Любов от чата
Аз съм щастливо омъжена жена. Имам мъж с който съм от близо 25г. Имали сме хубави и лоши моменти, нормални при едно семейство. Но, дойде момента в който срещнах един мъж, и, то в чата. От този момент всичко тръгна с главата надолу. Влюбих се в този мъж. Всяка вечер чатим с часове, през деня телефонните разговори са отново с часове. Времето не ни стига. И къде е проблема? В разстоянието! Делят ни 400км. Ще кажете, при желание разстоянията нямат значение. Да, така е, но когато казах на този мъж, че имам възможността да се видим той млъкна, усетих страх в него въпреки, че продължи да ми говори, че ме обича и желае. Започнем ли тази тема за срещата той се плаши. Помогнете ми, дайте ми съвет, на какво мога да разчитам при тази ситуация?

Коментари

1.   не мислиш ли че не е много нормално това че този човек се плаши да се видите, това може да говори само едно-той не е човека за който се представя. Това е хубавото на интернет пространството-човек може да те лъже не с месеци а с години и ти няма как да разбереш. Бих ти дала съвет да се безпокоиш не за някой непознат а за мъжа ти с който си от 25 години, и той за тези 25години и бил с теб честен и верен(надявам се)обичай си мъжа и остави тия чатове с непознати, знам че е трапка и интересно и ново и някой ти обраща внимание и те кара да се чустваш жена като ти пише и говори мили думи. . . но спомни си за в началото с твоя съпруг не е ли било същото?

2.   На нищо.

3.   до болка познато! поне 3 пъти съм се влюбвала в мъже от чата! на думи всички са страхотни! така могат да ти завъртят главата, че се чудиш как може да има такива страхотни мъже и защо не сме се срещнали по рано! всичките ми любови са били на 400-500 км от мен! и трябва да ти кажа, че нищичко не излезе! чудя се как могат да бъдат едни в чата, а съвсем други на живо! не искам да те отчайвам, но всички мъже от чата са страхливци, решили да си запълнят времето с някоя виртуална патка, която да им се върже! не визирам теб, не се обиждай! надсмивам се и над самата себе си! чата е страшно запленяващ, обсебващ, по цели нощи и дни не съм ставала от компютъра, за да говоря с "любовта на живота ми"! говорили са ми колко много ме обичат, желаят, как до сега не са знаели какво е истинска любов, как имат неприятности с жените си, че не ги разбират, как ще се разведат и ще живеем заедно.......Господииии, нима съм била толкова наивна, че да се хвана! ?сега ми е смешно наистина и съм здраво стъпила на земята! така, че те разбирам напълно! не се поддавай до такава степен , за да не се разочароваш после и да страдаш! факта, че тоя мъж не иска да се видите какво говори?нима мъж, който те обича и желае толкова не би преобърнала земята за да бъде с теб?! отговори си самичка! пожелавам ти много късмет и любов! но преди всичко гледай малко по трезво на нещата! успех!

4.   Мисля, че това е само лек трепет от негова страна и недей да се надяваш на нещо повече. По добре си стой при мъжа!

5.   Баламосва те и ти му се връзваш! Я си стегни! В нета "любовта" е виртуална! За това недеи да залагаш на нея!

6.   Аз мога да кажа само че приятеля ми в момента се увлича по чат в Аха с други жени и си пишат неща които не ми е приятно и това определено ще разбие връзката ни ако той не престанел

7.   Зависи, не всички са боклуци в чата, както в реалния живот е - всякакви хора има. Просто преминаването от виртуално в реално е много особен момент, и човек трябва да реши дали му стиска. Слушай себе си, ти най - добре знаеш отговора.

8.   Ами ти си в заблуда, той просто си чати с теб и те баламосва! И аз правя същото с една дузина мъже, баламосвам ги яко! Но ако поискат среща-веднага измислям нещо да не стане. Защото си имам страхотно гадже. На 43 съм, м/у другото.

9.   8, дърта бабо, щом така правиш, ти пожелавам страхотното ти гадге да те баламосва или да започне.

11.   Аз пък имам обратния проблем... Не съм щастливо омъжена макар, че от 13 години съм с мъжа си. Мъжете в живота ми се броят на пръстите на едната ми ръка, но бяха напълно достатъчни, за да ме отчаят от любовта. До толкова, че си самовтълпих, че от мъжете полза нямам защо са? ! ми виж колко съм си добре и така. Докато не срещнах НЕГО. Тои не ме лъже дори за миг от къде знам ли? Каза ми, че е щастлив с жена си, че няма проблеми, а жените са му забавлениеНяма проблеми не се оплаква (а повечето са такива стенячи оф)и говори с мен за всякакви неща. Пита ме и ми отговаря... Не играе на мълчанка с мен както мъжа ми да речем. Премерен е и не ми се кълне в любов. Обаче иска да се срещнем, а аз се страхувам... Защото боже мои дори да знам, че никога няма да е мои след година и половина чат... след толкова дълги разговори (не за любов не за секс )се страхувам ужасно да не разваля всичко, ако се видим. Защото аз съм си такава -развалям всичко. А тои е това което винаги съм търсила в мъжа. Не не е безупречен -изневерява на жена си, вероятно и други неща, но за мен е идеален като човек. И кои знае, ако аз бях негова жена, а тои мои мъж може би нямаше да се оглеждаме за чуждо. Но това никога няма да разбера защото ме е страх дори да се срещна с него.

12.   Мъжете, който върлуват из нета са два вида:
1. Виртуален чикиджия
Жените обичат с ушите си. Това е причината да се влюбиш в... клавиатурата. Оня лъже, лъже и лъже. Щом не иска да се срещнете значи е виртуален чикиджия. Жените в реалния живот не му обръщат внимание и той избива комплекси във виртуалното пространство.
2. Сексуални бракониери(като мен)
На нас хобито ни е да поставяме рога.
Аз го правя много успешно. Но за разлика то предните - аз никога не лъжа. Винаги казвам, че съм женен и няма да се развждам. И.... тогава какво остава - само спорт.
Ти си попаднала на пъврия вид - мухльовците.

13.   Аз съм автора и с радост виждам, че онтово е пусната моята история, защото бих искала да споделя, че всичко се разви в приятна за мен посока, а именно, срещнах се с мъжа от чата и продължаваме да се срещаме въпреки разстоянието. А по въпроса на твърденията на някой от коментиращите тук, че всички са мошенници, не сте прави, поне в моя случай. Мъжа от чата излезе човека за който се представяше, нямаше и доза измислено от това което той ми представяше в чата. Така, че всичко зависи от човека и неговите намерения!