Стигам до оргазъм само ако ме погали с пръсти и то настойчиво и дълго.
Аз съм жена на 35. Семейна съм, имам деца. Поддържам се, стегната съм, мъжете се заглеждат по мен. Обичам съпруга си независимо че понякога имаме разногласия. Последното такова продължи няколко месеца и се отрази на сексуалния ми живот. Ето вече 2 години не мога да свършвам в секса, когато го правим по нормалния начин. Стигам до оргазъм само ако ме погали с пръсти и то настойчиво и дълго. Или ако си го направя сама. Какво ли не опитвахме-напивах се, гледах порно, не става и не става. Но почне ли с ръце, особено ако го напътсвам с моите, свършвам бързо. Срам -не срам, реших да опитам с друг мъж и го направих с едно старо гадже-женен мъж, за да няма недоразумения. И пак така-изпитвам удоволствие, но не до края. Имам чувството, че ми трябва нещо по-така, нещо по-нестандартно,не знам и аз какво вече.. Чудя се нормална ли съм, да ходя ли на лекар, какво да правя? Мъжът ми мисли, че си имам любовник и затова не свършвам с него, кажете ми какво да правя?

Коментари

1.   Росирос
Според мен ,жена на 49 г,любовта си е отишла,спряла си
да го обичаш.
Затова не изпитваш удоволствие от секса.
А,не че си имаш любовник.Много елементарно УОТСЪН.

2.   Да си седнеш на задника, това направи! Божеее, заради единия оргазъм окичи мъжа си с рога. Аз пък никога не съм получавала оргазъм спонтанно, без да си помогна, но и през ум не ми е минавало да търся някой да ми го направи. Гледай си живота и не се занимавай с глупости. Заслужава ли си заради някакъв си оргазъм да загубиш всичко, което си постигнала? Няма доктор, който да ти помогне. Всичко е в главата ти, в настройката ти. Не е физиология.

3.   Eми мъжът ти правилно мисли - ти ИМАШ любовник.. обичаш го ама айде що да не опиташ и с друг нали.. ВАЖНОТО е че свършваш, жено - с ръце, без ръце - тва е положението. Любов при която се изневерява не е наистина любов. Замисли се дали още искаш да сте заедно или е заради децата!!!!!!1

4.   Всичко ти е нормално. Наслаждавайте се един на друг и толкова. Не се приемай за различна само защото не можеш да влезеш в някакви рамки- в секса рамки на поведение няма.
Успех
Д-р Хаус

5.   Аз съм на 37 години. Сама чрез подходящо стимулиране на клитора свършвам безотказно... С мъж е много по-трудно... или невъзможно. Както ти си написала-изпитвам удоволствие от секса, но не до края...Единствено настойчива клиторна стимулация Е в състояние да ме докара до оргазъм... Правила съм секс с много чувство, дълго време и с мъж, когото ОБИЧАМ, но въпреки това... Всичко опира до психика, навременно дразнене /на клитора най-вече/ и доверие и искреност с партньора....

6.   Ти си като всички жени- много изпитват удоволствие само от стимулиране на клитора. И с мен е така. Не мога да изпитам удоволствие само от половия акт. Просто сподели със съпруга си и нека ти доставя удоволствие по този начин. Успех!

7.   Иди на лекар да видят какво става..може да има някакъв проблем. Вземи и мъжа си с теб, когато отидеш за да не мисли, че имаш любовник!

8.   Ми...щом си му изневерила (макар че не е тва причината да не свършваш) все пак си имаш любовник....пробвайте с лубриканти

9.   Божеееееее ти вместо да се радваш, че свършваш си седнала да се оплакваш как свършваш и на всичко отгоре си окичила мъжа си с чифт великолепни рога !!! Ако знаеш само колко фригидни жени има на тоя свят които никога не са познали оргазма и само са чували за него...Просто спри да правиш глупости и обясни на съпруга си къде ти е хубаво да те пипат за да получиш максимум удоволствие. Ако наистина те обича - ще те разбере и всичко ще си отмине от само себе си. Желая ти успех.Дано да съм ти бил полезен...

10.   Ех, от кога си мечтая да си намеря любовница която да задовалявам с пръсти...Оргазъмът е смисълът на живота! И от емоционално и от здравословно състояние. Намери начин да получаваш редовен оргазъм, ако не искаш да те удари критическата на четиридесет! Ако мъжът ти го смята за неестествено, намери си друг като мен:)

11.   № 2 смятам, че никога не си достигала до ОРГАЗЪМ щом разсъждаваш по този начин.

12.   С единия от партньорите си съм имала влагалищен оргазъм, със сегашния си партньор- не, става само с пръсти, но никога той не е повдигал въпроса защо е така, нито пък аз. Просто се наслаждаваме на това,което се получава и сме щастливи. Обичам го много, харесва ми актът с него, но върховното удоволствие идва по друг начин. Но какво от това? Нямаме проблем.