Как да го накарам да ме обикне отново?!?
Първо искам да кажа здравейте на всики и ако можете да ми помогнете ще Ви бъда задължена :).
Та сега да си разкажа историята аз съм момиче на 18 години и се влюбих в момче една година по-малко от мен.Запознахме се в общежитието на училището в което уча(това става миналата година) и така от приказка на приказка от лаф на лаф станахме двойка ако мога така да се изразя. Правехме доста бели двамата с него и така стана , че ме изгониха от общежитието и нямах друг избор освен да изляза на квартира .Така и стана ,той също беше с мен там ,не бях сама .Живяхме заедно около 8 месеца след което се разделихме .Така де скъсахме или по-точно той скъса с мен под оправданието че сме си омръзнали.Приех го много тежко ,нямах желание да стана от леглото и да отида на училище ,не исках да виждам никого ,а и най-важното не знаех какжо да правя за да си го върна.Искам да разберете че това момче не е като другите , в смисъл че не е дете ,изживял е доста неща (иначе не бих тръгнала да се занимавам с него).Подкрепяше ме за всичко ,помагаше ми и аз много го обичам.След като се разделихме нещата станаха много различни спряхме да си говорим изобщо спряхме всякакви контакти с него,когато се жидехме все се драчехм за нещо.И сега не сме се виждали цяла лятна ваканция ,още по малко да сме се чували .А ни предстои още една година заедно.Аз много искам да си го върна но незнам как .Много Ви моля кажете ми какво да направя за да ме обикне отново!

Коментари

1.   Е, то това не става така.Няма готова рецепта. Ти най-добре знаеш какви са били взаимоотношенията ви...явно нещо има щом той така ти е казал. Насила хубост не става, ако връзката се е изчерпила.... продължи напред без него. Ако е останало все пак нещо, дай му малко време, не го притискай, нека си помисли точно какво иска и тогава решете това ли ще е края. Той колкото и да е съзрял за възръстта си все пак си е момче само на 17 години. Живота е пред вас! Ж.

2.   Няма формула, ако знаех щях да си върна няколкото мадами, които са ме зарязали:)

3.   Не можеш да изгубиш нещо, което не си имал.
Колкото и специален да е той за теб, опитай се да разбереш, че след като не иска да е с теб значи той чувства друго. Не можеш да го накараш на сила. Много боли като те отхвърлят, всички сме го преживели/ ще го преживеем, но така се израства като личност а и се учиш от грешките си.
Вземи положителното от връзката с него и давай напред

5.   модератор - моля, пишете на кирилица!

6.   Да бе, нямало формула.. Кажи му, че искаш да сте просто приятели и че ти липсва.. Вероятно и той се чувства така.. Започнете да се виждате.. Да се разхождате.. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ МУ ПОКАЗВАЙ, ЧЕ ИМАШ ИЛИ ИСКАШ ДРУГ ЗА ДА РЕВНУВА.. Това ще го отблъсне.
Излизайте с общи приятели.. Накарай го да си спомни миналото.. Няма да е лошо и да му припомниш хубави общи спомени. (Пак чрез общите приятели) При мен се е получавало винаги. Успех. :]]

8.   Много е трудно да забравиш някого с който си преживял много, бил е до теб в най трудните за теб преживявания.
Просто които обича пуска другият на свобода, а той ако те обича ще се върне при теб!!!

10.   и аз съм в подобна ситуация аз съм на 18 той на 17 бях 4 месеца с авера ми всичко беше много хубаво прекарвахме си идеално по цял ден бяхме заедно, но изведнъж той се промени много стана студен не се бяхме виждали няколко седмици... а когато се видехме постоянно се карахме и накрая се разделихме... обичам го повече от всичко искам пак да сме заедно

11.   да бутни го през терасата и ако те обича ше се върне ;)

12.   Не можем НИКОГА да накараме някой да ми обича. Прилагаме трикове, флиртуваме и т.н., но и на челна стойка да се побием, някой не ни ли обича ние сме безсилни и всякакви манипулации и и нтриги единствено постигат обратния ефект.
Можем само да бъдем хора, достойни за обич. Толкова!
Нищо от другия не е в нашата власт

13.   Сготви му боб

14.   Аз знам че никога повече няма да имам шанс с него и това ме съсипва. Даже повече никога няма и да го видя. По цял ден се преструвам, че всичко ми е наред и ми е минало, но вечер като се сетя и отново мрак нахлува в сърцето ми. Слушам си ''Сбогом, моя любов'' и това е.