Умиращ по една жена
Привет драги приятели.

Искам да ви разкажа на кратко моята история, в която колкото има любов и усмивки накрая ще има сълзи в мойте очи.
Имам връзка с момиче, което и предстои сватба след 2 месеца.. нашата връзка е от около година и половина, а аз се влюбих в нея за отрицателно време, а тя на 3 4 месец, но явно бяхме оставили нещата по течението..

Един лош ден разбрах, че той и е предложил брак, а тя е приела.. а си бяхме говорили да бъдем заедно.
Тя ми е казвала, че съм мечтания нъж за нея, но изпитва адски страх от приятеля и.. и от родителите му.. , аз и казах че ще я направя най щасткивата на земята, защото съм сигурен, че нога.
Правя и винаги малки изненади само и само да се усмихне, за мен е адски важно да държа усмивката на лицето и, но в крайна сметка май аз ще бъда потърпевшия.
Тя ми каза, че това явно била някаква стъпка, която е трябвало да се случи.. между тях :)
Аз и направих живота по специален.. подарявам цветя без повод.. карам я да се усмихва на малките неща, но не може да ме оцени явно.. и да разбере, че съм готов да и дам целия свят в краката, а аз го мога убеден съм!
Заслужава ли си да разваля сватбата.. проато може да разбере онзи за нас и готово. Съвети приятели..? :)

Коментари

1.   Недей да разваляш никаква сватба!!! Това е грях. Нея явно я е страх и не може да се изправи срещу годеника си и неговите родители. А ти защо въобще се занимаваш със обвързана жена??

2.   Типичните приказки на жена, която хем гледа животът й да върви - ще си направи семейство, деца и всичко... , хем не се отказва от малките удоволствия (като тебе) по пътя.
Ще духаш супата много сериозно, младеж! Разбрали се били да са заедно... Явно изобщо не гледа сериозно на тебе, или те приема за някаква даденост, щом ти говори подобни врели-некипели. Била приела "от страх" - ха-ха!

3.   Не прави глупости, по-скоро се замисли тя обича ли те след като е приела предложение от друг, дали точно тя е твоето момиче.. според мен нямате бъдеще заедно защото винаги ти ще си този който дава повече и дърпа връзката и в крайна сметка един ден ще ти писне. Нищо не предприемай сега, ако тя наистина те обича в един момент ще го осъзнае и сама ще поиска да сте заедно.

4.   Човек правиш най-голямата грешка, която много мъже правят. Грешката ти е, че обичаш една жена и искаш само нея а тя не те иска. Намери си друга, която да те оцени

5.   Приятел, на една жена колко и да и се подаряват цветя и разни изненади, както е по традиция.... то тя ако си реши няма да ти обърне никакво внимание и само ще си си загубил времето. Жените са странни същества (повечето). В смисъл едно искат, второ мечтаят, трето правят...

6.   Не разваляй сватбата. Не виждаш ли, че жената не те харесва? Колкото по-бързо го осъзнаеш, толкова по-добре. Гледай фактите - ако те харесваше, щеше да е с теб. Но тя не е. Не слушай какво говорят хората, а какво правят. Говоренето не е като правенето. Гледай фактите.

7.   Не вярвай на приказки. Гледай делата, нищо друго. Не трябва да съжаляваш и един ден ще го разбереш, защото характер с годините не се мени и дори да се омъжи, пакще те потърси и ще си играе с теб. С такава жена никога не е лесно, нито като любовник, нито като съпруг. Не се занимавай и се дръж като мъж, нещта са безвъзвратно осрани от нейна страна и единственото нещо което ще получиш е страдание.

8.   Приятелката ти ви върти стабилно и двамата, не заслужава дори да я заплюеш. Бягай от нея и остави да отрови живота на друг.

9.   Ти и сваляш звезди а тя ти плюе в душата. Достоинство нямаш ли? Любов - любов но тя е избрала пътя си и той не е с теб. Зарежи я и намери наистина любяща жена, колкото и време да ти отнеме.

10.   Не се занимавай с подобна мърда. Имай малко достойнство и й тегли майната на секундата. Нито сълзи заслужава, нито нищо от теб. Заслужава един хубав ритник в задника!
Жена, която има нещо в главата, не подържа 2 паралелни връзки с години! Махай се от такава и не се обръщай назад. Ако бях на твое място, бих развалила сватбата и след това бих си била камшика, та от 2 стола да остане на земята тая простакеса. Помисли трезво и дай всичката си любов на жена, която ще я заслужава. Тази не е твоята любов. Вкопчил си се в нея и я идеализираш, защото не е само твоя. Такива Мари общи под път и над път. Не пилей живота си в глупости, защото живота е един и е кратък.

11.   "Един лош ден разбрах, че той и е предложил брак, а тя е приела.. а си бяхме говорили да бъдем заедно."
Ето това изречение трябва да ти каже всичко!!! Уж си бил мъжът мечта. уж много те обичала, ама....приела предложение от друг. Не обичам да правя прибързани заключения, но все пак ми се струва, че тази жена просто си те използва. Ще си стои на топло вкъщи при мъжа си, който предполагам ще я издържа, а когато има нужда от малко разнообразие-ще ти се обажда. Не се излагай пред хората и не прави глупости да разваляш сватби. Общо взето правиш грешката да вярваш на приказки, а не на дела. Гледай делата, там е истината!!! И тя е, че тя ще се омъжва за другия.

12.   Благодаря ви за подкрепата, но ще направя така че да разбере той. Оттам нататък каквото стане стане.. заставам с пълна сила и ще се разбере или или ;) Ще я разваля тая сватба, каквото ще да става.

13.   Чак пък и сватба ще разваляш. Ходи плесни едно шамарче на булката, че бая мазничко те разиграва. Толкова ли изглупяха всички мъже?

14.   до автора 12:

Пич, защо питаш тука като си си наумил да разваляш нещата така или иначе? И наистина ли не виждаш, че жената не те харесва толкова - ако те харесваше просто нямаше да е с онзи, а с теб.

15.   Преживявала съм сватбата на човек, когото обичах.
И не знам какво да те посъветвам - напий се като куче с приятели предната вечер и гледай да спиш в деня на венчавката, за да не ти хрумнат идеи.
Много ще те боли. Много... а после ще мине.

Какво стана при мен?
Трябваха ми 4 години, за да се отърся, за да продължа напред. Един прекрасен ден, просто си казах, че е време да стана и да се погрижа за себе си и го направих. После дойде друг човек и сега съм щастлива с него. Получавам от него онова, което съм давала някога.
И вече вярвам, че всяко лошо е за добро, че човек получава онова, което е дал на другите (и хубавото и лошото).

Той, първият се разведе, някъде половин година около моята сватба.
И не мисля, че е щастлив. Не мисля, че и брака му беше ок.

Една приятелка, в деня на сватбата му, ми каза: "Не може да се гради щастие върху такава основа - ще рухне" И беше права - рухна.
Искам да ти кажа, че връзките "насила" от страх, дълг или каквото и да било друго - рухват.

Така че ако можеш я чакай, но най-добре, тегли една на всичко и започни наново. Натисни рестарта на живота си и ще видиш, че ще започнат да ти се случват хубави неща.

Прегръдки и успех

16.   Онзи пари ли има, та не иска да го изпусне, роднините му ли я заплашват, какво толкова я спира? Ако толкова го обичаше, нямаше да се занимава с теб толкова време. Щом не иска да го остави, позволи й да си чука главата. Накрая тя ще е прецакана, запомни го това ;) Такива объркани и смотани жени накрая си патят от грешния избор!

17.   Благодаря Ви хора.. оставям я да си троши главата. До номер 15,благодаря и на теб! Сигурен съм,че ще съжалява за мен,но да си чупи главата.. почвам нов живот и ще направя следващото момиче ,да бъде наи усмихнатата!!! Пак ви благодаря за подкрепата и критиката