Иска да го чакам...
Всичко започна преди 11 месеца. На 18г съм. Запознах се с това момче(20г),в началото не се харесахме,напротив,само се заяждахме един с друг,но с течение на времето страшно се привързахме един към друг,започнахме да излизамеи всичко беше нормално. След извесно време му се наложи да замине за Германия. Чувахме се всеки ден,но нещо ме притесняваше,много ме беше страх да не ми изневери...и го направих първа... След няколко седмици той разбра. С времето нещата горе-долу се оправиха. Върна се,но тръгна с някакво момиче,аз му казвах че ще го чакам,и че когато реши може да се върне при мен... И..след няколко седмици се събрахме отново,въпреки това,че майка му не ме искаше и беше против нашата връзка (мисля,че тук трябва да отбележа,че той е турчин). Той казваше,че ако е била някоя друга никога нямал да и прости,и че незнаел защо за мен е готов на всичко. И всичко беше по-прекрасно от всякога. Докато един ден (след околко месец) Ми каза,че трябва да се разделим докато е време,че майка му го заплашвала,че ако остане с мен ще го изгони от тях и едва ли не ще се откажат от него заради мен. Пак ме изостави. Плаках много,дни наред,докато той ми се обади и каза че неможе без мен,ако неможе да има друго между нас поне да се чуваме и виждаме от време на време. И така чуваме се всеки Божи ден,но сега той е с друга (единствената,която го е зарязала) и настоява,че трябва да и отмъсти за това. И аз отново му казах,че ще го чакам,че няма да съм с друг. Между другото,на мен ми е забранено (от него) да излизам с момчета и да се прибирам късно. И сега той е с нея,а аз си чакам... Толкова много го обичам,а страшно много ме наранява с действията си,незнам какво да правя вече...

Коментари

1.   Значи, ако правилно съм разбрал, турчина сега е с друга, но въпреки това ти забранява да излизаш с други и да се прибираш късно? А ти стоиш и го чакаш, докато той ходи с другата, уж да и отмъсти? Ти май голяма шматка излизаш, не мислиш ли? Явно си резерва, дато поне си първа резерва.

Ale

3.   Как така ти е "забранено". Той какъв ти се пада, че да ти забранява да излизаш с момчета и да де прибираш късно. В момента май никакъв. Значи той може да си ходи с оная и да ти казва, че няма да стане и в същото време да ти забранява-малко нелогично. И какво е това-искам те, не те искам, искам те, не те искам. Еми все пак е на 20 години. Ако толкова много те обича може да намери начин да се изнесе и да се оправи с техните. Според мене те разиграва. Айде ти си на 18. Обикаляй дискотеките и се забавлявай с момчетата.

4.   Да го зае*еш и да му теглиш една майна по БЪЛГАРСКИ!!!!!!

5.   Турски манталитет. Обичат харемите и това е. Още си много млада, момчета много.. ще видиш нещата отминават. След време ще ти е смешно, че си се впечатлявала от тази ситуация. В крайна сметка обаче така съзряваш и опознаваш живота.

6.   Защо се измъчваш? Няма ли толкова друго момче ,че за него си се лепнала...това за мен е унижение аз не бих останала при него

7.   Знам, че малко биха ''чакали'' като мен, но си го искам. Знам, че има много други и ако не се занимавам с него в никакъв случай това не означава, че ще съм сама, но незнам защо само него искам. Винаги съм била толкова силна, немога да разбера как ми влезе така под кожата. Преди няколко часа ми каза,че съжалява, че ме е оставил, че било грешка, но за събиране дума не каза... А и да се върне при мен, как да съм сигурна, че след няколко седмици няма пак да реши да ''отмъсти'' на някоя...няма как... Може би ще изчакам още малко и ще се откажа,колкото и да ми е трудно...

8.   Е свършиха ли българите че с турци се занимаваш.Внимавай да не ти остане за цял живот петно че си ходила с турчин.

9.   Ох ама че си глупавичка Я го разкараи ! Тои си чука някаква си там а ти стоиш и чакаш. . А отгоре на всичко и турчин .

10.   Аз не съм турчин,но ако приятелката ми изневери,а ми казва че ме обича,тогава аз ще се отнасям към нея още полошо от турчина."много ме беше страх да не ми изневери...и го направих първа... ".Кво очакваш бе момиче???Не мога да разбера...

11.   Аз имам познати турци и са същите. Те са различни от нас и както казва 5- турски манталитет...колкото си приличаме с турците, толкова и не си приличаме и доста неща у тях са непонятни и доста дразнещи за нас...не се занимавай с него и както се казва в една реклама "избери българското"...и попрегледай "Време разделно"

12.   Говори с него.Кажи му как се чувстваш и ако наистина те обича мн ще ареже маика си и ще живеете двамата щастливо апак ако не му тегли една маина .

13.   Към 10, той също ми е изневерявал,докато беше там и то не веднъж,за което,разбира се,аз незнаех и разбрах в последствие от негов приятел,а по-късно и сам ми каза. За това не прехвърляйте цялата вина върху мен.

14.   мило момиче мюсюлманите не прощават изневяра.за тях е позволено да си кръшкат но за жената не.и още нещо.те никога не са с една жена.винаги ще ти изневерява.не си заслужава да го чакаш и да страдаш.намери си друг.

15.   извинявай че ти го казвам, ама ти си голяма патка .. защо го чакаш ?? Той какъв ти е да ти забранява, да стоиш до късно и да излизаш с момчета.. яя му тегли една майна и да са оправя .. не го чакай !! :}

16.   Момче на 20 пък майка му да го води за ухото! Ако наистина те иска, няма да постъпва така!

17.   Ами чакай си го, де да намеря и аз някоя такава доброволна робиня да ми стои в харема.
Мечо Пух

18.   1. Значи, ако правилно съм разбрал, турчина сега е с друга, но въпреки това ти забранява да излизаш с други и да се прибираш късно? А ти стоиш и го чакаш, докато той ходи с другата, уж да и отмъсти? Ти май голяма шматка излизаш, не мислиш ли? Явно си резерва, дато поне си първа резерва

Много правилно.А ти ...ти си тъпа като гъз.Реви за тоя мангал докъто си развява турския рязан.....Баси как ги мразя бе тея помаци гнусни.И да типичен турски манталитет то от тези животни какво да очакваш?

19.   няма значение турчин или българин, като си боклук нищо не е от значение!

20.   Расистите цял живот ще се измъчват с омразата си!
Ето това е вашият манталитет. Да се правите на приятели и да ни псувате зад гърба, че сме мангали. Оправете България вместо да се храните с омраза към другите националности и да ги обвинявате, че те са виновни за ситуацията. Аз може и да съм турчин, но за мене има само една родина. България!

21.   20, не съм чувала за турчин, който си живее като българин и уважава България, да се говори лошо. Истината е, че турската култура си е точно такава, каквато я описаха по-горе.

П. П. От една раса сме, много модерна стана думата "расизъм".