Семеен съм от 15 год в къщи всичко е наред с изключение на секса
Здравейте! Семеен съм от 15 год в къщи всичко е наред с изключение на секса, преди да сме започнали да правим секс аз знам как ще свършим! Опитвъл съм какви ли не неща но напразно! Намерих си любовница /което се оказа не толкова трудно колкото си мислих/ но с нея се чуствам като вибратор използван и пребран! Иска ми се романтична вечеря флирт и чак тогава див секс! Много ли искам? Или трябва да се примиря че качествения секс за мен е история вече?

Коментари

1.   за наш ужас от тук на татам във времето-ще бъде така (докато ни се отваря парашута)....колкото повече се замисляш-толково повече се сгамбваш психически а не след дълго ще дойде и физическата немощ и тогава ще си мечтаем за времето когато сме се чувствали вибратори.

2.   Пич на каква възрас си? В твоя проблем откривам сходен с моя проблем.Аз също съм семеен от 15г.От известно време секса в къща здраво боксува.Качество слабо на фона на това което сме правили през годините.Първоначално го свързвах покрай отглеждането на дветени близначки.Минал съм и през любовна връзка преди няколко години. И даржа да ти кажа че по време на нея и след нейното приключване нещата в къщи доста се промениха в положителна посока.Подейства ми като че презаредих.Явно не си попаднал на правилната любовница.И сега за да излезна от това полужение в къщи явно ще прибягна до същите мерки.За да стигне едно семейство до това полужение в каквото сте вие и моето не причината само в нежната полувинка.Замисли се!Намери това което ти трябва макар и за няколко месеца.Жена кято да те съживи.Успех!

3.   на 37г.съм ще пробвам пак,то друго не ми остава няма да се откажа от секса още ми е много рано!дано да помогне!мерси!

4.   Здравейте!!!
Това не е проблем само при мъжете, а и при жените.
Аз съм на 30г. и от девет години съм с моят мъж, така да го нарека, защото нямаме брак, но пък си имаме едно детенце. Той е вечно много ангажиран с бизнеса си и през последните години не отделя кой знае колко време в ласките преди секса, а направо преминава на секса, което на мен не винаги ми харесва. Преди повече се стараеше, но като се замисля това май беше доста отдавна. Дори напоследък постоянно ме пита дали не искам да пробваме и с друга двойка да правим "суинг" извинявам се ако не се пише така. И това ме навежда на мисълта, че на него не му е вече много интересно само с мен.

Покрай неговото занижено желание за ласки и аз не се старая много за него. Знам, че преди ми е изневерявал, но в тоя момент не мога да го твърда със сигурност. Не бих се учудила ако го прави, но пък ако го прави явно се е научил как за да не ме наранява, както е било преди. За сега не ми е от такова голямо значение това, че не е много романтичен, може би защото съм ангажирана с детето, но сигурно с времето ще започне да ми липсва и тогава ще му мисля. Та искам да кажа, че това не е само при теб, дори си мисля, че с повечето двойки е така. За съжаление!!! Желая ти успех!!!

5.   Браво на вас мъжете мислите че жена ви нищо не подозира за това че изневерявате усеща се във въздуха навсякъде а колко боли лъжата колко боли от това да се почустваш втората. Говоря от позиция на изоставената чийто мъж се заигра да освежи брака ни и остана там сега съм с моя малък мъж, моя син, който иска баща си, но неговата свежа тръпка го отдели от нас завинаги. Замислете се струва ли си все пак не й е по различна от на жените ви

6.   За нас яестно казано е идеален суинга и ние не сме женени имаме си детенце просто един ден седнахме говорихме и двамата бяхме съгласни пробвахме и ни хареса а секса м/у нас стана още по хубав и не смятаме да се отказваме избираме си твърдо другите партнъори и ако на някой от нас не му допада другия нищо не се случва ако някои двойки не могат да говорят помежду си и открито и да се решът на такава стъпка значи не всичко могат да си кажат и да обсъдят заедно ПО ДОБРЕ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ отколкото изневерите лошия брак или връзка с кофти край и за двамата

7.   омръзнала ти е, търси разнообразие, ползвай платена любов с млади студентки, ще разнообразиш, Накарай жена си да си смени цвета на косата, да си направи интимна прическа, да разнообразите, ако и дамата е разкрепостена наемете си млада проститутка за тройка, така става промяната