Каза че има нужда от време че трябва да преосмили всичко да е сама...
Здравейте, моят случай е следният. От 9 месеца сме заедно и всичко беше наред в началото, даже малко ме притискаше и задушаваше, ограничаваше ми разговорите с момичета мои познати, казваше че ме обича. И аз я обичах всичко беше наред. Дойдохме да работим на морето и имахме доста външни проблеми цяло лято но се справихме заедно. Преди седмица се върна от очни и ми каза че има нужда от време че трябва да преосмили всичко да е сама.

В началото казах добре, но мисълта че ще я изгубя не ме оставя на мира и постоянно си го мисля в следствие на това започняа и едно дразнене и питане от моя страна, кога, как пак ли ще се съберем .... нещо за коеот вечче съжелявам но нямаше как да го контрлирам, но го осъзнавам. Сега изкарваме още два дни да свъши сезона и тя заминава за голям град а аз се прибирам в моят с идеята да ида при нея но за начало да не живеем заедно ( забравих да спомена че от първият ден на връзката ни живеем заедно)

Незнам какво да правя дали ще се съберем пак ... обичам я повече от живота си дори :((((

Коментари

1.   Успокой се, като начало спри да я притискаш. Остави я, нека усмисли сама нещата. Ако държи на теб, ще те потърси. Ако ли не, то времето ще покаже. Понякога колкото повече притискаш един човек толкова той се отдалечава. Дай й време. Надявам се нещата дя се оправят. Успех!

2.   А ти попита ли я каква е причината да се нуждае от това време? Защо го иска и какво я кара да се чувства несигурна?
Ралф

3.   Това "има нужда от време че трябва да преосмили всичко да е сама.."
е кажи-речи равно на "абе късаме, ама не искам да те режа директно".
Препоръчвам ти напълно да забравиш, че можеш да имаш връзка с този човек.

4.   99% ще те зареже.....съжелявам ама на това ми намирисва.....