Имам огромно желание за секс, но не с приятеля ми!
Здравейте,хора :) Имам огромно желание за секс, но не с приятеля ми. Чувствам се, сякаш не съм го правила от година и съм страшно разгонена, но когато го правя с него вече не се чувствам задоволена изобщо. Обичам го, не искам да се разделим, дори не съм се замисляла за това. Просто вече не искам с него. Доста често се заглеждам и си фантазирам, а като започнем с него и ми доскучава. Много ми е кофти за него,з ащото искам да има всичко, което поиска-заслужава го, но ми е трудно да се насилвам. Пробвали сме да разнообразяваме с различни неща и места.. вече не се получава.

Коментари

1.   Извода който се налага от разказа ти е че този мъж не може да задоволи твоята сексуална потребност и фантазия което автоматично означава че даже и да не искаш на вас ви предстои раздяла-когато секса не върви всичко останало губи своя смисъл и любовта ако има такава просто изчезва!Не е нормално да насилваш себе си в интимен план и мислите ти в този момент да бъдат обвързани с друг мъж чрез фантазията ти,по добрия вариант е да направиш крачката и да започнеш нова връзка която да изпълва емоционалния ти глад и да реализира сексуалната ти визия така както ти самата искаш-останалото е просто вид мазохизъм който няма своето оправдание!Моя съвет към теб е да пренасочиш вътрешния си порив към човек с който наистина ще се чувстваш щастлива и напълно задоволена! Съжалявам че съм обвързан иначе бих ти предложил едни вълшебни интимни мигове!-))))

2.   Нормално! И аз съм сексуално по активна и не искам да правя секс само с мъжа си. Има такива жени и такива периоди и не трябва да се вини никой. Прави го и с други като искаш, но тарикатски ;)

3.   Това може би е най-глупавия съвет който човек може да даде, но аз ще го направя защото при мен помогна. Вземете си "лилав делфин", в момента масово го употребяват

4.   Извинявам се, ако въпроса ми е тъп, но какво е "лилав делфин", ?

5.   Подкрепям напълно втория коментар, а и едно, и съшто писва като обичаш един човек си го обичаш, другото е само "плосък" секс.

6.   ММм, да може ли да обясните на невежите какво е "лилав делфин" ? :)

7.   Вибратор :)

8.   моят съвет е много прост и кратък...аз съм на същото дередже като теб! Съвсем сериозно говоря, ако искаш можем да се запознаим да се опознаим да се видим и да правим кекс:))))

10.   Вибратор ;)))

11.   По - добре помисли дали наистина обичаш този човек и дали сте сходни, тоест дали си пасвате в повечето аспекти от живота ти, ако да и ако секса отначало с него ти е доставял удоволствие мисля, че трябва да се замислиш дали си заслужава да се разделите. Ами ако и със следващия след време ти писне? Има една много стара поговорка : "Само хляб не се яде!", но има и една друга : "Без слакиши може, но без хляб за дълго се умира от глад.". Незнам дали разбираш на къде бия, но по- добре осмисли трезво нещата. След като за теб е така, от къде знаеш, че и той няма същия проблем? По - добре поговорете. Мълчанието казва повече от хиляди думи, но и създава хиляда пропасти между хората. Говори с него, сподели мило и внимателно опасенията си, а това как той ще го възприеме зависи от нравственото му израстване и възрастта му. Поне ще ти помогне да разбереш дали има още една причина да го обичаш. Що се отнася до съветите за "тайна изневяра", знай, че една изневяра може да те накара да го заобичаш още повече, но може и да съсипе връзката ви - нож с две остриета. Бъди открита, говори! Чувала съм, че за жената било адски възбуждащо да гледа как любимия и го прави с друга - (на мен лично не ми стиска), но ако ти си по - смела - давай! Поне ще разбереш дали още имаш тръпка към него!

12.   Вероятно вече не го обичаш. При всички е различно. Аз не обичам приятеля си /вече не/, но сексът е страхотен. В същото време обичам друг, и той мене, ама сексът е пълна скръб /за мене, де/, той си мисли, че е върха и се чувства на върха. Отвратително положение.

13.   Купи си кола и ходи в съседния град да беснееш. И при мъжете го има този проблем. С жена ми е почти същото, аз така реших проблема