Работа във вестник
Здравейте! Бих искала да попитам какво трябва уча след гимназията за да работя във вестник. Като редактор например. И дали е добре заплатено.

Коментари

1.   Журналистика :)

2.   Манипулация... какво да е... особено в България. Дори бяхме на едно от последните места по свобода на словото.

Поздрави, Узунов

3.   И защо историята е в раздел "Любов и изневяра"?
Специалността за която говориш се нарича журналистика.

4.   До 3:

Защото авторът изпитва любов към журналистиката, но ако не е добре заплатена би ѝ изневерил. :)

5.   Журналистика. И зависи в кой вестник ще работиш. Ако е в известен вестник може и да изкарваш добри пари, ако обаче ще работиш в редакцията на "Моя квартал днес" (разбирай някое местно вестниче, което я го четат 100 човека, я не) тогава не очаквай много пари. Ама ти първо си завърши журналистика пък после ще има време да се оглеждаш да добра работа.

6.   3, толкова ли е важно дали е във раздел "Програмиране" или "Любов"?

По подразбиране темите се пускат във този раздел, а пък и не виждам чак толкова голям проблем.
Сайта е направен за съвети, а не "Защо темата е тука.. "

1. Бъди полезен на другите с коментара си! - това да ти говори нещо?
Има модератори, те имат права за редакция и т. н

Не съм автор на темата, ама се дразня от такива, които търсят най-дребното, само и само да се заяждат.