Жените - винаги могат да усложнят всичко
Преди 3 седмици, всичко в живота ми вървеше само нагоре. Хубава работа, добри пари, достатъчно почивни дни и дори успях да вляза в хубав университет със сериозна специалност. Единствено в любовта куцаше схемата, но не ми пукаше толкова и тогава се появи ТЯ. Позната, с която се знаем от 2-3 години, но бяхме на принципа здравей-чао.Всичко започна с малко чатене във фейсбука, после скайп и след седмица започнах да усещам, че бързам да се прибера, само за да си пиша с нея.Разговорите вървяха леко, шеговито, много от интересите и се оказаха и мои.На моменти мислехме абсолютно еднакво и с перфектен тайминг пишехме едно и също. Просто усещането беше необяснимо. Появиха се чувства в мен, чувства които не бях изпитвал дълго време.И ето след няколко дена се озовахме вечерта на една вила с група приятели.Всичко изглеждаше, че ще се вземем.Да ама..Оказа се, че тя също имала "нещо" към мен, но просто в момента не искала да взема такива решения ?! Какви решения по дяволите искам да запитам, не сме тръгнали да решаваме глада в Африка или нещо от сорта, не е нищо съдбоносно.Вие жените винаги сте ме изумявали и ще продължавате.Просто това неможах да го разбера.Конкретна причина няма, всичко е...И най-тъпото е дори и да проявя търпение, което аз нямам след като "една" ме въртя както си искаше 4 години, отивам да живея в друг град след 10на дена за 1 месец, а когато се върна тя няма да бъде в България за известно време, а се съмнявам тия чувства, които е изпитвала да се запазят..пфф.В момента ме е налегнала една такава деморализация, че просто няма накъде.От 2 години не се бях чувствал, че живея такъв безцелен живот.И ето пак като някаква природна стихия ме удариха всички чувства, които спомените ми навяват.И самите ни отношения ся отиват по дяволите.Разговорите ни стават едни такива...насила, имам чувството че трябва да и вадя думите с ченгел от устата, а колко ненавиждам това само..Както и да е..мисля си..трябваше да го очаквам, то много хубаво..не е на хубаво.

Коментари

1.   Не те харесва, приеми го и не навлизай много надълбоко :) Мога да си основа отговора, но няма смисъл :)

Мег*

2.   А ти какво очакваше? Да каже "поговорихме си в нета, време е да правим секс". Може би си се опитал да я притиснеш, замисли се. Важно е нещата да текат по естествен начин, а не да и задаваш кардинални въпроси още на първата ви среща. Не разбрах - от нета ли се познавате? Срещата на вилата първата ли ви беше?

3.   Много си циничен, братко. За едното спане ли само поддържаш отношения? "Чувствата", за които споменаваш, съвсем ги няма...поне от написаното не си личат.

4.   Виж сега пич...няма да стане тази работа ,да знаеш
Ако една жена има чувства към теб и ако си достатъчно наблюдателен и интиутивен ще го разбереш по поведението ,погледа ,усивката ,трепета в гласа и т. н.
Вярно е ,жените са непредвидими,понякога сложни за разбиране,но чувствата не могат да скрият така лесно.
Трябва да се научиш да ги РАЗБИРАШ,всъщност това е едно от нещата ,които искат.

Мисля си ,че въпросната дама просто НЕ иска да нарани чувствата ти и отговоря уклончиво...какво има да мисли или те харесва или не.

Каквито и други съображения да има,те моментално биха останали на заден план ,ако я има ТРЪПКАТА.
Тази тръпка ,която НЕ би могла да се появи в резултат на някакъв мисловен процес,колкото и да си напъваш мозъка.
Ако тази жена те харесва ,няма да мълчи като пън,а ще чурулика като птичка,ще говори ,ше коментира, ше разказва за всичко... няма да млъкне.

По добре е да насочиш "природната стихия" към друг обект,знам че не е лесно,но не прави безмислени усилия да запалиш огън с мокри дърва.
Успех !

5.   Останах с впечатлението, че всичко е станало много бързо /поправи ме ако греша/ и момичето вероятно има нужда от време, за да прецени ситуацията. Напълно я разбирам, аз също трудно се решавам на връзка, може би поради недоверие. Всъщност причините може да са много, но трябва да си търпелив. Ако наистина чувстваш, че тя е специална, почакай, не бързай, съобрази се с нейните мисли и емоции. Тя ще оцени това, сигурна съм :) Успех!

6.   Росирос
Момчето ясно е писало,че се познават от година две .
Неговата позната му е дала надежда,пишейки си с него.
И тя му заявява,че има симпатии към него.
Ако, не го харесва ,няма да се занимава с него.
Или пак поредната,която се подиграва с чувствата на.....
хората?

7.   Изобщо не става на въпрос за секса. Проблема е, че ми е обсебила мислите.Знаем се понеже бяхме от една гимназия.Както и да е тъпото е, че ми каза че ме харесва, не съм и бил безразличен и се радвала че съм го забелязал.Все едно..май ще действам по старата схема, ще се надявам че разстоянието и невъзможността за контакт ще ме укротят.

8.   Може да не е готова за сериозна връзка или пък да си мисли,че искаш само секс