Любовта боли - как да премина през болката?
Здравейте! Не мисля да Ви занимавам много с моята любовна драма.. Накратко :
-Запознах се с едно момче съвсем случайно, любовта ни не е като другите.. в началото всичко беше като на майтап, излизахме, опознавахме се, прекарвахме много време заедно, защото адски много си съвпадахме и по характер и държание и вкус.. но, много се и карахме, скъсахме доста пъти.. аз го нараних с думите си, и той с неговите.. не беше перфектното момче, имаше си доста откачени черти които ме плашеха и дразнеха понякога, но аз се влюбих даже в тях.. и аз не бях перфектна, но толкова си свикнахме, че сега даже все едно част от мен се срина и потъна някъде, 1 година мн любов и страдание.. как да го забравя? Моля, ако някой знае, да даде някакви съвети :(

Коментари

1.   Първо няма "перфектни хора ". Спококно няма смисъл да страдаш, всичко ще отмине с времето. Ще се влюбиш в друг и готово.

2.   И да искаш, и да не искаш, ще го преживееш, споко :)
Ще го забравиш, ако не го виждаш, ако мислиш за друго, ако си намериш друг :)
Ако моята ситуация ще те успокои - голяма любов с момче от моя клас, после тръгна с друга от същата гимназия, сега всеки ден ги виждам заедно, а още съм влюбена в него :D А имаме да се гледаме още 1-2 годинки :Д
Всички сме минали през това, ще минеш и ти :)
Времето лекува. И новото гадже също.

3.   А защо трябва да го забравяш? Нищо ли не се получи по между ви?

4.   Трябва ти време, мила. Толкова обичах момчето и толкова бях привързана към него, че когато ме заряза близо половин година след това се опитвах да му пиша или да му се обадя или поне да си останем приятели, продължавах да го искам. Постепенно взех да забравям за него, казвах си как не заслужава нито една секунда от времето ми, нито да си мисля за него. Преодолях го, трудно с много плач и сълзи, но го направих. Сега се смея на себе си как съм могла толкова време да страдам по едно копеленце.
Мила, този твоя не заслужава дори за секунда да премине мисъл за него в главата ти. Стягай се, излизай повече с приятели, прави си забавлението и гаврите и помни, че това ЩЕ мине. Не гледай назад

5.   Не можеш, единствено времето помага и то ако му позволиш. Позволи на времето да те излекува.
АКАТИМ

6.   Не времето, а хората лекуват! Новата любов измества старата. ;)

7.   Любов с любов се лекува, девойко.
Обичам да казвам, че любовта е лудост, която се лекува с друга лудост - секса.

8.   Ти няма да го забравиш, но с времето ще свикнеш да си живееш нормално, ще свикнеш с болката от спомените, а когато свикнеш, ще си намериш по подходящ. :)

9.   аз също обичах дълго време едно момче.. Той ми даваше напразни надежди.. Да не говоря как се направи на най-сериозния и накрая послуша други хора, които едва ли не му намериха жена.. от неговата раса.. И после го забравях много време.. Сега ми е мъчно, че попаднах на такъв мъж, където не направи нищичко, за да ме задържи..

И ти пожелавам да намериш мъж, който ще прави неща за теб, за да се почувстваш истински щастлива, а не да страдаме само по хора, които не си мърдат и малкия пръст, за да ни видят усмихнати!!

10.   аз също обичах дълго време едно момче.. Той ми даваше напразни надежди.. Да не говоря как се направи на най-сериозния и накрая послуша други хора, които едва ли не му намериха жена.. от неговата раса.. И после го забравях много време.. Сега ми е мъчно, че попаднах на такъв мъж, където не направи нищичко, за да ме задържи..

И ти пожелавам да намериш мъж, който ще прави неща за теб, за да се почувстваш истински щастлива, а не да страдаме само по хора, които не си мърдат и малкия пръст, за да ни видят усмихнати!!