Какво да правя ?
Ходих с моята приятелка година и 2 месеца. Преди 2 месеца тя разбра за едно мое подхлъзване ( имам сестра и нейна приятелка спа в къщи и аз спах в едно легло с нея и се целувахме, но нищо повече). Тя разбра съвсем случайно и скъса с мен. Наистина незнам защо го направих. Може би защото не е до мен ( ние имахме връзка от разстояние ), но знам че това не е 0правдание. Тя ми даде шанс да и докажа, че наистина я обичам и че може да ми вярва. Но аз незнам какво точно да направя. Ако можете да ми кажете нещо мило, което би я зарадвало. Знам,че сам трябва да и докажа, но много бихте ми помогнали ако малко ме подсетите. Много я обичам и искам да ми прости. Благодаря предварително ! :)

Коментари

1.   Зарадвай са с някакъв романтичен жест! Ако реши да ти даде втори шанс, докажи и, че си заслужава, но само ако си сигурен, че ще можеш!

Мег*

2.   Зарадвай я с един хубав секс и бъди сигурен, че ще ти прости :)

3.   Вземи една роза(изкуствена или истинска).....отиди пред входа на дома й захапи розата в уста и я помоли да ти прости (преди това се увери, че техните не са у тях или просто не звънкай на звънеца, а й се обади по телефона да излезе пред тях) Ще й хареса, уверявам те. Ако искаш го направи, това си е твое решение

4.   Има и друг вариант.....покани я да излезете, но преди това и купи някое подаръче- може букет рози или нещо по-така(пръстенче, гривничка или герданче). Заведи я някъде на по-рамнтчино място, а не на кафе :Д

5.   Никога не зябравяй ,че жените обичат с ушите си, колкото по често и казваш колко много я обичаш и колко много държиш на нея и и го доказваш разбира се с дребни но романтични подаръци толкова по голям ти е шанса, успех

6.   Oбичай я

7.   Година и два месеца каква връзка от разтояние я земете излезте двамата някаде кадето може да си прекарате много яко

8.   Четох такава история, но в друг сайт и от гледната точка на момичето. Не знам дали е била твоята приятелка или друго момиче, но там тя обясняваше, че просто не може да спре да си представя как гаджето И се натиска в леглото с някаква си и как той И казвал че нищо не е направил и тя му вярва, но самото натискане... това че е допирал тялото си до друга я кара да се отдръпне от него.
Ако наистина искаш да си с това момиче - на нея И трябват много думи и жестове от твоя страна за да спре да мисли за това.
Готов ли си да го направиш?

9.   Росирос жена на 49 г.
Няма да ти прости,постъпил си по детински........