Обичам го и не мога да забрава
Женена съм от 15 години живея в малък град по професия съм счетоводител едва на 42 години открих отново любовта. не знам какво е това чуство чуствам се като ученичка. От три години имама любоник все по рядко се виждаме ама на мен ми тежи все за не го мисля както преди когато срещнах мъжът ми но тука идва едно но той дали ме взима на се риозно или не не мога да го разбера. Когато сме заедно всичко върви сякаш времето е спряло не мога не издържам обеичам го както преди все по силно го чуствам моето сърце. Ходим по барове ресторанти хотели , но кога ще порасна кога ще вида това което ме кара да бъда различна. Но дали не съм поредният му пърцал за когото той само е мечтал. Имаше един период в който не се виждахме за осем месеца през това време си викяах къде си мой ромео къде си моя страст. Когато ме докосва ме влудява сякаш някаква магия има в мен. Обичам го дали това н е поредната му бройка. А преди 12 години никога не мислих че мога да изневера на мъжът ми но сега не знам какво да права.

Коментари

1.   Да ти имам и проблемите - голяма жена, а правиш глупави неща. Просто се разведи. Имаш големи деца, ще се справят.

2.   Мисленето ти е като на 12 годишна...

3.   Това е много глупав съвет да се разведе. В живота на всеки човек има такива моменти, всички минаваме през периоди когато сме объркани или завладени от мимолетни страсти. Тези периоди не са вечни и рано или късно свършват. Моя съвет е изживейте си страстта и си научете уроците и поуките, нищо в този живот не е случайно. Но да си разбивате семейството е глупаво, защото това са хората до вас, който винаги ще ви подкрепят. Ако не ми вярвате, просто тествайте вашият Ромео. При първите позиви да поеме отговорност за вас той ще избяга!

4.   Все още нямам деца нещо много не искам, но това нее идеята за което сме заедно.

5.   Правописа на считоводителката е плачевен. И нека не ми се прави забележка по този въпрос, защото това говори много за човека и е от изключително значение в обществото!
Каква любов е това, какви 5 лв. Така като те чета, нямаш грам опит с мъжете и хубавият секс на женкара ти се е сторил като магия... ще те разочаровам. Не е магия и любов, а си е чист секс. Факта, че 8 месеца не сте се виждали и той не се е интересувал от теб, става ясно за какво иде реч.
На 42 г. си, вземи се замисли сериозно над приоритетите си в живота и прогледни! Срамота е на тази възраст да разсъждаваш като пикла и да хвърчиш в облаците!

Аннабел

7.   Номер 3, не говори за ВСИЧКИ, а говори само за себе си - аз съм със съпруга си т 12 г. и „такива моменти“ не съм имала!
Който иска да си ходи по чуждо да се развежда първо, не да унижава мъжа и бащата на децата си - в 21 век живеем

8.   Щом нямате деца няма проблем да си ходиш където и при когото искаш според мен. Реално, хората създават семейства, за да създадат поколение. Всичко останало е бошлаф работа.

9.   Бреййй... няма коментари за правописа... май аз ще съм черната овца в темата, защото именно аз повдигам въпроса :D..

Авторке според мен нямаш повод за притеснения, а само си внушаваш.

Поздрави, Узунов

10.   номер 7 номер 5 Аз просто съм объркана единият е просто мъжът ми който в трудните моменти е с мен в хубавите всичко ни върви по план. Аче когато сърцето топти за двама това вече е много трудно един е свикнал с теб а другият още не е пораснал за отговорност, но мисля, че един ден ще го надживея. нима връзката не се заздравява по тоя начин. А нали живеем в 21 век та значи не трябва да мислим като през 1951 година кон с капаци. Първо не се чувствам лека жена защото това нещо ми е за първи път. Второ този момент в който се бяхме разделии аз исках да го забрава за известно време друг не ме интересуваше освен той и мъжът ми.

11.   Номер две защо да ми е на 12 годишна защото някой среща нов човек, че старият може да не го допълва в това за което се виждаме... не говора за секса а говора за равни души, който не могат да се забрават дълго време това ли да ви уча. Тук всичко казано си е чисто заяждане. Аз не се заяждам аз скам съвет как да направа така за да забрава може би любиовника като не мога. Аз това питам. Как да го изпитам да ли всичко е само секс или държи по някакъв начин на мен.

12.   Номер 7 безгрешни хора няма, всеки си има своя съдба и свои уроци за учене, възможно е твоите да са различни, но самият факт, че се изтъкваш в подобен форум, говори за гордост, а това е най големият грях, по голям и от изневярата, защото едно е да грешиш срещу човека с който си, а с гордостта си грешиш пред всички хора и Бог. Много си незряла, но ми прави впечатление, че много такива като теб дават глупави съвети, който не стават за нищо и объркват още повече хората.
Колкото до съвета ти за развод, това е най лесното-да избягаш, трудното е да поемеш отговорност за постъпките си, да си понесеш кръста и изправиш! И ама една дума МИЛОСЪРДИЕ която може би не си чувала...

14.   Историята е измислена - счетоводител, при това на 42 години (при старото образование) просто не може да пише и мисли така - това го е писал някой пъпчив пубер.

15.   Не, ти не си объркана. Ти просто си жена с много свободно време, която се чуди каква глупост да сътвори. И успява.
Брака не се заздравява със извънбрачна връзка. Щом вкъщи не са ти в ред нещата и не чувстваш, че са в ред, значи тази връзка се е изчерпала много отдавна. Дори и да забравиш любовника си и да прекратиш отношения с него, пак няма да си щастлива.
И вземи сериозно наблегни на правилният правопис, защото аз нито бих те взела на работа, нито бих те държала, ако вече съм ти работодател. Моите счетоводителки са образовани и кадърни. И такъв и трява да бъде един счетоводител!

Аннабел

16.   Ох как да разбирам сърцето ми тупти чудна топлина ме обвива нямам съвест да се предам защото много ме е.
срам. Обичам го на инат го обичам. Но само аз знам колко ми коства това.

17.   н 14, защо при старото образование? Изследванията на OECD дори доказват, че по-възрастните българи са по-неграмотни от младото поколение, а за счетоводител никога не се е искала добра писмена култура, а елементарни познания по математика. Съвсем достоверна си е историята на една объркана да го кажем „жена“.
Митове и легенди са иначе, че преди у нас образованието беше по-добро - напротив. Не можеш да учиш 10 часа история на комунизма седмично и да имаш време за важните неща. Отделно с връзки всеки взимаше диплома и на определени хора лоши оценки не можеше да се пише. Много напълно неграмотни има от набора на Авторката. Днес децата са по-начетени, имат много информация, а чрез интернет писмената комуникация стана много по-важна. По времето на Авторката е било важно устно да можеш да се справяш, а като счетоводител някакви балансчета да скърпваш, а после с една програмка да набереш нужните числа. Тя от 12 клас не е писала толкова сложен текст, бъдете малко по-снисходителни с историята ѝ - все пак си опреснява жената писмения език

18.   До 14. Знам че е трудно за разбиране, но това с правописа и алъла е съвсем реално. Имах контакт с жена, която е също толкова нелепо неграмотна, при това на 35. На визия уникална, на претенции, разбъркани мисли и т. Н. като тийнейджърка.
Един ден ми прати имайл и седях 20 минути втрещен, без да мога да асимилирам това, което виждат очите ми :)
Разликата с тази жена е, че онази имаше дете-ученик и си представям как му е помогнала в училище. При нея всичко беше една драма, всичко се правеше на емоции, без капка здрав разум. Последното би трябвало да е нормално, щом някой е допуснал такова немърливо отношение към себе си и какво остава за отношението сдругите :)

19.   17, изобщо не ти трябват изследванията на OECD за да видиш черното черно ли е или бяло - достатъчно е да влезеш в произволен форум, или да поговориш за 5 минути с някой тийнейджър. Резултатите са покъртителни...

20.   вариант 1. Зарязваш и двамата и си даваш почивка. След това решението накъде да тръгнеш само ще дойде.
вариант 2. Не променяш нищо и си креташ и въздишаш така още много години, докато не ви хванат или на някой от двамата не му писне.