Любов и приятелство
Здравейте, искам да ви споделя историята си и да ви помоля за съвет.. До скоро имах сериозна връзка, която продължи 6 години. Разбрахме се по живо по зздраво и се изпратихме. Малко след това сънувах, че се целувам с един приятел и от там всичко се обърна. С него и команията излизаме близо 5-6 години, като за цялото време не е имало нищо между нас. На няколко пъти е имало еднократни закачки, които не са водели до нищо, тъй като аз бях обърната единствено към гаджето ми. След съня започнах да забелязвам много неща, които преди никога не съм виждала, същевременно и приятеля ми разбра, че сме скъсали с гаджето ми. Една вечер пак си бяхме цялата компания, случи се нещо започнахме да си докосваме и галим ръцете без никой да разбере... точно като деца... При следващото ни излизане се случи същото само че този път се прибирахме двамата и когато останахме сами - нищо. Преди няколко дни пак излизаме с компания само че се случи нещо и останахме двамата. Докосването по ръцете пак започна и до там... Изпращане до вкъщи и нищо... Чудя се как да подходя и дали да търся нещо повече от приятелство, защото ми дава объркани сигнали..

Коментари

1.   Ти си жената. Той според мен чака твоите сигнали. Ако така се чакате взаимно, на единия ще му писна и тогава е възможно и двамата да съжалявате за изпуснатата възможност. Действайте сега.
АКАТИМ

2.   Защо си мислиш, че мъжете винаги са уверени във действията си.
Аз например много се притеснявам да предприема първата крачка, ако ме подтикне момичето после отново поемам инициативата.
Когато останете сами ти посегни да го целунеш. Ако се одръпне, извини се, кажи че си мислила, че той също го желае и се отдалечи за няколко дена. Изчакай да те потърси.
Но вероятно ще откликне на опита ти за целувка.

3.   От авторката: Върнах се да погледна темата и да си спомня за тези трепети... А и да ви се похваля! Вече повече от година и половина сме заедно, никога не сме били по-щастливи. Приятелството във връзката ни помогна от самото начало. Заживяхме заедно след 1 седмица връзка... Не съм мислила, че мога да бъда толкова щастлива.. Е това е. Минах да се похваля :D