Kажете ми какво да мисля
Имам си любовник, с който много се желаем и се чувстваме добре заедно. Реших просто така да го попитам, ако случайно забременея, ще ме накара ли да го махна. А той за мое учудване ми каза да! Вика ми поне за момента не трябва, за по нататък ще видим. Аз му казах, че явно не ме обича толкова силно, колкото твърди и той ми вика не е за това. Аз съм семейна , а той разведен, но живее с бившата си жена и сина си. Може ли вече 6 месеца да ме лъже че ме обича?! Или просто наистина не е момента за дете?! Той ми говори за в бъдеще все! За момента нямал планове, но за в бъдеще да. Аз го обичам този човек, но дали и той наистина ме обича...Тази случка ме накара да се замисля. Наранена съм от това, че би ме накарал да махна неговото дете!

Коментари

1.   Ти не знаеш дали те обича, ние от къде да знаем, бе мила??

2.   Извинявай, но за мен това са пълни глупости. Ти си семеина, той със "съквартирантка", а двамата по м/у си любовници! Но проблема не е в това, а че мислиш като пубертет! Ако си толкоз влюбена и се желаете, взмете се съберете. Не проумявам каде тук е драмата. Ще се омотаеш сериозно, ако забременееш и все още си в положението на "нито съм разведена, нито женена". Според мен ти е доскучал семейния живот и си мислиш, че с новия любовник всичко ще е 6. Убедена съм, че фантазиите в тази посока няма да се преварнат в реалност. Само внимавай мъжа ти да не разбере за новите ти любовни трепети, защото той едва ли ще се двоуми много, когато реши да те бие шута!

3.   Нали ти е любовник, какво дете очакваш. Ти просто си жената, с която той прави секс, а не тази, която ще му ражда деца. По-добре не си прави такива планове, за да не се разочароваш. А и нали си женена, а искаш да имаш дете от любовника си?? лелее направо ме разби

4.   мила, земи ходи на гледачка. Доверие на мъж, не трябва да имаш. Те са говеда, мраси гадни. Аз харесвам жени, ако искаш ми пиши, мога да ти помогна. Не се занимавай с шибаяците, които искат да ти трепат детето.

5.   От автора: Ние с този човек сме нещо повече от любовници! Уважаваме се много и правим планове за в бъдеще. Той мрази неговата бивша, а моя съпруг ми е отдавна ужасно скучен. Докога да живея така? Искам и аз да съм малко щастлива. А относно бебето, той ми каза , че двамата ще решим по късно дали да го правим или не.

6.   Ти наистина не живееш в реалноста! Вземи слез на земята! всички факти, които си изброила водят само до един извод: нищо няма да излезе! Тои го знае и те лъже, а ти си толкова оглупяла и ослепяла от любов, че му се вразваш и си фантазираш. Поживеи си в този латино-филм още известно време. Гарантирам ти, че финала ще е трагичен!!!

7.   Тебе те е хванала шизофренията. Знаеш ли колко струва аборта, какви са рисковете и че е възможно после да не може да имаш деца? Как ще родиш тогава? Как мъжа ти няма да разбере, че правиш аборт? Или ще му обясняваш, че си забременяла като Дева Мария без зачеване.

Ти сама се питаш "Може ли вече 6 месеца да ме лъже че ме обича?!", а после "5. От автора: Ние с този човек сме нещо повече от любовници!" Може и 6 годинида те лъже. Пише ти мъж. Има си планове човека. Като си намери следващата...вече няма да те познава.

8.   Той просто те чука, това е, ти си семейна-колко удобно за него! Ако надуеш корема ще те натири при мъжа ти, ще ти каже, че не е негово и иди се обяснявай! А я си представи, че мъжът ти каже, че иска това дете. Какво ще правиш? И откъде си сигурна, че мрази бившата си, и откъде си сигурна, че е бивша? А ако не е?

9.   Искаш и ти да си "малко щастлива", но така ще станеш най-нещастна.