Помогнете ми
Аз сам на 30г.семеина с дете на 8г.всичко започна през 2005г,започнах нова работа,наложи се да ме оперират по спешност,нямах парите и моят шев ми помогна,станахме много близки,всеки мои проблем бе и негов,добар и винаги готов да ми помогне и така неусетно минаха годините вече 5г.,доиде момента и ето сега сам бременна от него,а тои просто ми каза сажелявам и ме изостави,а немога да направя аборт,защтото сам в 5месец,мажат ми е много щтастлив,а аз искам да се самоубия,заштото знам истината.Няма кои да мо помогне,и не ме садете,мажат ми е виновен за моята изневяра,тои никога не се е притеснил,не е взел един лев назаем,винаги аз,детето ми беше на 3м.като го оставих и започнах работа,заштото нямаше памперси и кво да яде,никога не сам му натяквала,че аз ги хранял.Страх ме е от момента когато родя,аз оставам на патя,с дете,какво щте правя незнам.Мажат ми като разбере истината незнам не ми се мисли,винаги сам помагала на всеки с квото мога,проштавам и забравям всичко,а господ ме наказа така,няма как да опиша всичко с подробности,ако някои може да ми помогне,моля ви на раба сам да се самоубиа,а детето ми няма кои да го гледа,нямам сили да продалжа с тази лажа,помогнете ми

Коментари

1.   Ами не казвай на мъжа ти. Как ще разбере?

2.   Детето е отговорността, която трябва да поемеш за изневярата си.

3.   Как ще разбере, викаш. Като му се роди русо дете със сини очи, а и двамата са тъмни.Шанса е фифти-фифти,да се моли авторката да прилича на нея,че иначе...

4.   Откакто един ненормалник сподели тук, че си измисля истории, вече не вярвам на нито една неграмотно написана история.
Съжалявам, и тази ми изглежда фалшива. Няма толкова прости хора.

5.   Номер 3, какво ако не прилича-то и аз съм със светла коса и светли очи, за разлика от родителите ми, които са с тъмни очи и тъмни коси (споко, не съм осиновена). Просто приличам на баба ми. А наистина-как може толкова неграмотно написана история да бъде пусната, а пък И ОДОБРЕНА!?!? Според мен не казвай на мъжа си и си живейте щастливо с новото детенце. :]]

6.   Гoспод няма нищо общо, каквото си направим никой друг по-добре не може да ни го направи. И как така както си помагате с работодателя ти и хоп бременна :))) Сърбай си попарата душа. Не че те съдя ... ааа момент да съдя те, така както ги виждам нещата съм сигурен, че ще направиш следното нещо , няма да кажеш на мъжа ти, че детето не е негово и съвестта ти ще те гложди цял живот , знай само едно, живееш живот назаем и в лъжа от тук на татък, можеш да обвиняваш който си искаш и съпругати също в това число ала по-леко няма да ти стане , неграмотна и явно леко глуповата все пак интелигентен човек не би попаднал в подобна ситуация, ако разбирасе историята е истинска

7.   И без това около 30% от вторите деца в едно семейство не са от бащата... какво толкова си се запритеснявала?
Имаш късмет, че в България повечето хора сме с тъмни коси.

Бамби

8.   Номер 4, прав/а си, но все пак не бъди сигурен/а, че няма толкова тъпи хора, хаха :D:D:D И аз мисля, че е измислено, съжалявам ;D

-littlehebi

9.   Ми не му казвай,преди ч седмица четох почти съшата история,само че жената не му казала ,че е от друг мъж и всичко се наредило така,че спокоино гледай си деца и немисли глупости,няма как да разбре мъжа ти

10.   Е да оставим че е написано твърде неграмотно за 30 годишна жена. Тои мъжът ти е без това е рогоносец ще отгледа и едно чуждо детенце , а ти ще се кефиш че освен рогата си му накачила и копеле.

11.   Толкова тъпа п...ка с извинение,толкова неграмотна....БОЖЕприбери си верисиите !!!
И "мажат" ти няма да разбере ли ???
Знаеш ли как ще разбере ??? Не дай си боже да се разболее/детето имам в предвид/,и ще трябва днк ??? и тогава ще те питам !!! А, и по други признаци ще се разбере ???
Ти спиш ли с "мажа ти " ???

12.   При раждането на детето по кръвната група може ли да се разбере или само от днк-тест !?

13.   Няма да си спокойна никога и това ще ти бъде наказанието.
Не търси вина в други/мъжът ти /,той не ти е вдигнал краката.
Дори да е правил грешки в брака и пропуски да е имал,това не
те оправдава да му носиш с извинение/копеле/. Познавам та-
кива " семейства". Сега е наказана от онзи Горе.Той всичко
гледа. и ВСИЧКО ВРЪЩА.
Росирос
П.П. И се моли детето да прилича на теб.Ако има чертите на
"другия"-все някой ще се усъмни,било роднини,приятели и т.н.