Нужда от съвет...
Здравейте, направо ще почвам с проблема ми. Значи от няколко месеца излизам с момиче което е прекратило доста дълга връзка преди година, но след това пак са подържали контакт ама нищо не се е получило. След това ние се срещнахме харесахме се вземахме се всичко е много хубаво тя е един ужасно добър човек и аз това го виждам и немога да го отрека. Работата е там обаче, че тази нейна любов още я търси званял и е докато е с мен, но тя ме обеждава, че вече няма нищо между тях, че са само приятели и нямало как да има ЗА СЕГА. А тя не иска да му го каже в прав текст, че между тях няма вече как да се получи, а вместо това седи и си мълчи, а мен това все повече ме отблъсква и ме кара да приключа абсолютно всичко просто ме е яд на нея, защото за периода в който сме заедно тя адски много ми допадна. И искам да съм с нея, но постоянно си мисля, че ще се върне при него и аз ще увисна. Според вас, какво е най-редно да направя да стоя да се преструвам, че нищо няма да се случи и да и дам време да го забрави или просто да си тръгна без да се боря. Съжалявам за грешките от телефона съм и благодаря за мненията ще следя темата и когато още нещо ви интересува за да изкажете мнение питайте за да мога до допълня.

Коментари

1.   Аз ти предлагам следното : седнете двамата насаме и изяснете въпроса и тогава вече може да решиш дали да я оставиш или да останеш при нея според мен тя те обича а онзи няма как да я накара да се върне при него щом са опитали 2 пъти трети няма да има :)

2.   Жените са като маймуните приятелю... държи се на двата клона сега... който не й е удобен... него ще пусне...

3.   Дай време на момичето си. Щом ти е допаднала и си я харесваш не я оставяй. Времето ще покаже всичко. Помоли я да му каже че между тях няма как да се получи и да не се занимава повече с него. Ако и тя изпитва същите чувства към теб ще те разбере и ще продължите заедно. Надявам се да съм помогнала.

4.   Неприятна ситуация. Това дали тя е ужастно добър човек, се разбира доста по натам, в началото всичко е цветя и бонбони :)
Второ не е сигурно дали този бившият и я търси, а дали тя не си съчинява търсейки разговор за въпросния, тъй като не виждам причина тя да ти казвавсичко това да те товари, никоя жена, която държи на половинката си не бива да говори това, което тя ти е казала, защото виждаш какъв е резултата.
Всичко това можеш да разбереш по поведението и, дали повечето време е меланхолична и разсеяна, дали се ъсмихва често, дали иска секс и т. Н.

5.   За да сте щастливи тя трябва да каже на бившия си, че е щастлива с теб и между тях всичко е приключило... Аз в момента съм с любовта на живота ми от вече 2 години, но бившия ми, с който бях 7 години, продължава да ме търси... Може да не е виновно твоето момиче, но моето мнение е, че бившия й трябва да е наясно с нещата...
С. :)

6.   Приятел, това което прави твоята мадама, могат да го понесат съвсем малко мъже. Ти си ок, кажи и в прав текст да прекрати всички взаимоотношения ако ли не тръгвай си, заслужаваш нещо по-добро. м43

7.   Пич, от опит ти казвам, не се занимавай с такива шматки, които още не са преодоляли някоя "голяма любов" и продължават да си контактуват, че и да се виждат. Тая ще ти къса нервите! Като те мъчи това (напълно разбираемо) и казваш да направи избор: ти или оня. Ако пак ти се направи на интересна, че са "просто приятели" и "нямало нищо между тях" - ЧАО! Не се поставяй в позицията да си ВРЕМЕНЕН ВАРИАНТ, докато пак се хване с оня и те зареже!

М25

8.   Ти защо се предаваш без бой, а? Как така ще "отпишеш" връзката, само защото девойката има колебания? Колебанията са нормални при толкова дълги отношения, каквито е имала с предишния й приятел. Човешките връзки не може да се прережат като с ножица. Раздялата е процес, изисква време. Сега е моментът ти да покажеш себе си в най-добра светлина - бъди внимателен, разбиращ и толерантен към момичето. По този начин ще й помогнеш на самата нея да преодолее миналата си връзка и да насочи вниманието си към теб.

9.   Ти защо се предаваш без бой, а? Как така ще "отпишеш" връзката, само защото девойката има колебания? Колебанията са нормални при толкова дълги отношения, каквито е имала с предишния й приятел. Човешките връзки не може да се прережат като с ножица. Раздялата е процес, изисква време. Сега е моментът ти да покажеш себе си в най-добра светлина - бъди внимателен, разбиращ и толерантен към момичето. По този начин ще й помогнеш на самата нея да преодолее миналата си връзка и да насочи вниманието си към теб.

10.   Отиди при тази нейна любов и му кажи да не я притеснява повече. Дръж си момичето и се бори!

11.   " А тя не иска да му го каже в прав текст, че между тях няма вече как да се получи, а вместо това седи и си мълчи, "

Това тя ли си го мисли или ти? Струва ми се, че само ти се надяваш да е така. Ако тя е сигурна, че между тях всичко е свършило и иска да е с теб, щеше да намери начин да му го каже.

12.   От автора: 10. Не бих отишал при него да се разправям, ако тя иска да продължи напред може и дама да го направи.
11. Тя също ми саза нещо такова явно наистина е така просто нещо в мен ме кара да си мисля други неща, някакво вътрешно чувство може би е заради това, че преди години преживях такова нещо и ми беше даста тежко.
9. Аз съм човек който не се дава лесно просто е трудно да се бориш с нещо такова, това е равноселно на младок без грам опит да претендира да се изправи срещу Кличко. Просто според мен тя сама трябва да реши тази битка. Казвала ми е, че след него известен период е била сама не е искала никой в живота си и когато реши, че може да бъде с друг тогава да започне нова връзка, но според мен и трябва още време, не знам може и да се залъгвам просто за сега ще и дам време ще следя нейните действия и ще видим, какво ще се получи.

14.   Авторе, ти пак си знаеш своето, какво ти била казвала тя, какво му била казала на тоя, обаче истината е следната:
Тази жена може да те уважава, може да разбира че си страхотен човек, но ако още мисли за бившия си прецакан.
Ако избягва да ходи на места където знае че може да го види, ако му е бясна, ако е свирепа, ако го дава като лош пример и в следващия момент се оглежда против всякаква логика с надежда да го види, ако не я е страх да го види с друга жена, но я е страх от това той да я погледне с празен незаинтересован поглед, ако от време на време си представя че се срещат и репетира ситуацията, то значи че си много прецакан.
Всичко това можеш да разбереш с минимално инфо за него, какво се занимава, къде работи и къде живее. Разбери това и следващия уикенд и предложи да отидете в такъв стресиращ за нея район, ако ти откаже е ясна работата.

15.   Най - вероятно бившият и приятел не подозира за твоето съществуване. Тя е объркана и не знае кого да избере и по този начин ви разиграва.
Интересно ми е на колко години сте? И също така, дали сте интимни с това момиче?

16.   Най-вероятно сега разнообразява с тебе, а него го държи на изчакване. Там може да и е по-лесно да се върне, отколкото да започва нещо несигурно. Не си губи времето с такива, ами играй и ти на сигурното. Виж кой те обича и държи на тебе и насочи силите си там. А тази нека си играе театрото, явно обича да я свалят и молят повече от един мъж.

17.   Ти да не си от Русе, а това момиче да и почва името с М случайно? ако е така да знаеш по добре не се занимавай че да нямаш проблеми после

18.   Няма какво да решава, приятел. ТЯ Е ИЗБРАЛА ТЕБ. ТЕБ. и ако ти продължаваш да се съмняваш в нея, просто ще си тръгне в един момент и от теб. Проблемът го правиш ти, не третия човек, защото ти внасяш смут във връзката, като и нямаш доверие, не той.

Стегни се и го преживей, защото не можеш да и забраниш с кого да комуникира и с кого не. А ще си голяма с извинение п***а, ако си тръгнеш от нея, защото и нямаш доверие. И разбира се, ако наистина и нямаш доверие, какво изобщо правиш с нея.