Странно предупреждение от прятелка :(
Здрасти, искам да споделя нещо с вас и се надявам да получа съвет :)
Аз съм на 21 момиче, от година и нещо съм в сериозна връзка.
Преди месец обаче се запознах с едино доста мило момче с което започнах да общувам доста често. Понеже прятелят ми ( да го наречем Х) е доста зает и пътува често, и понякога на мен ми е скучно, а нямам много прятели в Бг, понеже отдавна се преместих и съм загубила контакт. И така с това момче излизаме, забавляваме се ( естествено съм казала на Х че съм с него, но на него не му е много прятно) аз влагам чисто прятелски чувства. Вярно е, че е точно мой типаж и много ми допада, но нищо повече.
И преди 2 дена аз и една моя много добра прятелка излязохме и нещо стана дума за това момче. Тя веднага започна да пита да не сме се разделили с Х защо проявявам толкова голям интерес към това момче. Честно казано не знаех как да отвърна, тя искаше да види какво сме си писали и др. И аз и показах нямам какво да крия.
Тя си замълча и после ми каза внимавай какви ги вършиш...
От тогава не съм я чувала..
Как трябва да го тълкувам това изречение...
Моля ви ако е възможно напишете вашето мнение...
Благодаря :)

Коментари

1.   Ами тя най-вероятно е шпионка на неговата приятелка пък - и той явно не е свободен и това предупреждение е от благоверната му. Или скъсайте с половинките си, или ще има драми. не можеш да си с двама

2.   Няма такова нещо като "чисто приятелски чувства" между мъж и жена. Просто НЕМА такова животно ;) Признай пред себе си, че ти е интересно момчето и би искала да стане нещо повече и тогава ще можеш чрез разума си да решиш какво да правиш. Първата стъпка обаче е да го признаеш ;)

4.   ами явно като страничен наблюдател вижда това, което ти не можеш - че явно се харесвате по различен начин.

5.   Като опит да вкара малко разум в главицата ти.

6.   1. Щом си му казала, че си с него и не му е станало приятно, какво изобщо правиш още с този човек?
2. Приятелката ти е доста нагла. Не си длъжна да и показваш какво сте си писали не сте на по 14год.
3. Какво е искала да каже? Може би завижда или знае, че той си има друга приятелка.

7.   От авторката :)
Момчето си няма прятелка , знам със сигурност защото познавам близките му и естествено съм попитала. Не, че флиртувам с него, но все пак да се съобразявам. Вчера се видяхме и той ме прегръща, смяхме се. Отидохме на плажа беше много забавно. Х ми звънна, щял да си дойде по-рано от Австралия да сме ходили някъде, но като разбра с кой съм доста се разсърди, разбирам го, но не мисля че е кой знае какво. Аз си го знам той ме ревнува дори от братовчедите ми.. Абе това връзките са много сложна работа :(

8.   Вероятно го харесва и ревнува, защото иска тази близост и вниманието, което получаваш от това момче.. мисля че го е харесала преди теб, ама не ти го казва по лесния начин :D

9.   Нищо не му е странно на предупреждението, странното е че си имаш сериозен приятел, а се занимаваш с друг.

10.   А на теб щеше ли да ти е приятно твоят сериозен приятел да излиза назад - напред с някаква друга и да се прегръщат? Според мен просто искаш да оправдаеш излизането си с въпросното момче.

11.   Момиче, постави се на мястото на гаджето ти! Това, което правиш не е правилно и приятелката ти ти точно това се е опитвала да каже. Имам чувството, че и двамата се харесвате, но не си го признавате. Разбери какво наистина чувстваш към това момче. И след като си наясно с нещата, сподели и с двамата как се чувстваш и какво искаш.