Влюбена в колега...
Страшно съм влюбена в един мъж. Непрекъснато мисля за него, дори когато се прибера при семейството си. Не мога да разбера дали наистина ме харесва, защото е адски сдържан. Въпреки това продължава контакт с мен и си пише с мен по скайп. И двамата сме женени с деца. Искам да се отърва от това маниакално чувство, за да нямам проблеми. Но не мога. Имам чудесно семейство и не искам да направя нещо глупаво. Как да се избавя от тази страст, която ме изяжда?

Коментари

1.   Най-лесният, истински и ефикасен начин да се оттървеш от една страст е като й се отдадеш... Иначе щяхме да бъдем компютри, които могат да се програмират и никой никога нямаше да има никакви "проблеми". Шопският мъдрец Вуте е казал: "Кое си сака, оно си требе!" и е прав - вътрешните ни импулси са това, което движи живота ни, вкарва ни в ситуации, от които да научим разни неща и да трупаме духовен опит. Ако сега се откажеш и не си научиш уроците, ще се наложи да го направиш друг път, под още по-тежка форма. Отказването от пороците, надрастването им, помъдряването, се осъществява чрез изживяването и изчерпването им, а не чрез подтискане. Правете "глупости" наволя (стига те да не са фатални). "Няшата мъдрост е резултат от нашия опит. Нашият опит е резултат от нашата глупост..."

2.   Изпитала съм същото като теб,едва ли не щях да се разделя с мъжът си ,нннноооо..много скоро разбрах,че правя голяма грешка !!!
Той прояви разбиране,говорихме защо съм хлътнала за момента,.....иии тогава разбрах колко бъркам !!!!!!
Това ми трябваше ,...за да оценя половинката си !!!
Пожелавам ти и ти да изтрезнееш !!!

3.   ТИ СИ ИМАШ прекрасно семейство, и си влюбена в друг ???
И така всеки път ли ще залиташ ?
Росирос
Временно чувство.Гледай да не паднеш от двата стола !!!

4.   Зависи какво си пишете и от колко време си пишете. Каквото и да мислиш и както и да го мислиш, нищо няма да измислиш. В един момент ще усетиш че нещата може и да излезнат извън контрол, а ти ще се чувстваш като в задънена улица. След време (не сега) ще оцениш какво имаш, какво си можела да имаш и какво би изгубила. Но не е задължително мъжът ти да разбира, защото може и да не прости. Хора всякакви.

5.   След като имаш сериозно семейство внимавай с такова залитане
Ако мъжът ти разбере,дупе да ти е яко!
Не е оправдано твоето хлътване.Не усещаш ли как нараняваш половинката си?Ако, той постъпи като теб?Знаеш ли как боли?
Ти в момента му изневеряваш,не си честна спрямо него.Дано не
ти се върне.
Росирос 49 г.
АПРОПО: ТИ НА КОЛКО ГОДИНИ СИ?

6.   "Единственият начин да преодолееш изкушението е да му се отдадеш." Оскар Уайлд
Нямам какво да добавя:)

Борония