Несподелена любов
Харесвам едно момиче от курса.Предния семестър започнахме да излизаме по кафенца дискотеки. И двамата сме на 23. Веднъж имаше купон у дома и я поканих но тя отказа понеже си беше на нейния град , въпреки това на следващата седмица излязохме на диско изпратих я до тях , но не са последвали целувки или пък сериозни разговори , понеже по-рано тя ми сподели че се била скарала с бившия си приятел (вече женен за друга)с който били заедно 4 гоини и от като се били скарали се била затворила в тях почти никъде не излизала объркано, а и аз самият смятах че е рано за такива действия. На следващия ден имаше купон тя с радост дойде,приказвахме си общи теми и т.н На другия ден имахме изпит тя искара лоша оценка взе да плаче, аз разбира се не бях безразличен прегърнах я, утешавах я да не плаче, когато наближихме квартирата й тя пойска да седнем в кафето.Там продължи да реве аз я целунах по врата и по ръйата и и казах да престане да плаче, и незнам дали беше грешка но пак не предприех някакви понататъшни действия.Тя иначе веднага се усмихна пожела да се снимаме,после я изпратих до входа й хванахме се заръцете спогледахме се за няколко секунди и се разделихме.Преди това в кафето приказвахме далине иска да остане в този град , но тя каза че иска да отиде на морето понеже там са брат й, а и преди е ходила там да работи и имала доста приятели.Искала да етам далеч от проблемите вкъши.На другия ден се чухме по телефона, по късно ис писахме в skype тя каза че е наясно за чувствата ми към нея(първоначално мислела че харесвам друга състудентка щото се за нея съм приказвал),каза че още в началото е разбрала че я харесвам просто малко актриса си падала се правела че не знае понеже и тя самата не знаела какво иска в момента, било и много объркано , трябвало и време, а й била изгубила вяра в мъжете, даже каза че бившия и също бил добър като мен но взел след това да си прави квото си иска.След няколко дни тя замина за морето . Чувахме се постояно.Веднъж тя каза че съм прекалено добър, според нея това не можело да е истина.След известно време аз натякнах да дойде в ВТ тя каза че не искала там , по морето се чуствала добре , брат и бил там имала и страхотни приятели.На другия ден ми писа че заради мойте тпи уства съм развалил и приятелството между нас, ако знаела че така ще направя изобщо нямало да се запознава с мен.Ами ако нищо нестанело ..край с приятелството ли.След това спряхем да си пишем и да се чуваме за известно време.После отново почнахме тук таме изглжда се дистанирахем един от друг а, аз се бях затворил не се чувствах щастлив нито на концерти нито на дискотеки въобще кадето и да бъда нямах настроение.Една вечер по телефона докато приказвахме пак и казах че искам да сме заедно, тя се натъжи и каза още ли не съм я забравил, имало толкова други момичета , щял съм да срещна по добра ,естествено й отговорих че само с нея съм щастлив.Дните минаваха аз ставах по зле едната седмица почивка която си бях взел лятото мина само в сън ,почти не ядях вода пиех насила, сам не можех да се позная,бях толкова зле че ми минаваха какви ли не мисли в главата.Приятелие ми се чудеха какво става с мен къде е изчезнал веселия човек.За всичкото изминало време тя постояноо ми звънеше оплакваше се за кво ли не(да се чуди човек уж щастлива там, а в същото време оплаквания)Аз като инат след седмици отново и писах този път не се сдържах писахй и че ако е тук и рабоа и всичко ще е ок,казах и да прогледне малко и да види че тоя живот който живее там е до време.Написах и също че не искам да съм снея само за да преспя с нея а просто найстина я харесвам като личност.И още кви ли не работи.Казах и че това че има лоши спомени в ВТ не означава че не може и тук да е щастлива.Впследствие тя ми отговори.Животът бил на изток по добре да умряла отколкото да живее тука даже и за лекций не искала да идеЧе не съм бил наред,Че не искала акъли.Не съм бил аз човека койо да и дава наклона на живота. Ще си правела квото си иска.Това че съм я харесал , кво означавало че трябвало да се пренесе тук ли?Всеки си имал мястото и тя била щастлива там,а и да съм се поогледал и да си намеря друг обект на внимание , а не да се вторачвам в нея все едно е последната жена.Била влюбена още в бившия й и никой друг не я вълнувал."ко исках нещо от теб нямаше да стоя да ти гледам хубавите сини очи".Не искала да ми казва тези думи ама съм бил прекалил и от тук нататък си било мой проблем дали ще и говоря. След няколко дни тя ми писа понеже студентската и книжка е в мен, не можела вече да разита на мен да я дам на нейна приятелка.Въпреки това и казах че ще я запиша.Аз съм чуствителна натура и споделих мъката с роднини ,те ми казаха че това момиче не било наред"понеже им бях споменал че тя няколко пъти ми казва че и писнало от живота искала да умре,веднъж пък кълне колегите си"На рождения ми ден ми писа че пожелава да намера жената на живота и и да бъдем щастливи, аз не вижах как ще стане това като мисля само за нея.Същата ми бе звъняла,обадих се по късно тя почна да реве че нямало вече да се видим,техните не й били дали пари за семестъра(а уж като си писахме ми казва че искала да умре ак осе наложи да се връща в ВТ дори и за семестъра) нямали, само рев и куп оплаквания(незнам не голи направи нарочно все пак знаеше че празнувам РД и можеше на другия ден да се обади)-тя била изхарчила парите от семестъра за квартири.Дойдоха си мой приятели от чужбина аз с излизанията покрай тях взех се чуствам радостен даже за миг почнах да забравям за нея.Тя както уж не искаше а комуникираме често изведнъж взе да звъни пита що вече на я търса,пише по скайп и ми праща една камара снимки да съм я видел(може би знае че така ще ми домъчнее за нея).На другия ден пък ми звън радостна че ще се записва и так адо преди няколко дни.Почнахме лекции първите дни нормално държим се приятелски аз не съм я занимавал пак с мен.Веднъж и намекнах да продължим разговора от skype тя каза и дума да не става прекалено много държала на приятелсвото и не иска да се скараме.На другия ден си мълчахме само тя каза да престана никога не ме биал виждала така, да не би да съм искал да се дистанцирам от нея.По късно през деня и писах sms няма ли начин да се променят работите, от къде знае че нищо няма да се получи между нас. После тя ми писа, нямало как тя била на морето а аз друг град и не искала допълнително да си услужнява живота, не сум и бил безразличен но не изпитвала някакви по специални чуства към мен и не искала да ме наранява.По късно пак писахме в skype аз и казха че е трудно да съм приятел с човек който харесвам.Въпреки всичко и казах да излезем на дискотека понеже и бях обещал.И така вчера излизах на диско но никаква радост или щастие днес пак след работа веднага в дома и цял ден сън.Пак старата песен на нов глас.вече и аз самият незнам какво а правя.А проблемът е че само когато съм с нея изпитвам радост и щастие.Не знам защо се получи така .Незнам дали ако прекъсна комуникацията с нея ще е под добре , btw всеки ден се чуваме тя ми споделя как е минал деня й , повечето случaй се оплаква се от нещо , тя била най нещастна и т.н.Веднъж аз тръгнах да и обаждам нещо тя побърза да затвори.Имам чуството вече даже че дори и като приятел не е , щото поне ако е firend ще изслуша или ще приказвате нещо, а тя повечо пъти се обажда се плаче, казва че само аз съм я разбиал , нещастна била уж и т.н . Бащата е модерен човек, с него рядко споделям нещо(понеже малко съм се дистанцирал от него,а и в детсвто наще бяха разделени и не съм живал с него) даже не съм му казвал за тая, но е разбрал все пак от роднина за кво става въпрос,той ми казва че според него тя просто ме използва , за да звъни всеки ден и да си изказва мъките, а и щото все пак кат почне семестъра тя се има само с мен и няма с кого да излиза. Може би е така просот в момента въобще не мога да мисля трезво, още повече че между нас е нямало нищо , а аз страдам толкова много (явно платоническата любов я има:) Въпросното момиче лятото дори 2ти ми праща снимки с 2 различни момчета, може би да ме накара да се отчуждя.И аз нз какво да правя.Тя уж в началото ми казва че и трябвало време.Един път в началото даже се бъзика, че някакъв нейн съсед и предлагал sex, аз как още не съм и бил предложил.

Коментари

1.   Тази мома те използва, за да си четка егото. Влюбен си, затова не го виждаш.

2.   Росирос 49 г.Прочетох несвързаните ти думи,явно много страдаш. Имам към теб следният въпрос: В последните словоиз-
лияния споменаваш,че те упреква защо не си и предложил секс ? През цялото това време..,тя е искала да си останете ПРИЯТЕЛИ. А сега такива упреци към твоя милост. Нали не те е
харесвала достатъчно ??? И това момиче наистина му има нещо ,както е казал и баща ти, след като говори за самоубийство. Аз
мисля, че те манипулира,харесва и да я търсиш,ако я търсиш
защо досаждаш ??? Това момиче знае ли какво ИСКА ?
СПОРЕД МЕН ЩЕ ПАТИШ МНОГО,АКО СЕ ЗАХВАНЕШ СЕРИОЗНО С НЕйНА МИЛОСТ. Внимавай,утре ще си посегне на живота и теб ще изкара виновен.Бягай по-далеч от нея.
И аз съм модерна жена като баща ти. Послушай ни и двамата
Не ти трябва на баир лозе. УСПЕХ

3.   Малка , манипулативна лигла!
какво да ти кажа повече освен , че живота е пред теб!
в момента в който ти й обърнеш гръб тя ще те иска, но тогава ти ще си щастлив и ще ти е все едно какво иска тя!
това трябва да ти се случи...мисли за себе си!
задай си въпроса интересува ли се тя от това как си ти? как минава твоето ежедневие? какви проблеми и неприятностти срещаш по пътя си?
вдигни глава , усмихни се и продължи напред, а нея остави в миналото!
ти си добро момче и съм сигурна , че ще бъдеш много щастлив , ако мислиш повече за себе си! дръж се лежерно спрямо нея, не е единствената ......
има момичета който ще те оценят като човек,за тях ще си повече от "приятел" ще виждат в теб човека и личноста! според мен тя дори не те познава и не прави усилия за това! е струва ли си да страдаш..?! живей........и се забавлявай на макс......любовта не се търси....тя идва когато не я очакваме! успех!

4.   Ами вчера, днес пак на лекции но не сме си говорили , само ако ме пита нещо.Вчера се прибираме заедно щото сме в една посока,но аз вече се държах съвсем студено нито я заговарям нито нищо,само по едно време взех се смея и то щото тя ме гледаше адски втренчено и взе да се смее После вчера продължи да пише по skype, кви снимки разглеждала ама аз нямало да ги видя щоо били на хартия аз й отговарям кратко и ясно "нищо" и тя явно се ядоса "какво е това нищо" изчезна от skype за минути после ругатни от рода на :мамака му тъп компютър ще го изхвърля,отивам да готвя че ме издразни тоя компютър:, а то я вно се издразни че не и обърнах внимание,ча по късно ми писала"какво ти има, не искам да си тъжен" ама нищо не й писах. Днес отново не съм сядал с нея въпреки че тя направи място, седнах на задната редица.Тя на 2-3пъти се обръща се опитва да завърже разговор. През почивките между лекцийте приказвах само с една колежка обща позната и на 2та с,а нея почти нищо, тя чак се ядоса вика на общата позната че ще ме убиела щото съп правел на инат и се смее. После като тръгвахеме чак нарочно каза на въппросната позната "вземи го с теб го закарай надолу с колата че той с мен не говори или му се скарай за дето се държи така и се смее",все пак продължихме заедно по пътя тя пак само се подсмихва и ме разсмива с маниерите си. Пита защо аз съм бил такъв инат и кво ще променя с това че се държа така, казах и че нищо няма да променя,като толкова иска да приказваме да почне тя темата и така по едно чао и всеки се прибра.