Объркана съм
Бях на 16 а тои на 18 когато започна нашата връска аз учех в неговия град и се виждахме всеки ден но когато станах 11 кл.се преместих в Благоевград това несъмнено не попречи на вруската ни защото аз много го обичах тои бе първото момче с което имах нещо интимно след като завърших заживяхме заедно в тях лятото но започнах аз 12кл.и се разделихме аз пак отидох да уча но толкова бях го заобикнала че се преместих пак да уча в неговия град започнах у4илище и не след дълго време разбирам че сум бременна тои тогава ми каза не съм готов за деца още бе малък на 19 и ме накара да напражя аборт но аз бях толкоз заслепена че се сагласих но след като отидохме в болницата не разрешиха защото аз бях на 17 и трябваше родителите ми но тои ми забрани да им казвам защото те нямаше да го позволят и накара маика си да се представи за моя и така се получи аборта въпреки че неисках да го правя го направих зада него загубя него но след месец наи много тои ми изневерява и си ляга с друга аз го питам защо а тои ми казва еми ебеше ми се много тогава но аз жвпреки всичко му прости и продулжих да съм с него дори след тая изневяра тои започваше да ме бие когато неисках да изляза но аз бях много заслепена от лубов търпях всичко дори не казвах на никого но някъде пак след месец една моя приятелка казва на маика ми и тя му казва да се ойени за мен а тои и казва малък сум още нека да завърши и тя решава да съди маика му за тожа че се е представила за моя а пъка тои тогава ми заявява че връската ни приклучва щом моята маика ще съди неговата аз не можех да се примиря и многократно му казвах ще направя всичко възможно маика ми да неуспее да направи нещо и така и направих когато ме викна полицията казах савсем други неща и поради липса на доказателства маика ми неуспя да напражи нищо.След това му казах ето виждаш ли а ти неми вярваше а тои тогав ми каза само едно мерси.Аз след това започнах да го търся по тф. а тои ми затваряше или ми казваше неискам да те виждам неискам да чувам нищо за теб знам че заради теб няма да съдят маика ми но това което искаше твоята маика да направи просто няма как ние да будем заедно пак молех го продължение на 6 м но уви тои така и не пожела.Ето сега от май месец не го тярся докато тои не ме потърси началото на септември да ми кавже че ще заминава за италия и от тогава всеки ден си пишем по скайпа иска като се върне да излезнем някъде само двамата аз когато го пипитам защо ме търсиш тои ми отг.домъчня ми за теб а цяло лято дори несе сещаше за мен споделя ми че незнае какво чуства кум мен нее обич казва нее омраза но чуствам все още нещо кум теб ми казва но никога няма да забравя маика ти какво щеше да направи и няма как да бъдем заедно отново.Незная защо ме потърси отново защо иска да се срещнем някои ден след като незнае какво чуства към мен след като нямаме вече шанс от една страна заради маика ми от друга защото вече почти год.не сме заедно.Посъветвайте ме ако можете аз немога да го разбера с някаква ли цел го прави това или може в бъдеще да се съберем пак според вас дали някога ме е обичал след като е бил с мен 2 год и ако ме е обичал дали още е така???

Коментари

1.   Дори не го прочетох до края... Измислена история, неграмотно написана и малоумно изложена, без всякакъв стил. Това мисля аз :)

2.   Наивница...това е думата, която те описва най-добре. Загърбила си майка си,заради някакво момче дето не го е грижа за теб и което те е накало да абортираш,въпреки че неискаш и е представило майка си за твоя? Е извинявай,но ако бях на твое място нямаше и да го погледна,не той трябва да казва,че нищо неможе да има между вас,а ти,ти!Осъзнай се момиче,прекрати всякаква връзка с този господин,и си живей живота

3.   Да си чувала за съществуването на ЗАПЕТАЯ И ТОЧКА в българският език...срам

4.   Скъпо момиче, извинявай ако ти се сторя рязка, но мисля че това че сте се разделили е най-хубато нещо корто ти се е случвало напоследък. Нещата които ме възмутиха в твоята история бяха много. Това, че те е биел, че оправданието му за изневяра е "ебеше ми са мноо", но най-много ме потресе,че майка му една "зряла" жена се е представила за твоя майка,вместо да се застъпи да кажеш на майка си.Тя е гледала единствено интересът на сина и от това което прочетох синът и изобщо не те обича. МАйка ти е в правото си да я съди, а ти си постъпила много глупово като си застанала на негова (тяхна) страна и срещу майка си. Не знам според теб от кое от нещата който си написала изводът би могъл да бъде,че той те обича. Естествено,че всяка връзка си има проблеми и в никакъв случай не заклемявам изневярата като нещо не простимо,но всичко си има граници, а в твоят случай нямам думи колко са ти прекрачили границите. А приятелят ти,ако те обичаше след като си направила аборт щеше да гледа само как да ти помогне и да се чувства отговорен,наи-малкото да ти покаже,че е до теб не да ходи да се "ебе".Забрави го този "мъж" и продължавай напред.Без него ще ти е милиони пъти по-добре.
П.С.Извини се на майка си,задето си излъгала,защото съм сигурна,че е направила всичко само за да те защити.
lo

6.   Елементарен правопис, елементарен стил, елементарна история - не мога да повярвам, що за хора сте?
Мечо Пух

7.   Просто ставаш и си тръгваш, без да се обръщаш назад. След като си го направила вече, не се занимавай повече да го мислиш. Колкото повече го мислиш, по-лошо.
Ама това, ама онова...обади ми се, не ми се обади...само излишна мъка. Сложи му чертата, а как да стане - като поискаш.
Тук няма "искам да искам". Или искаш, или не.

8.   Някога може и да те е обичал, но сега обича майка си повече. А на теб се обажда защото му се ебе! От теб зависи дали ще станеш парцал!

9.   за коментар номер 1. Щом е измислена не съм такув човек но дано ти се случи това за да те видим тогава