А сега накъде?
Здравейте, аз съм едно момиче на 22. До преди няколко седмици животът ми беше прекрасен, но сега всичко се обърна.
Имам прекрасен приятел. Обичаме се и си вярваме; държим един на друг. Докато траеше учебната година всичко беше наред-всяка вечер бяхме заедно и страшно много се сближихме, но с настъпването на ваканцията срещите ни се поразредиха- 1 път на 1-2 седмици. Отначало ми липсваше много. Не можех да спя и сърцето ми беше свито. Постепенно започнах да понасям все по-леко раздялата ни. Той ми звъни поне по 10 пъти на ден- говорим си, казваме си, че се обичаме и наистина е така.
Нещо обаче в мен започва да се пречупва- вече не се радвам, че ще го видя, защото постоянно мисля как ще си тръгне и че всичко е за 2 дни и после пак 2 седмици без да се виждаме.
От тази година започвам да уча в друг университет, така се получи не по мое желание. Той не се тревожи, обещава да ме вижда колкото се може по-често, но това означава както сега-1-2 пъти на 2 седмици.
С него сме заедно от 6 месеца, но не сме правили секс. Спали сме заедно стотици пъти за това време, но само толкова. Много искам да го направим, но дали си струва да се задълбоча в този случай? За 1 път на 2 седмици...Объркана съм и не знам какво да направя. Жалко е да му давам надежди, а ме обича наистина.
Моля ви за съвет как да постъпя и има ли смисъл да се боря...обичам го, но това са 4 години, в които няма да сме заедно повече от това сега.

Коментари

1.   Не разбирам как си още ученичка на 22?

2.   Нормално е да учиш висше образование и да си на 22.

3.   Да нормално е... Но не е нормално на 22 да ходиш с някой 6 месеца и да не правите секс!!!

4.   Споко ! Ако те обича просто ще си намери някоя с която да се чука , а теб пак ще си те обича. Моят така направи а като забременя някаква колежка от него набързо се ожени за мен. Ако знаех нямаше да се съглася. сега издържаме едно момиченце защото го осъдиха за бащинство. И треперя от нерви , че може да ме зареже и си иде при детето и маика му защото пък ние вече 6 години нямаме деца.

5.   Мило мое момиче Росирос 49 г.
Според мен вие се обичате като приятели.При вас няма сексуално привличане,което е много важно за една връзка.
Радвам се за теб че не си лека жена,но и да не правите секс
толкова дълго време и това не е нормално.Нали всяка двойка
трябва да разбере ??? пасва ли си в секса ?
успех!!! И дано да съм помогнала с нещо.