Трудното
Ще започна направо без излишните обяснения и оплаквания - те не са ми присъщи, но все пак ще помоля, който има мнение по въпроса - нека го изрази...
Всичко между нас започна по сложен и може би малко банален начин... Познавахме се от общи приятели, бяхме се засичали няколко пъти в общи компании, но нищо повече. Аз бях скромно момиче, а той от онези момчета-мечта, които не се впечатляват от момичета като мен, като могат да имат всяка една...Но все пак се случи за зло или за добро...

Това лято бях поканена на вила на наши общи приятели и той също беше там, но този път беше някак си по различно-той привлече вниманието ми и как няма като не беше като другите, опитвах се да не обръщам внимание на това влечение, но изглежда и той не беше безразличен...Аз бях скептично настроена, но уж случайните погледи помежду ни говореха друго...
Аз наскоро бях приключила болезнена връзка която много ме беше наранила и се бях зарекла повече да не дам шанс на никой, а той естествено си имаше приятелка, която според другите много обичаше, а и на него си му личеше, че я обича...

Но нещата някак си се случиха като в приказка, всички наши приятели не одобравяха това от една страна заради това, че той си имаше приятелка, а аз един вид бях мръсницата, която разваля всичко, от друга завистта, че той необикновенния харесваше тази невзрачната и посредствена според тях...но на сърцето не може да се заповяда...След първата ни сериозна среща той остави приятелката си (а имаха връзка от 1 година) и приказката започна, всичко беше хубаво, опитвахме се да не обръщаме внимание на злобата и завистта около нас...Но винаги има едно "но"...И двамата учим и живеем в София, но той и работи, наскоро започнахме да говорим за това, че той винаги е изморен от многото си ангажименти и наистина е така, когато се видим той буквално заспива в прегръдките ми и това е...Днес ми каза, че е по добре да се разделим, не искал такава връзка, защото не можел да ми обръща внимание, защото нямал време за мен и на мен рано или късно щяло да ми писне, опитах да му обясня, че това за мен не е проблем, но той ми каза "искам да съм с теб, но много мислих и така е по добре"...Аз май нямах право на глас, а му дадох шанс, въпреки че бях наранена му повярвах, а той ме остави и той като всички, а мислех, че е различен...

Сигурно бях прекалено обикновенна за него и предпочете красивите манекенки с които си подхожда, а аз си мислех, че всичко е истинско...Имам още много въпроси без отговор и сигурно такива ще и останат, но основния е: Защо след като му дадох всичко не можа да бъде искрен и да не измисля нещо толкова нелепо като това да каже, че не може да ми обръща вниманието което заслужавам?
Благодаря за вниманието на всеки, който ще прочете моята история и ще бъде съпричастен :)

Коментари

1.   Излъгала си се, това е. Твоят красавец на практика се оказва поредния мръсник. Сложи му чертата, продължавай си живота и повече не се занимавай.

2.   След като е оставил приятелката си с лека ръка е трябвало да ти светне червената лампа, че може и теб да остави така. Около вас не е имало злоба и завист /за какво да ви завиждат/, околните са видели неща, които ти не си искала да видиш. "а той ме остави и той като всички, а мислех, че е различен..." Ако и други са те оставяли, замисли се къде е повредата, за да получиш истинска и трайна връзка.
Мечо Пух

3.   Ще срещнеш друг, не се тормози за поредния глупок сешил да си поиграе малко :)

4.   Според мен ти "МРЪСНИЦАТА",МНОГО Е ЛЕСНО да разделиш мъжа от жената/приятелката,но....много по
трудно е да ЗАДЪРЖИШ ЕДИН мъж до себе си!!!
Росирос