Бройката има ли значение?
Здравейте, един въпрос ме мъчи наскоро. Казват, че жените с по голяма бройка, нямат щастлив брак или изобщо брак. Нямали успешни връзки и тн. Тъй като започнах много рано полов живот, съм си насабрала засега бройка, имала съм и доста сериозни връзки, но ме притеснява това, че като съм била с много мъже няма да имам успешен брак, (млада съм и ще бъда занапред и с други мъже). А и още нещо казват, че секса омръзвал ако го правиш от ранна възраст? Как мислите вие? Поздрави :)

Коментари

2.   Тия статистики не знам на кого са от полза, всеки човек е индивидуален. Няма как да предскажем бъдещето ти, дали ще ти омръзне секса и кога точно, ако стане така. В даден момент ще почувстваш дали искаш деца и семейство.

3.   " А и още нещо казват, че секса омръзвал ако го правиш от ранна възраст? " - има логика. Секса освен кеф е и труд и хабене на енертия, поне при мъжете е така. Така както труда дотяга, ако го практикуваш още отрано, така и секса, като всеки труд ще ти дотегне по отрано. А и каква разлика ще усети една жена, която се чука от 15 годишна и един ден се задоми!? Тя до такава степен се е ошлайфала, че след като роди, секса вече и дотяга и затова са и честите разводи, т. е., липса на желание за семейство. При мъжете не е така. Бройката не е проблем, защото те не влагат чувства, а само нагон, напън от хормони и при секс, само изпускат налягането, това е крайната цел. Ако нямат жена до себе си, го правят по други начини, но бройката няма значение. Ако, когато решат да кротнат до една жена, и тя излезе свястна, т. е., не е била бройкаджийка(за такива има друго определение, но тук не искам да го използвам), тогава на жената й е интересен живота, правят си деца и си живеят щастливо. Има и обратните случаи. Жена която не се е начукала навремето, след като се омъжи, започва безразборно чукане и си разваля семейството. За такива важи поговорката, пази Боже, сляпо да прогледа. Такива са повечето жени, дошли от село, там са били на сухо и като попаднат в града сляпо-проглеждат и гледай какво става. Момиче, зависи от пълнежа на главата, а не от това което е между краката.

4.   Ами всичко зависи от теб момиче. Аз съм млад мъж излизам с доста жени тези който са прекалено лесни не са ми интересни и също така няма никога да им имам доверие. Смятам че за добър брак е нужно доверие и разбирателство, което се постига трудно ама ти ако скачаш от 1 на 2 на 3 постоянно няма как да го постигнеш.

5.   За мен лично има значение и то е че момичетата с голяма бройка губят уважението на едно момче
Момче на 24г.

7.   Щом си задаваш подобни въпроси, значи вече си утекла.
Цял живот ще подбираш най-добрите строителни материали и никога няма да съградиш къща. А връстничките ти вече 20-30 години ще живеят в построени къщи, вярно по-посредствени от твоята мечта, но все пак реални.
Всъщност, от тебе зависи.

8.   Сексът не омръзва авторке... просто парньорите се сменят за разнообразие както е в твоя случай!

9.   Ами те могат да казват каквото си искат, а в крайна сметка си РЕШАВАШ САМО ТИ ЗА СВОЯ ЖИВОТ. Като намериш мъж, с когото искаш да си, както и като затиктака биологичния ти часовник, ще трябва да се примириш с един мъж поне за известно време, а защо не и за повече?

10.   Съгласна съм с хората горе - не смятам, че си се изхабила физически, че едва ли не сексът ще ти омръзне, защото си била почнала малка, а по-скоро, че ще имаш проблем за сериозна връзка, защото си свикнала често да сменяш „материала“.
Сексът иначе не омръзва, спокойно тук, но когато една жена свикне с различни мъже, не вярвам, че тя е в състояние да остане дълго с един мъж, защото в дългата връзка има и проблеми, не само мед и масло и често трябва да правиш компромиси за своя сметка в името на общото, което жени като теб не могат просто. Най-често просто вярвате, че навън ви чака нещо по-добро.
И още едно нещо явно не ти е казала майка ти - един човек, това е неговото име, а за жената е много важно да има добро име на сериозна жена. Няма начин мъжете, с които си била да са всички читави - с повишаване на бройката, се повишава вероятността и от това да си попадала на пълни идеоти, които на 100% са разгласили наляво-надясно интимни неща за теб - всеки мъж има мъжка компания - на нея дори читавите мъже разказват такива неща, тоест освен мъжете, с които си била, сложи още 5 пъти повече мъже, които знаят всичко за твоите сексуални навици и предпочитания.
Ако се чудиш защо мъжете се лепят по теб като мухи на мед, то е и защото вече ти се носи име на лесна.
Ако искаш нещо сериозно не е късно, но ще трябва първо ти да се промениш, после начина си на живот и най-добре отиди в голям град, където и нравите са различни, но и никой не те знае коя си.
Не бързай със секса другия път. Излизай към 3 седмици с някого поне, преди да се стигне до там и се дръж по-дистанцирано, бъди трудна. Не разказвай за миналото си! Не показвай от самото начало прекалена опитност и живей до намирана на сериозен мъж без секс.
Ако направиш горните имаш някакъв шанс за семейство и връзка, но честно казано аз съм скептична. Не вярвам, че дори да привлечеш някого за сериозна връзка, ти ще умееш да задържиш интереса си дълго върху един мъж. Винаги жени като теб търсят тръпката, приключението, по-добрата алтернатива, винаги гледат в чуждите панички и си мислят, че с нов мъж ще е по-добре - дори с мъжа на тази или онази жена..и пак им се случва познатото - не са щастливи с някого и търсят алтернативата. Това е главната причина такива жени да не умеят да създават здрави семейства и мъжете да не искат повече от секс с тях, защото инстинктивно ги усещат тези неща, а и по-опитните мъже ги предпупреждават да не създават семейства с жени като теб. Често са се опарили на младини, но и има и хора, които не искат да стават за смях. Забрави например за успялите мъже с висок социален статус- известни адвокати, прокурори, лекари, хирурзи, банкери, бизнесмени. Те никога не биха създали семейство с жена като теб, за да не станат за смях заради многото си бажанаци и големи рога един ден.
Ти решаваш все пак каква ще си и никога за промяна не е късно, но ще ти трябват много дисциплина, желание за промяна, любов към мъжа ти и търпение . Всичко зависи от теб, но без промяна няма да мине - ти неусетно просто водиш различен начин на живот, който ти пречи. Намери си и нормални приятелки, огранични излизанията по дискотеки и забрави за секса за 1 нощ или 1 седмица - не се държи евтино, за да не бъдеш евтина.
Една жена

11.   Много добре са ти го обяснили надълго и нашироко - курвенските ти тенденциѝ сериозно ще ти попречат да създадеш стабилно семейство. Това е способ, закрепен от Еволюцията, държащ курвите при другите утрепки. Добрата за теб новина е тази, че можеш да поизпаразириш на някой и друг мъж преди целия свят да разбере каква всъщност стока си. :)

12.   Да, бройката има значение. Кажи ми авторке, какъв извод ще си направи един човек за теб, ако примерно си на 20 и си спала с 20 мъже?
Колкото до изказването на номер 5 - "За мен лично има значение и то е че момичетата с голяма бройка губят уважението на едно момче" - така е, но защо само при момичетата? И аз например не бих уважавала мъж, който е спал с голяма бройка жени. Веднага ще си помисля, че е или кръшкач или не обича да се застоява с едно момиче дълго време. Ако търсиш мимолетна връзка, няма да е проблем. Но хората, които не се занимават с такива неща и търсят сериозна и здрава връзка едва ли ще хукнат към подобни "мачовци" или леки жени. За мен е еднакво и при мъжете и при жените. Защото не може да наричаш една жена преспала с много мъже - ку*ва, а мъжа да бъде герой или плейбой. Каквато е жената, такъв е и мъжа. Нека всеки прави каквото иска с живота си, но това си е цялата истина. Независимо дали си мъж или жена, никой няма да иска да се задоми с човек - бройкач.

13.   Не трябва да ти пука... бройката няма да ти е написана на челото все пак. Има една приказка че мъжете винаги преувеличават че имат много а жените обратно... прикриват. недей да се хвалиш и да говориш затова и всичко ще е ок. Все пак опита с много мъже може да те направи и по добра в секса... всичко си има и плюсовете. Да не ти пука

14.   Зависи, повечето мъже мразим да имаме сериозни връзки с курви (жени, на които бройката партньори им е колкото годините). Примерно аз никога не бих създал семейство с жена, която е имала повече от 2-З партньора през живота си.

15.   Аз пък мисля, че ще си намериш добър мъж. знаеш ли защо? На принципа, че хубавите ябълки свинете ги ядат. За обиграна като тебе не е никак трудно да надуши и да омотае някое читаво момче... Язък за него....

16.   Напротив, мило момиче, точно жените с опит имат най-успешните връзки после. И не, не се изхабяват по никакъв начин, а напротив - развиват сексуалността си и си създават реална оценка с какъв мъж искат да бъдат и какво да търсят. Жена с опит, която не се хвърля залуду в брак, е най-вярната съпруга после. Всеки уверен в себе си мъж, би трябвало да се чувства истински късметлия, че има такава тигрица! Дама в живота и палавница в леглото :)

Личи си, че си интелигентно момиче. Единствения ми съвет към теб е да използваш предпазни средства :) И да си избиеш всякакви щуротии от главата :)

М25

17.   Номер 15 16 и 13 благодаря!
И на останалите благодаря за мението все пак аз ви го поисках, но не бързвате с изводи като "курва"! Просто съм била прекашено наивна и съм имала неуспешни връзки! Не обичам да бройкам, или да ги сменям често! Аз съм много амбицйозна и много трудолюбива! Не смятам, че съм курва! Но все пак благодаря за вашето мение :)
Авторката.

18.   Всичко е относително за една връзка трябват двама души ти и курва да си и девствена да си отговаряш само за 50 процента от една връзка,а другите 50 процента се падат на мъжа до теб,така че всичко е и малко късмет в живота.

19.   мнението ми се покрива до голяма степен с това на номер 10.
авторке, не знам на колко години си, но наивността е оправдание за доста млади момичета. разбирам младост, неопитност, доверчивост, но 30 пъти неуспешен избор (примерно) си е жив курвалък:-)) това дали си амбицИозна и трудолюбива няма отношение към темата. и да, никоя не смята себе си за курва:-)
прочети няколко пъти мнението на 10, може да се познаеш в него.

20.   Хе, едно две неща може да се прикрият, неглижират. Но 20? Нямам представа дали съществува мъж на когото да кажеш - аз съм егати разпоретината, айде сега да си направим хубаво семейство. Има примери на оженени за проститутки, но там е друго. Проститутките не се забавляват - те бачкат. И като спрат професията имат шанс за брак.

21.   Жени на по 20-25, които са били с повече от 10-15 мъже-- ми сори, ама не стават. Толкова

23.   Дори и да скриеш от бъдещия ти мъж с колко си била, рано или късно той ще разбере. Такива неща не се прикриват. Казвам ти го от опит.

ПС: Мъж на 26

24.   За мен връзката с колко мъже си била-с колко си наведнъж и брак е малоумна. Който те обича, ще те обожава дори да си "курва/курварин". Това що за човек си как по-скоро е свързано със секс предпочитанията ти? Един човек е добър съпруг/а, ако е загрижен/а, ако се интересува от другия и прави неща за теб, и т.н. Даването на лоши имена на хората идва само от комплекси. Животът е един и човекът до вас ще разбира това, ако ви обича. Ще милее за вас, ще ви предпазва от куп неща. Ще е внимателен. Така се разбира кой е достоен партньор.