Какво става?
Здравейте на всички които са тук.Направо започвам с разказа на моята история,моля за различни гледни точки и съвети.
С приятеля ми сме заедно вече 2 години,още на 3 месец заживяхме заедно вкъщи,защото аз не исках да живея у тях.Всичко вървеше добре,е имаше нерви малко в началото но всичко беше преодолимо.Той беше много мил,спокоен,не излизахме никак често първо защото нямахме възможност все имаше някоя сметка за оправяне и второ защото той не искаше пада си домошар.Аз съм на 23,а той на 33.Още в началото ми каза че е бил женен и има 2 деца,разказа ми цялата история,срещнах се с майка му която никак не ми спести подробности,защото тя е толкова откровена жена-абе един вид каквото и е в главата,това й е и на устата.Разказа ми че се е оженил на 17 год за една жена която е била 17 години по-голяма от него,била е лека жена имала предишни 3 брака,развели се когато той бил на 22 год хванал я в изневяра и така.В началото го криех от родителите си защото исках първо да видя наистина ли е толкова скромен и добър колкото казваха наши познати,и уви да оказа се вярно той е страхотен човек.Но...аз не съм добър човек,ето признавам си,през всичките години прекарани заедно го тъпчех и мачках,бях егоист спрямо него и му натяквах само за минали неща,не му давах да се облича както той иска,защото си мислих че се конти за някоя,нито му давах да слага парфюм,следях всичките му разговори,навсякъде бях с него и т.н.Той все ми казваше да спра с тормозите защото не издържал вече на кавгите всеки ден но аз така и не се спрях,а напротив станах непоносима и ги повтарях по 20 пъти на ден едно и също.Сега знам че повечето от вас ще кажат-сама си си виновна,и да така е,но съм много ревнива ревнувам го дори от въздуха които диша..съжалявам но предпочитам поне тук да бъда откровена и да кажа това което чувствам.В началото и той беше много ревнив но с течение на времето му доказах че може да ми вярва на 100 %.И така..наложи се това лято да се разделим за 2 месеца,но се виждахме всяка събота и неделя.Заради мен започна ремонт вкъщи почна да строи нова баня,която освен мн труд гълта и много пари,той не искаше да я почва още но аз го принудих и така.Тази раздяла ме изнерви още повече и още повече се засилиха тормозите от моя страна,и така...явно той търпя,търпя,търпя...и просто една сутрин се събуди нов човек.Отношенията ни станаха не поносими,започна да се държи гадно с мен,каза ми че не иска да ме вижда поне 2-3 дена,аз в началото не бях съгласна но видях че наистина му е писнало от мен не искаше даже да го докосвам,толкова много го дразнеше моето присъствие.Една вечер ми каза че отивал на кръчма със зет си и се разбрахме да се чуем,но така и не се чухме а той изчезна за 3 часа,после говорихме къде е бил и той каза че е бил с него но съм го ядосала и за това не ми е звънкал.Почна да не иска да ходя при него,нито той идваше при мен и така 1 седмица.Оставих го сам за 2-3 дена без да му звъня дори,но той започна първи да ме търси и да ми казва вече да се прибирам,починал си е малко от мен и иска да се връщам.Аз се върнах след няколко дена и той се държеше настина и видимо по-добре.В момента не живеем задно защото той стои за да докара нещата със строежа до край и ми киза че октомври си е при мен.Но мен това ме притеснява защото вече не се виждаме всеки ден,както преди понякога когато искам аз да ида при него той ми казва сякаш с половин уста добре ела.но аз го викам често вкъщи в седмицата да не сме заедно 1-2 дена.Вече спря да ми звъни както правеше преди по 100 пъти на ден,казва че тези звънения са му омръзнали,защото така не можело да се затъжим един за друг като само сме си звънели.Понякога закъснява от работа с 30-60 мин и си измисля някакви тъпи оправдания,като в повечето случаи наистина казва истината а останалите предполагам че лъже,не съм доказала все още,като му звъня през това време честно не си вдига телефона .Казва че ме обича,но прекалено много се бъркам в работата и го командвам.Започна да се грижи за външния си вид-облича по-хубави дрехи,а не като преди анцунг,парфюмира се-може би защото дълго му е било забранявано???Но определено има нещо,може би друга жена???Ние говорихме по този въпрос казах му че ако вече чувствата му към мен са охладнели,ако връзката за него се е изчерпала и ако има друга да ме остави щом е намерил щастието и да си тръгне,той каза че няма нищо подобно просто отношението му през тези години го е изморило,имал нужда от малко въздух ей такива неща.Аз си мисля че има друга но му е трудно все още да ме остави-но пък от друга страна си мисля защо пък ще ме търпи още като аз съм се държала толкова зле с него нали?Дайте съвет какво става според вас и какво да правя?

Коментари

1.   Ти си ужасна жена! Аз от този разказ мисля, че няма друга. Това първото не го казах с цел да те обидя, а да се осъзнаеш, а ти още не си го направила честно казано. Може би той те лъже, защото иначе ще има непоносими скандали. Ами .. замисли се. Ти не би ли искала 1-2 часа лично време на ден. А най-малкото ти така му омръзваш! Нека почувства липсата ти. Нека започне да те търси. Отговаряй тогава, но стига си му звъняла и стига си го тормозила, за бога!! ... Дори след като осъзнаваш грешките си пак не спираш.

2.   Продължавай да се държиш така и скоро наистина може и да има друга. Мисли малко с тая глава, стига си му досаждала. Остави го да бъде мъж. Да те пожелае, да те търси. И щом е още с теб, мисля че и сама знаеш причината. Не го принуждавай да прави неща, за които можете да съжалявате и двамата след време. Желая ти успех!

3.   Докато крещиш на своят мъж, има жена която би желала да говори нежно в ухото му. Докато ти го унижаваш, обиждаш и оскърбяваш, има жена която флиртува с него и му напомня колко прекрасен е той. Докато ти нараняваш своят мъж, има жена, която желае да може да прави любов с него.
И по дяволите.. Не му позволяваш дори да си слага парфюм? Вярвай ми, разплака ме от смях!

4.   Много са сложни човешките взаимотношения.
След като е домошар,с 10 г.по-голям,не му се излиза,а на теб тепърва ти се искат развлечения,той с две деца,ангажименти към тях,хубаво на всеки се случва да сгреши.Ти какво очак-
ваш от него ??? Разликата в годините и поколенията са много.
Според мен колкото и силно да се обичате,няма никога да си
СПОКОЙНА.

5.   Благодаря за изказаното мнение,напълно съм съгласна с вас.Опитвам се да се променя,но повярвайте адски ми е трудно.Но ще успея,лека полека ще оправя нещата.

6.   Ревността ти е патологична, бих те изтърпял не повече от един ден и ще ти бия шута. Не знам от какво са нервите на твоя човек, налетял е от трън на глог. Лошото е, че за такава ревност цяр няма.
Мечо Пух

7.   Лоша работа, мисля, че ревността ти е съсипала всичко. Ако можеш да се промениш сама направи го, иначе търси помощ. Защото така никога няма да имаш връзка.

8.   Да такава е,факт.Но седмицата преди да му дам малко въздух от мен се карахме много и аз само му натяквах че има друга и той ми каза да има друга доволна ли си остави ме намира.После дойде и ми се извини че е казал така,но ми каза че в нервите си вече не издържал и ми казал това което само съм му повтаряла,каквото му дошло на акъла,просто искал да млъкна да спре тормоза.От там започнах да се съмнявам така,пак неоснователно разбира се защото той ми обясни нещата,но аз....инато магаре.Сега гледам да съм по-спокойна и знам че в нечии очи съм смешно,но аз не го искам,не искам да ревнувам така и да се съмнявам по този начин работя над себе си но промяната не идва веднага за съжаление.

9.   Отношението на приятеля ти сега е отговорността, която трябва да поемеш за лошото си поведение, непрекъснатите ти натяквания и патологичната ревност. Изглежда осъзнаваш, че единственият начин да задържиш любовта е да промениш тези си недостатъци, но от писмото ти оставам с впечетлението, че това остава само на думи, а в действителност повтаряш историята...особено ревността.

10.   Продължиш ли да ревнуваш, неминуемо ще ти изневери. Човек търпи, търпи и в един момент си казва: Така или иначе ме ревнува, я по-добре да има причина... До момента в резултат на ревността ти те е излъгал на думи, след време ще е и на дела. Вервай ми!

11.   Най-вероятно има друга жена. Аз съм преживяла същото, макар че не бях чак толкова ревнива като теб.

12.   Сама си си виновна ! :)

13.   Любовта между вас просто си е отишла.

14.   Росирос
Не,според мен любовта не си е отишла. ДАВА ТИ ВРЕМЕ,ТОЙ СЪЩО ИСКА ДА РАЗМИСЛИ, дошла си му в малко повече.
Просто твоята ревност е БОЛЕСТНО състояние. УСПОКОЙ СЕ.
Жена на 49 г. съм с 26 г.дъщеря,отстрани история,като много други,познавайки хората от раз,вродено ми е,този мъж е на
място. Ти също не си лошо момиче,само те измъчва твоята
болестна ревност. ТИ му нямаш доверие, казвам ти го като
майка,ЩЕ ГО ЗАГУБИШ С ТВОЕТО ДЪРЖАНИЕ.
На него му трябва спокойствие,любов,разбиране,доверие.
Всеки мъж ги иска тези неща/свестните разбира се/.
ПОТЪРСИ ГО ,ИЗВИНИ МУ СЕ, УСПОКОЙ СЕ, ИМАЙ МУ ДОВЕРИЕ. Много е добър, ще го загубиш,ако не ме послушаш
Вярвай ми в преценката си за него. Ще го грабне някоя друга иии тогава ще съжаляваш и ще си хапеш дупето.
Живота е не е толкова сложен,сами си го усложняваме.
УСПЕХ ! И ми пиши как да се развили нещата.

15.   росирос дай си скайпа или емайла ще ти пиша веднага

16.   скайп :rosiivalio