че искам да ми изтрие всички номера от неговия телефон. Той каза ок и с това се приключи. сега вече 3 седмици нито сме се засекли , нито нищо.

След това се опитах да му се обадя първия път каза, че съм била сладохарактерна и нежелаел да разговаря с такива и след това спря да да ми вдига телефона. Няколко пъти му пратих смс да го питам как е и това беше. Мислих, че като не го виждам и не го чувам ще ми мине бързо. Мисллих си, че нямам вече такива чуства както имах някога, че моя мъж успя да ги убие с неговите изпълнения, защото бях мн наранена. Но този малкия успя да изтръгне от мен и малкото чуства които бяха останали към моя мъж и успя трайно да се настани в моето сърце... За съжаление. Улавям се, че мисля непрекъснато за него(най осезаемо е когато съм сама). Когато се занимавам с детето не се сещам. Все пак то е най - отгоре в таблицата и никой ама никой неможе да го измести от там. Знам, че ще ми мине за това момче... сигурна съм защото вече имам опит и бих казала, че колкото и да имам чуства към даден човек, колкото и да ме боли после не бих си помилила някой да ме тъпче, нито да си играе с мен, нито да ме лъже. Бих казала , че ако трябва да избирам бих си седяла сама ..

Коментари

1.   искрено ти съчувствам за нещата, които си преживяла! но не се предавай! в никакъв случай! там някъде има мъж, достоен за теб! не губи надежда! всичко това преживяно те е направило по силна! забрави ги тия мъже! те не са дойстойни за теб! научи се да ес цениш, да имаш високо самочувствие за себе си! а мъжете са боклуците! не ти! знам, че ще намериш Мъжа! пожелавам ти много здраве и късмет!

2.   След лошото идва и хубаво! :))

3.   Живота за съжаление е такъв мачка ни или докато не издържим повече или докато станем толкова силни че нищо и никой да не може вече да ни нарани...ти кой варянт избираш? Бъди силна остави ги тия мъже за сега! Истинският МЪЖ сам ще дойде при теб в най-неучаквания момент. Успех!

4.   Дам наистина след всяко зло винаги идва доброто. А за мъжете ... мога искренно да кажа, че спрях да се оглеждам, а въпросното момче след 1 месец мълчание реши все пак да се обади. Но уви вече не е същото. Боли ме при липсата му и то даже много и се учудвм на самата себе си, но се научих да не обръщам мнимание на това.:) И да ви кажа наистина съм стана по-силна и не бих казала че мога лесно да се изплаша. А както викате че мъжа сам ще не ме намери... Господ да му е на помощ

5.   :(

6.   Щом още сега се заканваш на мъжа който искаш да срещнеш бъди сигурна, че щастие няма да намериш.